Сервизът на Fens_ - ПРОЧЕТЕТЕ! - поредния ИЗМАМНИК

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
POLO PAVLETI
Мнения: 1675
Регистриран на: Съб 13 авг 2005 20:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Airport Sofia (SOF / LB SF)

Re: Ламбо вратите

Мнениеот POLO PAVLETI » Съб 25 окт 2008 21:19


rosen79 написа:
fens_ написа:
Tankov написа:Ламбо вратите колега я раздуй нещо повече за тях с подробности и на каква цена са апаратите :)


заповядай колега :
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=89&t=83038
тук има снимки ...

Това рено е на един приател.Много е добро.Цепи мрака

И луфтовете между предния калник и вратите Цепят мрака. :lol: Иначе евала за ентусязма колата ми харесва :да:




Потребителски аватар
POLO PAVLETI
Мнения: 1675
Регистриран на: Съб 13 авг 2005 20:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Airport Sofia (SOF / LB SF)

Мнениеот POLO PAVLETI » Съб 25 окт 2008 21:26


gas написа:
lyubobg написа:..Не е тънка лайсна 125лв на детайл изобщо.


май не си много,наясно с цените....друг е въпроса че това,което си получил за тия 125лв,не струва дори и толкова

Все си мисля ,че за около 160 лв на детайл + кърпене на три огромни гнилоча , в които можеше да бръкнеш с ръка, някой хора се справят в пъти по успешно :wink: Пиша в темата защото скоро ми предстой цялостно пребоядисване и събирам мнения и цени. Имам както споменах перфектния човек , но все пак се оглеждам.


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Съб 25 окт 2008 21:31


В памет на Голфи :cry: :cry: :cry:
http://www.vbox7.com/play:8d696ca9


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Съб 25 окт 2008 22:02


Събирам колкото се може повече инфо за FENS за да предприема съдебни и други действия,
защото това, което имам ми се струва малко.
Моля всеки да помага с каквото може - негови имена, име на сервиза ....
Благодаря предварително


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bobby_ » Нед 26 окт 2008 1:31


Фенс..... знам че четеш ..засрами се малко поне ..... изкарай 2-3курса как се боядисва кола и поне опаковай гаража с найлон ..(2,50 е ..)

купи си нови инструменти ...компресор ,пистолет.....ФИЛТРИ за конденз...

ще ти дам 2-3 смачкани калника и се упражнявай яко докато не ги направиш като стъкло със 100грама боя и 100грама лак (може и да са много ама не разбирам от тези неща)!

преди време докато работех с МАМА ТИМ и аз се замислих дали да не се понауча да боядисвам.... заиграх се с едни спрейчета .... и ефекта беше налице !!!!ПРОВАЛ !!!!! :) не ме е срам да си призная и затова и не го работя това! аз дори и да си пръскам джантите пак се вживявам и ходя и купувам най-качествените шприцове за алуминий и боя която е като за субару :)....

Засрами се пич!!!! има сигурно още поне 5 човека които могат да напишат нещо за теб (лошо или хубаво не знам)

НИКОГА НЕ КАЗВАЙ "ХОП" ПРЕДИ ДА СИ СКОЧИЛ!!!!!

Аз точно затова не съм пуснал тема че ремонтирам КРи щото знам че не съм пораснал за да си правя реклама. Това че съм направил 15-20 двигателя КР не ме прави клубен майстор на КРи . Това че последните 7 години се занимавам и изучавам този модел двигател пак не ме прави най-добрия моторджия в ФВ историята тук.

засрами се и направи нещо по въпроса така че момчето да си върне загубите защото ако се случи това към което се е устремил .....повярвай ми че ако те набие ше ти се стори като "галене от манекенка в тъмен ъгъл на пълна дискотека" в сравнение с това което може да ти причини антирекламата. съдилищата и глобите които държавата или ДЗИ ще ти наложат....

може би не знаеш хората на какво са способни при нужните връзки на определени места и инстанции...
Чувал съм за фалирали фирми..... осъдени собственици.....

Един пример:

Ако ищеца пожелае да му бъде възстановена боята на колата в Юнитрейд и те осъди ти да го платиш това...... не знам как ще дадеш 7-8000лв за цялостно пребоядисване .....
А за пропуснати ползи????
А за нанесени морални и материални щети...????
Може да те съди до дупка за какото си поиска и има неоспорими доказателства които ти не можеш да обориш. При много хора си го пратил и показал.... (ако има адвокати нека не спорят с мен не съм много в час с правото но аз лично за това бих го съдил.... )

Данъчните ше те разпукат за "Сива икономика" работиш нелегално
.....а тези от ЕКО....(нещо си)..... несъобразено с екологията.... няма филтри..... вредни изпарения от боята.... малииииии

Струва ли си цялата дандания за 500лв????????? :shock аз лично бих се засрамил, бих се навел и признал грешката си (ако съм направил такава) а така както чета ...май не ти е за първи път да грешиш....


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Нед 26 окт 2008 13:42


gas написа:
lyubobg написа:..Не е тънка лайсна 125лв на детайл изобщо.


май не си много,наясно с цените....друг е въпроса че това,което си получил за тия 125лв,не струва дори и толкова


Това е отстъпката за форума 20%, без нея става към 150, което е вече почти прилична цена за услуга :)


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Нед 26 окт 2008 15:30


lyubobg написа:
niikoo_1 написа:ФЕНС е потребителя "Бърз и Ярострен", достатъчно е да му се прочетат темите за да се осъзнае що за разбирач и е и колко са му ясни нещата. :idea:

Помните ли Голф 2ката със задния капак с нитовете, която то си беше измайсторил.

Аз не знам какъв човек трябва да си, че да си закараш колата при това балъче. :lol:


не го помня - ако знаех нямаше да е така ...


Колега - много ти благодаря за инфото :)
1.Бърза справка показва че barz_i_iarosten е същия като на ФЕНС_.
2.Един гугъл и му намерих старо кю - 334076722
3.От кю-то един реферънс по ай-ди mhihi и излезна, че пича е ей тоя - http://forums.f-e-n.net/profile.php?mod ... ile&u=2529
Бивш ник mayday с мсн lochiat_skin@msn.com и мейл mayday@kefche.com
дори аватара му е същия - неква разкрачена мацка на преден фон и със
заглавие "МЕНТЕ ТЪРГОВЕЦ" във форума.
4.Оттам се разчетох по форума в темичката : http://forums.f-e-n.net/viewtopic.php?p ... ht=#149018
Става караница за продажба на части, защото "нашия" човек пак е измамил някого. В последствие се включва да го защитава user lochiat_skin, който има същия правопис :lol: :lol: и както и юзър нейма му е като мсн-на на mayday
5.Търсейки по нататък излиза, че някога barz_i_iarosten се е занимавал дори с web design - Изображение
- участвал е в разработката на сайта.
Също така се пробвал като админ - http://www.bg-webmaster.com/index.php?showuser=693
http://forums.f-e-n.net/viewtopic.php?p ... ht=#504087
и програмист ...

Та извода - пича е мамил и преди на едро и дребно по форумите, сменя си често ник нейма по разбираеми причини и така напред и напред ...

6.А вече самото кефче показва, че бърз и яростен се казва http://kefche.com/mayday Галин Димов ..


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Нед 26 окт 2008 15:48


А в тази тема barz_i_iarosten
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 88#p626888
си казва "а ето ма и мене" mhihi

Утре просто отивам до ДЗИ да заведа щета за омазаната боя на здравия преден ляв калник и после направо в полицията - няма нужда от КЗП и икономическа полиция - това си е направо измама, която се води за престъпление.


Потребителски аватар
vw_edition
Мнения: 433
Регистриран на: Пон 25 дек 2006 21:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vw_edition » Нед 26 окт 2008 16:21


колега "ФЕНС" , давам ти един много приятелски съвет, знаеш мноого добре какво причини на колата ми и както виждаш благодарение на здравия ми разум все още ходиш здрав !!! някакси ми е болно като гледам как 'НАСИРАШ' Без извинение коли на колеги не само от нашия форум, вземи спри тая пародия твоята и се устреми към нещо което можеш да правиш каквото и да е !!! няма да говоря каквото и да е тука защото само се нервирам и те моля учитиво преустанови всякаква бояджииска деиност защото ще попаднеш на кофти хора и не е здравословно повярваи ми ;) всичко наи хубаво ти пожелавам и дано си вземеш поука и спреш !

не знаеш колко усилия ми коства да не те оставя инвалид ..........


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Нед 26 окт 2008 16:35


Преди малко говорих със СДП.
Утре ще отида на място във второ районно отговарящо за квартал Орландовци да обясня и разкажа подробно.
Случаят ще бъде поет от Икономическа Полиция.

Последна промяна от lyubobg на Нед 26 окт 2008 16:46, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
CRX Racing
Мнения: 1246
Регистриран на: Вто 11 апр 2006 19:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот CRX Racing » Нед 26 окт 2008 16:42


Тони (Teneketo) го каза преди месец..."Има още МНОГО да учи..."


Потребителски аватар
Passat_bs
Мнения: 595
Регистриран на: Пон 08 авг 2005 22:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот Passat_bs » Нед 26 окт 2008 18:21


Лошо му се пише на тоя келеш. Не мога да разбера защо при толкоз много хора, които са изревали от въпросния Фенс, как още никой не си е потърсил правата. То това си е направо подигравка с хората, да не говорим, че това келеме освен че не може да боядисва, китосва и т.н. е измамил и доста форумджии със стоки, които е продавал.


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Нед 26 окт 2008 18:46


vw_edition написа:колега "ФЕНС" , давам ти един много приятелски съвет, знаеш мноого добре какво причини на колата ми и както виждаш благодарение на здравия ми разум все още ходиш здрав !!! някакси ми е болно като гледам как 'НАСИРАШ' Без извинение коли на колеги не само от нашия форум, вземи спри тая пародия твоята и се устреми към нещо което можеш да правиш каквото и да е !!! няма да говоря каквото и да е тука защото само се нервирам и те моля учитиво преустанови всякаква бояджииска деиност защото ще попаднеш на кофти хора и не е здравословно повярваи ми ;) всичко наи хубаво ти пожелавам и дано си вземеш поука и спреш !

не знаеш колко усилия ми коства да не те оставя инвалид ..........


Passat_bs написа:Лошо му се пише на тоя келеш. Не мога да разбера защо при толкоз много хора, които са изревали от въпросния Фенс, как още никой не си е потърсил правата. То това си е направо подигравка с хората, да не говорим, че това келеме освен че не може да боядисва, китосва и т.н. е измамил и доста форумджии със стоки, които е продавал.



alpine написа:lyubobg

:офф :lol: абе колега , прави ми някакво впечетление че все някой тебе те прецакват и се оплакваш тука , по-бдителен бъди , оферта 300лв за 4 детайла , леко наивно ми се струва :lol:


И аз това се чудя и после всички мен обвинят от форума защо САМО АЗ се оплаквам и защо все на мен такива неща mhihi


Потребителски аватар
musura
Сър
Мнения: 7129
Регистриран на: Пон 28 мар 2005 21:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Голям Поровец
Контакти:

Мнениеот musura » Нед 26 окт 2008 19:16


lyubobg написа:
alpine написа:lyubobg

:офф :lol: абе колега , прави ми някакво впечетление че все някой тебе те прецакват и се оплакваш тука , по-бдителен бъди , оферта 300лв за 4 детайла , леко наивно ми се струва :lol:


И аз това се чудя и после всички мен обвинят от форума защо САМО АЗ се оплаквам и защо все на мен такива неща mhihi


Ако си беше направил труда да прочетеш малко поне в тунинг раздела и да видиш какво е отношението към fens_, предполагам, че нямаше да отидеш там... Друг е въпроса, че що годе качествена работа би ти струвала около 300-350 лева на детайл, а малко ме съмнява да си готов да дадеш 1200-1300 лева за този ремонт, щом си тръгнал сам да си купуваш консумативите (предполагам за да минеш "по-тънко")...

Има един лаф, че големите "играчи" се наиграват сами накрая и мисля, че случая с теб е такъв :idea:


Потребителски аватар
rosen79
Мнения: 3203
Регистриран на: Чет 04 сеп 2008 8:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот rosen79 » Нед 26 окт 2008 19:21


Тоя трябва да си получи заслуженото.Колега Любо подкрепям те напълно в начинанието.Аз ако бях щтях да му пратя триста телевизий.Пожелавам ти да го осъдиш и да си плати всичко с лихвите.Ще се обадя на моя приател с реното.кадето тоя убавец си правеше реклама и ще го питам дали иска и той да предприеме нещо срещу него,и ще ти пратя Л.С да ти кажа. УСПЕХ :да:



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта