Колко пъти са ви разбивали колата

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen

Колко често са ви ограбвали колата за нещо

Анкетата завърши на Вто 03 авг 2004 17:30

1 път
8
30%
2 пъти
4
15%
3 пъти
1
4%
4 пъти
1
4%
Не помня вече :(
2
7%
0 пъти - късметлия съм :)
11
41%
 
Общо гласове: 27
Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Колко пъти са ви разбивали колата

Мнениеот lyubobg » Вто 27 юли 2004 17:30


Колко пъти са ви разбивали колата за нещо?
Примерно крадат гуми, разбиват ключалки и крадат панели, радиокасетофони и квото друго има




Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Вто 27 юли 2004 19:20


Досега не са ми разбивали нито една кола,но опазването им ме е превърнало в параноик :lol: :lol: :lol:


RSI
Мнения: 126
Регистриран на: Нед 25 юли 2004 12:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Горна Оряховица

Мнениеот RSI » Вто 27 юли 2004 20:14


открадването на кола брои ли се? :(


Потребителски аватар
~None~
Мнения: 690
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 14:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: EU

Мнениеот ~None~ » Вто 27 юли 2004 21:25


Даа..
ЦД без панела. Явно им е трябвало за да си го монтират в задния двор... :lol:


Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Вто 27 юли 2004 22:23


Де късмет (пу да не чуе рогатия) - досега само с една емблемка съм се разминал... А и отключена съм я оставял, и със свален наполовина прозорец... :oops: :roll: :oops:


Потребителски аватар
EX
Мнения: 77
Регистриран на: Пет 23 юли 2004 10:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот EX » Сря 28 юли 2004 9:21


Наскоро ми откраднаха предното стъкло :evil:


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Сря 28 юли 2004 10:44


EX написа:Наскоро ми откраднаха предното стъкло :evil:


това звучи доста трудно за крадене - къде и как стана??


Потребителски аватар
EX
Мнения: 77
Регистриран на: Пет 23 юли 2004 10:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот EX » Сря 28 юли 2004 10:50


хич не е трудно :? трябва ти само един макетен нож с който да срежеш уплътнението. Най-интересното е че го откраднаха когато колата беше паркирана до една банка точно срещу охранителната й камера.


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Сря 28 юли 2004 11:46


EX написа:хич не е трудно :? трябва ти само един макетен нож с който да срежеш уплътнението. Най-интересното е че го откраднаха когато колата беше паркирана до една банка точно срещу охранителната й камера.


имам предвид под "трудно":
1/да знаеш как става и да си го правил
2/да внимаваш да не го счупиш щото после за кто ти е;)
3/да си достатъчно ненормален
4/да имаш друга кола или нещо такова където да го сложиш и да се изпариш бързо...
т.е. тва е бил некъв специалист мамицата му...


Потребителски аватар
EX
Мнения: 77
Регистриран на: Пет 23 юли 2004 10:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот EX » Сря 28 юли 2004 12:22


обикновено специалистите са двама :wink: мамка им.


Потребителски аватар
mrks423
Мнения: 70
Регистриран на: Сря 21 юли 2004 17:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот mrks423 » Сря 28 юли 2004 15:38


Както се казва "да си дойдем на думата" :cry: Тия дни ми свиха халогенките на Пасата. Тия, на 3-ката, дето се свалят с поглед. Културно ми ги свалили копеленцата, даже рапидките от фаровете оставили пред колата. Застрахователя не дава нищо, защото съм можел да си ги свалям сам всяка седмица и да им искам пари! Има и в това логика, но мен какво ме топли? Сега ще търся фалшиви фарове. Някъде на Симеон продавали за около 25лв. панели, които имитирали халогенките, поне да скрия тези грозни дупки на бронята. Предишната кола (R19) я разбиваха два пъти. Първият път бях тарашили из жабката, после се опитали да свият едната колона от вратата (радиото беше с панела), но се бяха отказали. Втория път пак бяха ровили из жабката - едно готино фенерче МАГ-лайт даде фира. За късмет бяха разбили (отново)дясната врата, защото в лявата бях забравил панела от музиката. Е, и от ключалката на дясната врата вече нищо не ставаше. Хайде да не псувам и тука...


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Сря 28 юли 2004 15:51


mrks423 написа:Както се казва "да си дойдем на думата" :cry: Тия дни ми свиха халогенките на Пасата. Тия, на 3-ката, дето се свалят с поглед. Културно ми ги свалили копеленцата, даже рапидките от фаровете оставили пред колата. Застрахователя не дава нищо, защото съм можел да си ги свалям сам всяка седмица и да им искам пари! Има и в това логика, но мен какво ме топли? Сега ще търся фалшиви фарове. Някъде на Симеон продавали за около 25лв. панели, които имитирали халогенките, поне да скрия тези грозни дупки на бронята. Предишната кола (R19) я разбиваха два пъти. Първият път бях тарашили из жабката, после се опитали да свият едната колона от вратата (радиото беше с панела), но се бяха отказали. Втория път пак бяха ровили из жабката - едно готино фенерче МАГ-лайт даде фира. За късмет бяха разбили (отново)дясната врата, защото в лявата бях забравил панела от музиката. Е, и от ключалката на дясната врата вече нищо не ставаше. Хайде да не псувам и тука...


аларма нямаш ли?
и кога и къде става това?


Потребителски аватар
mrks423
Мнения: 70
Регистриран на: Сря 21 юли 2004 17:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот mrks423 » Сря 28 юли 2004 19:47


Аларма има, но явно не сработва при "културно" отвиване на 6 тънки рапидки от бронята. Това е що се касае халогените. Случката стана на улицата пред блока, през ноща естествено.
С Реното произшествията бяха на Витоша. Алармата е свирила, но като хванеш гората, кой ще ти я чуе? Бях оставил колата уж на оживено (безопасно :? ) място, последната спирка на рейса (не знам номера, за открития лифт, пътя за Щастливеца). Там колите спират на банкета покрай колелото където рейсовете обръщат обратно за към София. Оказва се, че мястото е много удобно за крадците. От външната страна на колата започва гората и няма видимост за хората на шосето ако някой клекне и "работи" по колата. Мигачите на Реното ги свиха пак на улицата пред блока. То си е фасулска работа - целия мигач се държи на една пружина, която го опъва към купето. Бъркаш под бронята и я откачаш и мигача е в ръцете ти! Купих нови, нямах изход. Поне не бяха много скъпи - по 17лв. единия. Ама тия халогенки на Пасата направо ме разбиват с цената си. Не съм проверявал лично, но тук някой писа, че стрували 160 кинта. Да речем, че прежалиш парите, защото мен много ме яде като гледам тия дупки да зеят по бронята. Само, че после как да ги обезопасявам от мародерите? Български дилеми...


Потребителски аватар
mrks423
Мнения: 70
Регистриран на: Сря 21 юли 2004 17:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот mrks423 » Сря 28 юли 2004 19:49


Питаше кога са станали поразийте - Пасата, преди няколко дена, Реното - миналата година.


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Чет 29 юли 2004 7:01


mrks423 написа:Аларма има, но явно не сработва при "културно" отвиване на 6 тънки рапидки от бронята. Това е що се касае халогените. Случката стана на улицата пред блока, през ноща естествено.
С Реното произшествията бяха на Витоша. Алармата е свирила, но като хванеш гората, кой ще ти я чуе? Бях оставил колата уж на оживено (безопасно :? ) място, последната спирка на рейса (не знам номера, за открития лифт, пътя за Щастливеца). Там колите спират на банкета покрай колелото където рейсовете обръщат обратно за към София. Оказва се, че мястото е много удобно за крадците. От външната страна на колата започва гората и няма видимост за хората на шосето ако някой клекне и "работи" по колата. Мигачите на Реното ги свиха пак на улицата пред блока. То си е фасулска работа - целия мигач се държи на една пружина, която го опъва към купето. Бъркаш под бронята и я откачаш и мигача е в ръцете ти! Купих нови, нямах изход. Поне не бяха много скъпи - по 17лв. единия. Ама тия халогенки на Пасата направо ме разбиват с цената си. Не съм проверявал лично, но тук някой писа, че стрували 160 кинта. Да речем, че прежалиш парите, защото мен много ме яде като гледам тия дупки да зеят по бронята. Само, че после как да ги обезопасявам от мародерите? Български дилеми...



кофти..вече и мен ме е страх да ходя на витоша с рендето...



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Georgivw1.9tdi и 20 госта