внимание - ТРАП на естакадата Аерогара-Младост

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
Svetilio
Мнения: 376
Регистриран на: Чет 04 май 2006 20:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

внимание - ТРАП на естакадата Аерогара-Младост

Мнениеот Svetilio » Пон 05 фев 2007 19:49


колеги, днес нямах късмет и прибирайки се от работа нахълтах в огромна дупка. Намира се в края на естакадата 500 метра преди моста на цариградско от аерогарта посока Младост. Намира се всредата и част от дясното платно , тясна е и много дълбока. Всеки ден минавам оттам, но явно доста се е поотворила защото днес леко я закачих с ляво колело - резултата - спаднала гума и мнооого крива лята джанта / от вътрешния борд/
След дупката имаше още 2 коли на авариини - един колега с Меган дори остана насред пътя защото ключа му се счупи / различни болтове с тези на Голф :roll: /
Та внимавайте и препоръчайте каде да ми оправят джантата - лята, CMS HERMES 14'
Изображение

Ходих в Радиал - казаха , че има риск да се спука и може да я правят 2-3 дни поради липса на заварчик.....
ако някой има такава - купувам веднага. Интересуват ме и "майстори" в района на Младост,Дружба, по възможност с "гъвкаво" работно време :roll:
Благодаря на всички предварително.... Ще съм благодарен и на мнение за Мотоексперт!




Потребителски аватар
dancing_niki
Скиора
Мнения: 2106
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 17:55
Автомобил: VW Touareg V6 TDI Individual
Двигател: CASA
Местоположение: София

Мнениеот dancing_niki » Пон 05 фев 2007 19:52


Аз ги правя в Радиал под моста Чавдар, днес я оставям и утре я взимам. Можеш също да провериш във Европа с/у КАТ, те също са добри.

Късмет!


Потребителски аватар
Svetilio
Мнения: 376
Регистриран на: Чет 04 май 2006 20:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Svetilio » Пон 05 фев 2007 20:18


от Радиал също ми казаха за Европа до КАТ... цена около 25-30 лв .
Мнение за здравината - дали да я изправям,заварявам или нова - разликата е 70 лв :roll: , не са малко пари, още повече че края на март си слагам BBS-ките :?


Потребителски аватар
dancing_niki
Скиора
Мнения: 2106
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 17:55
Автомобил: VW Touareg V6 TDI Individual
Двигател: CASA
Местоположение: София

Мнениеот dancing_niki » Пон 05 фев 2007 20:24


Ми аз лятото карам с ATS, незнам модела, но веднъж ми се случи да я спукам и си я изправих и после заварката, и после пак газ и изобщо не му мисля. Ако си намериш за тази разлика читава джанта и си сигурен, че не е заварявана... може би ще е по-добре да я вземеш. Но няма смисъл. След като вече една джанта се изкриви и после се изправи се променя кристалната решетка на метала. Така че дали ще я изправяш и заваряваш или само изправяш, не е чак толкова голяма разликата. Важното е този който я изправя да я направи добре, че след заварката да не се налагат много тежести.


Потребителски аватар
Svetilio
Мнения: 376
Регистриран на: Чет 04 май 2006 20:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Svetilio » Пон 05 фев 2007 20:33


е та тя нова струва 100 лв / поне след отстъпката ги взех 4 броя по 98 лв./ та затова се чудя - не е спукана, но си е доста крива ...дано гумата е ОК, че тогава страшно става.......


Потребителски аватар
dancing_niki
Скиора
Мнения: 2106
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 17:55
Автомобил: VW Touareg V6 TDI Individual
Двигател: CASA
Местоположение: София

Мнениеот dancing_niki » Пон 05 фев 2007 20:34


Ако гумата ти е заминала, не я сваляй ами отивай при застрахователите и би трябвало по фактура да ти платят за нова гума и за ремонта на джантата. Имаш такъв случай само че със зимните.


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Мнениеот brum » Вто 06 фев 2007 12:12


http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?t=5548&highlight=

Този е неморално добър. Силно препоръчвам.


Потребителски аватар
POLO PAVLETI
Мнения: 1675
Регистриран на: Съб 13 авг 2005 20:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Airport Sofia (SOF / LB SF)

Мнениеот POLO PAVLETI » Вто 06 фев 2007 14:54


Трапа е запълнен снощи,но 20 метра по надолу има друг който сигурно не са видяли :evil:


Потребителски аватар
Svetilio
Мнения: 376
Регистриран на: Чет 04 май 2006 20:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Svetilio » Вто 06 фев 2007 19:28


мда...дупката са я напълнили,ноооооооо за съжаление късно, след като днес разбрах че гумата ми е пътник - има лек балон - подсилиха ми я, балансираха , изправиха ми и джантата - за щастие не било чак толкова зле -без заварки,цепене или друго , изглежда добре , не личи да е удряна, за пари не питайте :oops:
всичко в "Европа" срещу КАТ , от услугата засега доволен, цената малко солена ми се види - 40лв изправянето , баланс.....отделно вулканизирането на гумата


Потребителски аватар
CRX Racing
Мнения: 1246
Регистриран на: Вто 11 апр 2006 19:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот CRX Racing » Вто 06 фев 2007 22:39


И аз наскоро кривих джанта. Много съм доволен от гумаджията на EM-Koмплект 33 точно срещу Параклиса в Дружба 2 се намира.



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта