Евтин MP3 плейър?

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
georgipass
Мнения: 1061
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 20:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Евтин MP3 плейър?

Мнениеот georgipass » Нед 25 юли 2004 13:11


мога ли да 150-170 лева да си намеря хубав MP3 player :roll: Ako имате някаква информация,може да кажете :lol:




Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Нед 25 юли 2004 13:19


видях един да се продава в ТСМ за около толкова пари. куче-марка е но пък е чисто нов. та ти си прецени-при тия хайдуци навсякъде дали има смисъл да се хапеш къде се не стигаш после. аз лично съм с подобен куче-марка "clatronic" ама от германия е внесен ( то разлика голяма няма само дето няма да можеш и ти да си купиш същия-в тоя смисъл го казвам) но засега съм доволен и ми върши идеална работа.
даже почвам да си мисля че тия никому неизваестни произвадители се стараят повече от марките за да могат все пак да продадат нещичко....? не знам-ти си прецени.


Потребителски аватар
~None~
Мнения: 690
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 14:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: EU

Мнениеот ~None~ » Нед 25 юли 2004 13:26


vaskoto1 написа:видях един да се продава в ТСМ за около толкова пари. куче-марка е но пък е чисто нов. .


Ми доколкото знам то и ТСМ ги внасят от Германия.
А иначе два еднакви продукта на ТСМ са с 2 различни характеристики - едно с едно няма еднакво :?

Познавам 2 човека които имат такъв МР3 плейър. На едния работи безотказно, а другия се оплака че започнал да прескача на 2-рия месец.
Ама за тия пари може да си вземеш някой хубав CD player дето чете RW и си готов - проблема ти е решен. :wink:


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: mp3

Мнениеот mucho » Нед 25 юли 2004 13:36


georgipass написа:мога ли да 150-170 лева да си намеря хубав MP3 player :roll: Ako имате някаква информация,може да кажете :lol:


мен ку питаш друже зарежи таа рабута :wink: , както казват хАнгличанити "не съм толкоз богат, че да си купувам евтино" - не ти го пожелавам, но идея си няяш кооолко ше си ревеш като си купиш некоя точилка за 150-170 кинта дал ше е елит, тсм, сонаши или панасоаник особена разлика нема :twisted:

... аз лично си купих сони мп3 за 350 кинта на изплащане (сички големи магазини за техника предлагат такова нещо) ся тва разбира се се води нисък клас на сони, няма кой знае кви екстри, но си е перфектен свири си перфектно и ми върши отлична работа и ест. е класи над евтините точилки :wink:

Последна промяна от mucho на Нед 25 юли 2004 18:37, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
georgipass
Мнения: 1061
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 20:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот georgipass » Нед 25 юли 2004 13:56


забравих да спомена нещо много съществено,говоря за втора ръка мп3 за 150-170лв :lol: Колкото до нов за тези пари трудно мога да случа на нещо добро :?


Потребителски аватар
~None~
Мнения: 690
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 14:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: EU

Мнениеот ~None~ » Нед 25 юли 2004 16:40


georgipass написа:забравих да спомена нещо много съществено,говоря за втора ръка мп3 за 150-170лв :lol: Колкото до нов за тези пари трудно мога да случа на нещо добро :?


Глаедай сега. МР3 то си е на мода сега - как ще го купиш втора ръка? Ако някои продава втора ръка - или ще е скъпо или ще е крадено.
Но ако питаш мен - никога не бих взел крадено - няма да им дам нито стотинка на тия мръсни чораджии.
По-добре направи както ти каза човека по-нагоре - вземи си на изплащане, поне е ново. Каквато и втора ръка да е - незнаеш как е експлоатирано преди това, а си е прецизна техника. :wink:


Потребителски аватар
georgipass
Мнения: 1061
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 20:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот georgipass » Нед 15 авг 2004 21:09


Момчета видях една оферта от Технополис за LG MP3 Player за 230 лева някакви отзиви да имате.Според мен е добра оферта :lol: и мисля да си го купя до края на месеца :wink: Ако имате някакви съвети казвайте :)


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mucho » Нед 15 авг 2004 21:24


L-какво?! :twisted: :twisted: :twisted: шегата настрана ма тва па е една от най- най- нааканите марки :twisted: ку ще и 1000 пъти да се прекръстят келявите голдстар са си келяви голдстар - тва мисуа аз ...

... и пак според мен по-добре дай още малко и си земи нещо като хората, или пък виж тук порови се в неква такаа подобна тема някой си беше намерил оферта за чисто ново сони май пак горе доле тия пари идеше - ест. беше некво скромно моделче, но се си мисуа, че ше е по-добре от тая точилка ЛГ :wink:


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Sunny » Пон 16 авг 2004 8:08


я погледни на http://www.kkelectronics.com


BOSS
Мнения: 123
Регистриран на: Нед 20 юни 2004 19:28
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот BOSS » Вто 24 авг 2004 19:54


mucho написа:L-какво?! :twisted: :twisted: :twisted: шегата настрана ма тва па е една от най- най- нааканите марки :twisted: ку ще и 1000 пъти да се прекръстят келявите голдстар са си келяви голдстар - тва мисуа аз ...

... и пак според мен по-добре дай още малко и си земи нещо като хората, или пък виж тук порови се в неква такаа подобна тема някой си беше намерил оферта за чисто ново сони май пак горе доле тия пари идеше - ест. беше некво скромно моделче, но се си мисуа, че ше е по-добре от тая точилка ЛГ :wink:

Aбе не си много прав, за 350лв плащаш и марката, а той си купува мп3 плеар. Я си разглоби касетофона и ще видиш че в него има цялата китайска индустрия- моторола, панасоник, митсубиши и т.н.
Чак такива боклуци каквито ги описваш не са, мога да ти кажа че JVC е най кухата марка, последвана от Сони. Купихме си чисто нов телевизор JVC и след 1година се наложи да му сложа касетка от едната страна, защото некаква си платка се изкривила.
Имах уолкмен сони и се прееба за нула време. Приятели с известните уредби на Сони-DJ-mix -почнаха да реват, а имаме един телевизор на панасоник от 10 години сме му сменили само дистанционното. Да ти кажа ли за кучата марка ACIKO- имаме видео от тази марка и в момента наброява 15тина години, скоро му се прееба механиката, мислех да го сменям обаче тея в сервиза ми казаха че съм се побъркал, щото видиото било с некакви 2 глави или нещо такова.
Чувал ли си за телевизор FUNAI -имаме го 10 години :wink:
Не казвам че трябва да се купува куца марка, а че не трябва да ги отхвърляте само заради името.


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mucho » Вто 24 авг 2004 20:24


BOSS написа:
mucho написа:L-какво?! :twisted: :twisted: :twisted: шегата настрана ма тва па е една от най- най- нааканите марки :twisted: ку ще и 1000 пъти да се прекръстят келявите голдстар са си келяви голдстар - тва мисуа аз ...

... и пак според мен по-добре дай още малко и си земи нещо като хората, или пък виж тук порови се в неква такаа подобна тема някой си беше намерил оферта за чисто ново сони май пак горе доле тия пари идеше - ест. беше некво скромно моделче, но се си мисуа, че ше е по-добре от тая точилка ЛГ :wink:

Aбе не си много прав, за 350лв плащаш и марката, а той си купува мп3 плеар. Я си разглоби касетофона и ще видиш че в него има цялата китайска индустрия- моторола, панасоник, митсубиши и т.н.
Чак такива боклуци каквито ги описваш не са, мога да ти кажа че JVC е най кухата марка, последвана от Сони. Купихме си чисто нов телевизор JVC и след 1година се наложи да му сложа касетка от едната страна, защото некаква си платка се изкривила.
Имах уолкмен сони и се прееба за нула време. Приятели с известните уредби на Сони-DJ-mix -почнаха да реват, а имаме един телевизор на панасоник от 10 години сме му сменили само дистанционното. Да ти кажа ли за кучата марка ACIKO- имаме видео от тази марка и в момента наброява 15тина години, скоро му се прееба механиката, мислех да го сменям обаче тея в сервиза ми казаха че съм се побъркал, щото видиото било с некакви 2 глави или нещо такова.
Чувал ли си за телевизор FUNAI -имаме го 10 години :wink:
Не казвам че трябва да се купува куца марка, а че не трябва да ги отхвърляте само заради името.


бе и ти не си ноу прав :twisted: ма и ти и аз ноу дубре знаем че тия неща са твърде твърде относителни :wink: да чувал съм за фунай дори имам такъв телевизор у нас някъде към 12-13 годишен е и не е мръднал, имам и едно сони касетофонче, което е почти на 20 години и също не е мръднало, но специално за ЛГ ич не ми ги фали :twisted: смея да твърдя, че иам доста впечатления за тая марка и мога да ти описва недостатъци доста особено примерно за монитори, климатици и т.н. ма не е там въпроса :wink: за ДЖВС съм съгласен :wink: (между другуту моторола е хамериканска фирма, не че не се е изнесла при чанчуните и е един от най-големите производители на интегрални схеми в света, но тва не е важну) ....

основната ми мисъл беше, ако може да додаде още малко и да си земе нещо свястно дори да не е сони


Потребителски аватар
maniak
Мнения: 494
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 16:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

MP3

Мнениеот maniak » Вто 31 авг 2004 22:11


В никакъв случаи втора употреба (Крадено). Първо ще дадеш пари на гадните чораджий второ не можеш да го застраховаш и като ти го свият все едно си го взел под наем!... Ще си имаш само панел. За малко пари има Panasonic MP3 в K и К. Щом шефа на консултантите им си го взе няма да е лош. Чувал съм го като звук не е по добре от моя Pioneer но все пак е добър вариант. Също и дизайна му е странен...... на Panasonic


Потребителски аватар
maniak
Мнения: 494
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 16:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

:)

Мнениеот maniak » Сря 01 сеп 2004 21:37


Nova че то твойто си е яко бе:)

Ето това е.
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=00000056
Не е лошо MOS-FET.
CD text
Няма изход за усилвател обаче.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта