Присветка часовника на VW New Beetle

Техническа и сервизна информация за New Beetle & Beetle (от 2011 г.) - продължението на една легенда
Ella
Мнения: 4
Регистриран на: Чет 16 дек 2010 18:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Присветка часовника на VW New Beetle

Мнениеот Ella » Пон 17 яну 2011 21:15


Здравейте, колеги,

Имам VW New Beetle 2004 година, на който по неизвестна причина от време на време му присветка часовника, мига един път и после си е пак същото. Случва се също, когато пътя е много лош и има много неравности, да мига по-често. Някой може ли да ми каже защо се случва това? Какво трябва да се направи?

Благодаря :wink:




kearny
Мнения: 83
Регистриран на: Сря 24 юни 2009 19:12
Автомобил:
Двигател:

Re: Присветка часовника на VW New Beetle

Мнениеот kearny » Сря 26 яну 2011 22:52


Не гледай в часовника,когато караш през дупки!


JoJoooo
Мнения: 475
Регистриран на: Вто 03 авг 2010 12:17
Автомобил: Volkswagen Passat
Двигател: AJM
Местоположение: Карнобат - Ямбол

Re: Присветка часовника на VW New Beetle

Мнениеот JoJoooo » Сря 26 яну 2011 22:55


Не знам дали ще изляза прав или тЪп с отговора си но предполагам че някое кабелче отзаде на часовника излиза и влиза отначало и затова примигва сигурно


Ella
Мнения: 4
Регистриран на: Чет 16 дек 2010 18:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Присветка часовника на VW New Beetle

Мнениеот Ella » Пет 28 яну 2011 17:00


След проблемите, които ми направи онзи ден, се оказа, че това с часовника е нищо... Светеха ми лампички за неща, които не бяха включени, а след загасяне на автомобила, после отказа да запали отново... Светеше и лампата за маслото, което е сменено преди 800км... След няколко часа си палеше нормално и нищо не светеше... Закарах го на диагностика във VW, откъдето ми казаха, че проблема е слаб акумулатор, а той е на един месец... Днес отидох с гаранцията в магазина за акумулатори, правиха му някакви измервания, всичко беше наред... Видяха, че някакъв кабел за алтернатора е откачен, закачиха го, а как се е откачил не знам, защото аз дори не знам как да си отворя предния капак... Възможно ли е проблемите да са заради него? Или просто тези ....... в сервиза на VW са го пипали... Колата си върви нормално, но мен ме е страх да не е нещо от електрониката... :cry:


fatix
Мнения: 145
Регистриран на: Нед 10 яну 2010 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Присветка часовника на VW New Beetle

Мнениеот fatix » Пет 28 яну 2011 21:24


Явно това е бил проблема,за хората от VW не се съмнявам 5 пъти ходих за едно и също нещо на моя бръмбър.Сега след като са го закачили кабела имаш ли проблеми с часовника и лампите по таблото?


Ella
Мнения: 4
Регистриран на: Чет 16 дек 2010 18:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Присветка часовника на VW New Beetle

Мнениеот Ella » Пет 28 яну 2011 23:40


Лампичките не са ми светили, но днес го закачиха кабела, ще видим... А часовника изобщо не съм го поглеждала, гледах непрекъснато в таблото да не светне нещо... Утре ще видя дали мига... А повече във VW - НЕ, благодаря...! 64лв за диагностика, която се оказа ненужна..... Казаха ми, че са изчистили някакви грешки, но....


kearny
Мнения: 83
Регистриран на: Сря 24 юни 2009 19:12
Автомобил:
Двигател:

Re: Присветка часовника на VW New Beetle

Мнениеот kearny » Съб 29 яну 2011 14:31


Има едно популярно название на така наречените "dealership" - stealership !Игра на думи,означаваща крадци!Е поне вече си разбрала!



Върни се в “New Beetle & Beetle”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта