Нови "убийствени" екотакси след 01.01.2007

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
Стиви Джи
Мнения: 1987
Регистриран на: Пет 05 авг 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Стиви Джи » Вто 15 авг 2006 13:05


Тая тема май съм я чел.




One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:05


ACCELERATOR написа:Ами позитиви - ще влязат доста инвестиции, и пари от фондове, които обаче ще се контролират, а не както сега - да ги крадат хората на Доган. Като начало ще се вдигнат държавните заплати, цените на услугите, а покрай тях - и нашите заплати. Има и още позитиви, но ме мързи да пиша. Главното, на което се надявам, е да има по-голям контрол, и да се намали корупцията.


помолих те не от медийиния балвоч да ми цитираш щот е смехтворен, нещо реално дай - истинско , моля те
нещо от което един ден нероденит ми деца да се ползват, поне ?


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Мнениеот ACCELERATOR » Вто 15 авг 2006 13:06


Ами казвам ти точно според мен какво ще стане, не цитирам нищо :wink:
Така или иначе, негативите още отсега си ги имаме, не е ли така?


Потребителски аватар
Стиви Джи
Мнения: 1987
Регистриран на: Пет 05 авг 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Стиви Джи » Вто 15 авг 2006 13:08


One написа:
помолих те не от медийиния балвоч да ми цитираш щот е смехтворен, нещо реално дай - истинско , моля те


ти можеш така на всеки аргумент да викаш медиен бЪлвоч и да си разтягаме локуми до сабалем. в крайна сметка всеки има право на избор - догодина ако ни приемат в ЕС пътищата към Сърбия, Македония, Албания и Косово са отворени.


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:10


Стиви Джи написа: ....в крайна сметка всеки има право на избор - догодина ако ни приемат в ЕС пътищата към Сърбия, Македония, Албания и Косово са отворени.

ти има право на избор, и избра ЕС ? беше попитан дали искаш и каза ДА ????????


Потребителски аватар
joser
Мнения: 1492
Регистриран на: Съб 20 май 2006 17:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот joser » Вто 15 авг 2006 13:10


минаваме на метан - остават некви п'ари и малко добавки... (кво се принудих да напиша..а доскоро карах GTI бензин).. и аз чакам да влезем в ЕС, дано е по-скоро!


Потребителски аватар
Стиви Джи
Мнения: 1987
Регистриран на: Пет 05 авг 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Стиви Джи » Вто 15 авг 2006 13:13


One написа:
Стиви Джи написа: ....в крайна сметка всеки има право на избор - догодина ако ни приемат в ЕС пътищата към Сърбия, Македония, Албания и Косово са отворени.

ти има право на избор, и избра ЕС ? беше попитан дали искаш и каза ДА ????????

Ти знаеш ли кога е бил последния референдум в БГ? Има ли БГ традиция по отношение на референдумите? Ти гласуваш ли редовно?


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Мнениеот ACCELERATOR » Вто 15 авг 2006 13:16


Тия "бушони", които гърмят напоследък за пред ЕС, са само една МНОГО МАЛКА ЧАСТ от това, което наистина става в нашата държавица. Още преди време тия далаверки си бяха публична тайна за някои хора, защото в тези кръгове всички се познават, и най-често са служили заедно едно време в бившето ДС. Защото сега тук всичко е без контрол. Така че след влизането ни в ЕС никой няма да търпи подобно нещо (надявам се), и дори и без чужди инвестиции, просто ако се спре, или поне намали на половина разграбването на Бг, съм сигурен, че ще се оправим :wink:


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:18


Стиви Джи написа:
One написа:
Стиви Джи написа: ....в крайна сметка всеки има право на избор - догодина ако ни приемат в ЕС пътищата към Сърбия, Македония, Албания и Косово са отворени.

ти има право на избор, и избра ЕС ? беше попитан дали искаш и каза ДА ????????

Ти знаеш ли кога е бил последния референдум в БГ? Има ли БГ традиция по отношение на референдумите? Ти гласуваш ли редовно?

да гласувам винаги и затова имам право да си казвам мнението, за разлика от тези дето смятат , че като не галсуват изразяват мнение, и за това искам за неща от които се определя живота на един народ като членство в НАТО и ЕС и всякакви други да бъде питан народа .
Това че не го прави никой , а ни го налагат отвън не ознчава нищо друго освен , че сме робска нация и заслужаваме съдбата си

Последна промяна от One на Вто 15 авг 2006 13:19, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Вто 15 авг 2006 13:19


Комради, апелирам да спрем, няма сми да се убеждаваме еди друг кво ще стане, ще видим
най-важното е да сме живи и здрави и ЕС ще изтърпим както ССР, Турско и византийско робство


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот santo_trafficante » Вто 15 авг 2006 13:19


Pichaga написа:Комради, апелирам да спрем, няма сми да се убеждаваме еди друг кво ще стане, ще видим
най-важното е да сме живи и здрави и ЕС ще изтърпим както ССР, Турско и византийско робство
ааа баш е прав пича :D :!: :idea:


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:21


Pichaga написа:Комради, апелирам да спрем, няма сми да се убеждаваме еди друг кво ще стане, ще видим
най-важното е да сме живи и здрави и ЕС ще изтърпим както ССР, Турско и византийско робство

е то щот сме научени само да търпим


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Вто 15 авг 2006 13:21


май започнахте да си чешате пръстите вече. Тая тема, защо ли мисля, че е пускана няколко пъти вече?

One написа:...че сме рабска нация и заслужаваме съдбата си


А ТИ какво си направил за да спрем да бъдем робска нация? Някъде да си излязал да изкажеш недоволствието си? Или само зад клавиатурата си силен? Или мислиш че президента чете този форум и се съобразява с мнението ти? Аман от смелчаци пред компа :evil: :evil: :evil:


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Вто 15 авг 2006 13:25


scuba написа: Или само зад клавиатурата си силен? Или мислиш че президента чете този форум и се съобразява с мнението ти? Аман от смелчаци пред компа :evil: :evil: :evil:

аха знаеш ли къв паур ми идва като чета глупости :) :) :)
какво ще се промени и да изляза да викам пред президента или по телевизията ?? нещо ще се промени ли ? ?? прав си за едно - чешим си езиците само


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Вто 15 авг 2006 13:25


One написа:
Pichaga написа:Комради, апелирам да спрем, няма сми да се убеждаваме еди друг кво ще стане, ще видим
най-важното е да сме живи и здрави и ЕС ще изтърпим както ССР, Турско и византийско робство

е то щот сме научени само да търпим

колега Уан, кефя се на много от твоите мнения, но си малко краен в някои случаи...кво беше казал Кенеди: Не питай какво е направила държавата за теб, а се замисли ти какво си направил за нея
инак времето на революциите отдавна отмина



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 177 госта