Банд пас на Пасат комби

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Банд пас на Пасат комби

Мнениеот vaskoto1 » Сря 14 юли 2004 18:55


искам в пасата да си направя система банд пас. ама не ми стига инфото. я моля ви се ако някой има сведения от всякакъв характер( само нека са по ориентирани към темата точно-а не трябва ти бас-това и аз дори го знам) подайте ръчица на слепите....




Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Чет 15 юли 2004 12:43


банд паса не се прави със сандък ами с отворен нагоре (или назад както аз искам) голям бас (с гъза напред и в двата случая) виждал си ги по тунинг кадри чат-пат ги дават тук-там . има обаче игра с обемите пред шпулата и зад нея в процентно съотношение. и не знам точно как се смятат честотни диапазони-какво е срязването на филтрите при какви обеми и какви характеристики на говорителите са най подходящи и ей такива неща.
при правилни сметки се получава нещо ужасно направо! не е верно!
тая система е за предпочитане при големи обеми като моето комбенце. дискотечните колони-басовете само са с кутии тип лабиринт ама принципа е банд пас вътре-за примерче-ама там са фиксирани обемите


Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Мнениеот didodi » Чет 15 юли 2004 12:57


Като за начало , трябва да знаеш параметрите на говорителя ,имам такава каса и ми е ясно как свири това нещо, та какъв говорител ще слагаш?


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Чет 15 юли 2004 13:00


дето се вика- еба ли му мамата тате.... нали за това питам. да каже някой кое е по добро...?

ей ама не се отнасяйте цифрово-аз имам хроничен паралипсис-тежък случай съм. искам да връвя по тъничкото ръбче между цена и качество


Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Мнениеот didodi » Чет 15 юли 2004 13:19


Гледам ,че в в Софето Ланзар са на мода , пък и се представиха много добре на надсвирването ,такче дерзай :wink:


Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Мнениеот didodi » Чет 15 юли 2004 14:01


Koй ти говори за тея? Виж това: http://audiomania.911.bg/a2/firm.asp?id=2911


Dikata
Мнения: 4
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 16:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

software za tubi.

Мнениеот Dikata » Чет 19 авг 2004 15:04


Az ne iskam da ti kazvam nishto zashtoto da ne se okaje che ne sum prav. Mnogo ne razbiram neshtata no imam edin software za izchisliavane na tubi i tem podobni.Obache e mnogo slojna i ne sum se zanimaval. Ako iskash da ti ia dam ti da si poigraesh.... a da kazva se BassBox Pro


ceco

pt caravan

Мнениеот ceco » Чет 26 авг 2004 8:34


има ли начин да сложа добри ниски говорители на комбито но не в багажника някякъв друг вариант нещо по стените ли де да знам вече каде.нека някой нещо което да може да се приложил :P :)


ceco

pt caravan

Мнениеот ceco » Чет 26 авг 2004 8:35


има ли начин да сложа добри ниски говорители на комбито но не в багажника някякъв друг вариант нещо по стените ли де да знам вече каде.нека някой нещо което да може да се приложил :P :)


цецо

муэика

Мнениеот цецо » Чет 26 авг 2004 9:32


мерси че отговори ако караш пасат вероятно энаеш че така нарачената ниша под жабката се сваля та си мислех дали там няма някакво решение много е вероятно да ти кажа честно още никаде не сам го виждал иначе предполагам че добрия бас може да иэлезе от голям сандък и понеже имам въэможност да го сглобя се чудех да ли ще може да стане дали има тенденции тези размери да намалея а пък звука да се запази. един пич ми показва една сравнително плоска кутия от пластмас. или нещо подобно като казваше че става зе под седалка и други такива места :P



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта