фланец /приставка/ за спортен волан

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Потребителски аватар
problemche
Мнения: 38
Регистриран на: Съб 20 ное 2004 20:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

фланец /приставка/ за спортен волан

Мнениеот problemche » Сря 08 дек 2004 21:15


Искам да ви попитам приставката за спортните волани еднаква ли е или за всеки волан е различна...харесал съм си един волан и продавача ми каза, че ми трябва приставка. Какво да правя? :)




Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Сря 08 дек 2004 21:21


Ами аз доколкото знам се различава в зависимост от това за каква кола е /диаметъра на отвора и броя на шлиците/, иначе предната част /където се слага самия волан, при мене е с 6 винтчета/ трябва да е еднаква за всички.


Потребителски аватар
problemche
Мнения: 38
Регистриран на: Съб 20 ное 2004 20:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот problemche » Сря 08 дек 2004 21:35


niksisoft написа:Ами аз доколкото знам се различава в зависимост от това за каква кола е /диаметъра на отвора и броя на шлиците/, иначе предната част /където се слага самия волан, при мене е с 6 винтчета/ трябва да е еднаква за всички.

bowdown утре отивам да си взема приставка и самия волан :)


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Сря 08 дек 2004 23:11


Значи аз за мойта "приставка" както казваш дадох 20 лв., но много внимавай дали ще стане защото за Голф 2 има 2 вида, затова е най-добре ако можеш да я пробваш на място или да се уговорите с продавачите, ако има проблем евентуално да ти я сменят.


Потребителски аватар
problemche
Мнения: 38
Регистриран на: Съб 20 ное 2004 20:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот problemche » Чет 09 дек 2004 7:37


niksisoft написа:....

А от каде мога да си купя приставка??? На Илиянци проверих и нямаше...на още няколко магазина проверих и там нямаше... :(


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Чет 09 дек 2004 10:13


ж.к. Изток, като хванеш пряката която е точно пред входа на сервиз Изток не тази дето отива към цариградско ами тази дето отива нагоре, караш по нея и мисля че беше 3-та пряка от дясно трябва да имаш една нова сграда с кафе на ъгъла, там има магазин за части и продават такъв фланец.


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Чет 09 дек 2004 11:39


Ами аз от световния търговски център Илиенци си го взех. Като влезнеш през главния вход и ходиш само направо, по едно време нали стават две пътеки /т.е. разклонява се и точно по средата продават дънки./, минаваш по дясната и след 20-30 метра има едно като складче пред което има изкарани тасове, и др. автоаксесоари. Та ей от там си го взех. Влиза се вътре - продават и волани като цените има бяха от 30 до около 160 лв. и имаше фланци за каквото се сетиш.
Пак имай в предвид, че е добре да го пробваш.


Потребителски аватар
problemche
Мнения: 38
Регистриран на: Съб 20 ное 2004 20:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот problemche » Чет 09 дек 2004 16:46


Намерих си приставката в Илиянци както казахте...просто не бях се разтърсил. Всико си пасна идеално даже и пибитката работи :P :)))) МНОГО МЕРСИ



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта