Нови "убийствени" екотакси след 01.01.2007

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
Plamen_RI
Мнения: 1724
Регистриран на: Пон 03 юли 2006 21:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Plamen_RI » Вто 15 авг 2006 13:25


Колеги, за ползите от ЕС, според мен с една дума - КОНТРОЛ. Това е нещо което сме неспособни да произвеждаме в БГ и затова ще си го внасяме /също като автомобилите/ :lol:
Привеждам примери:
БНБ - борд /вносен контрол/
Армия - НАТО /вносен контрол/
Това е то, явно сме недорасли да се контролираме сами :cry:

ПС Темата избяга встрани, ама и аз неможах да се въздържа, сори за което




Потребителски аватар
imedarov
Мнения: 1721
Регистриран на: Чет 17 мар 2005 9:26
Автомобил: Passat B8
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот imedarov » Вто 15 авг 2006 13:26


Е как бе петък беше скоро


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:27


Pichaga написа:[...инак времето на революциите отдавна отмина

гледай са прост пример :
преди години на франсетата им писна от високите цени на горивата
вдигнаха се и правителствто им смъкна акцизите
това революция ли е ??????????
кой говори за революции ?


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Вто 15 авг 2006 13:28


не аз се кефя, че има много мнения и всеки си защитава своето, един ден като се вземе властта, щото много от нас са още млади и може да се промени нещо, ако не забравят хората идеалите си
медаров, в петък взимахме властта, нямаше време за друго :lol: :lol: :lol:


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:29


Pichaga написа:не аз се кефя, че има много мнения и всеки си защитава своето, един ден като се вземе властта, щото много от нас са още млади и може да се промени нещо, ако не забравят хората идеалите си

споко у парламента и министерствата са монтирани спец облъчватели и ги зомбират - влизат идеалисти излизат богати бизнесмени :):):):):)


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Вто 15 авг 2006 13:30


One написа:
Pichaga написа:[...инак времето на революциите отдавна отмина

гледай са прост пример :
преди години на франсетата им писна от високите цени на горивата
вдигнаха се и правителствто им смъкна акцизите
това революция ли е ??????????
кой говори за революции ?

всички соц. проучвания казват че темата нато-ес хората са в проценти повече "за" отколкото "против"
цените на горивата паднаха във Франция с 2 евроцента-това е факт


Потребителски аватар
Стиви Джи
Мнения: 1987
Регистриран на: Пет 05 авг 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Стиви Джи » Вто 15 авг 2006 13:35


One написа:...
да гласувам винаги ...

Гласувайки, ти упълномощаваш определени лица да вземат решения от твое име. Според чл. 84 от Конституцията на Република България НС приема решения за провеждане на референдуми, т.е. избраните от теб хора. Какъв е проблема тогава.


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:38


Pichaga написа: всички соц. проучвания казват че темата нато-ес хората са в проценти повече "за" отколкото "против"
цените на горивата паднаха във Франция с 2 евроцента-това е факт

а старите членки ко мислят по въпроса ? що се провали проеката за конституция ? що италианци и гърци яко драпат да излизат от този съюз ? защо последните 3 години единствените държави с положителен баланс са само Португалия и Ирландия и всички други са назад ???
както и да е
чешим си пръстите пред компа, че вънка жега :)


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот santo_trafficante » Вто 15 авг 2006 13:38


абе то само се повтаряме на тая тема и все едно и също :roll: да дойдат тея да сложат малко ред в работите :D ама като знам какви сме гяволи и тех ще ги корумпираме и ще ги научим на далавери :Pмного бързо ще се научат как се точи ДДС как се взима рушвет и т.н.....поне в това българите сме царе на измамите :P :P


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:40


santo_trafficante написа:абе то само се повтаряме на тая тема и все едно и също :roll: да дойдат тея да сложат малко ред в работите :D ама като знам какви сме гяволи и тех ще ги корумпираме и ще ги научим на далавери :Pмного бързо ще се научат как се точи ДДС как се взима рушвет и т.н.....поне в това българите сме царе на измамите :P :P

право думаш както винаги :)
познавам доста чужбинци дето отначало като заживеят тук гледат с очи като палачинки какво се случва , после стават по хитри и нагли и от нас :) :) :)


Потребителски аватар
kotse_botse
Спортист - антипияница
Мнения: 2123
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот kotse_botse » Вто 15 авг 2006 13:41


Pichaga написа:всички соц. проучвания казват че темата нато-ес хората са в проценти повече "за" отколкото "против"


:lol:
И аз не мога да разбера кво всички реват за тоя референдум. След като от няколко години политиката на държавата ни е насочена към влизане в ЕС няма връщане назад.
Представяте ли си след толкоз години изведнъж да се откажем - за кво сме правили всичко до сега само и само да ни приемат?
А и аз лично предпочитам да няма референдум. Даже ако може и избори да няма. Щото ми писна хора от тип баба Гицка от село Едикоеси, която има радио точка хващаща "Хоризонт" и знае само, че при червените бяхме добре, а другите са маскари, да определят какво става в тая държава и кой да я ръководи. Не че без избори ше е нещо по- добро де... ;-)


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот santo_trafficante » Вто 15 авг 2006 13:42


One написа:
santo_trafficante написа:абе то само се повтаряме на тая тема и все едно и също :roll: да дойдат тея да сложат малко ред в работите :D ама като знам какви сме гяволи и тех ще ги корумпираме и ще ги научим на далавери :Pмного бързо ще се научат как се точи ДДС как се взима рушвет и т.н.....поне в това българите сме царе на измамите :P :P

право думаш както винаги :)
познавам доста чужбинци дето отначало като заживеят тук гледат с очи като палачинки какво се случва , после стават по хитри и нагли и от нас :) :) :)
така така....на времето като обикаляхме по Германия и тн.. найш кви балъци беха ами са по хитри от нас:)ама ние сме си виновни щот ги научихме на гяволъци па те станаха по големи гяволи от нас... :lol:
п.с.е прав съм баце ама ко да пиша то ме мързии спи ми се...гладен съм.... :D :D :P :P


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:43


Стиви Джи написа:Гласувайки, ти упълномощаваш определени лица да вземат решения от твое име. Според чл. 84 от Конституцията на Република България НС приема решения за провеждане на референдуми, т.е. избраните от теб хора. Какъв е проблема тогава.

Стиви не ме смехувай ;)
последните избори дето бсп спечели като обяви война на царя и доган , какво стана ? коалиция с царя и доган :) :) :)
да не говорим че изобщо тези, за които съм гласувал не са на власт - тоест никой от тях не е опълномощен от мен :)


Потребителски аватар
tyo
Мнения: 1884
Регистриран на: Вто 01 фев 2005 23:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: в покрайнините на EU
Контакти:

Мнениеот tyo » Вто 15 авг 2006 13:43


Pichaga написа:Комради, апелирам да спрем, няма сми да се убеждаваме еди друг кво ще стане, ще видим
най-важното е да сме живи и здрави и ЕС ще изтърпим както ССР, Турско и византийско робство


Византия разсипахме, Турската империя разсипахме, СССР разсипахме. Ще "скроим шапка" и на EU mhihi

Последна промяна от tyo на Вто 15 авг 2006 13:45, променено общо 1 път.


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:45


tyo написа:Византия разсипахме, Турската империя разсипахме, СССР разсипахме. Ще "скроим шапка" и на EU mhihi

и нато не са много добре откак сме у него :) я къв разкол настана в него като требеше да се окупира ирак :)



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта