Сервизът на Fens_ - ПРОЧЕТЕТЕ! - поредния ИЗМАМНИК

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
POLO PAVLETI
Мнения: 1675
Регистриран на: Съб 13 авг 2005 20:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Airport Sofia (SOF / LB SF)

Мнениеот POLO PAVLETI » Нед 26 окт 2008 20:07


... Друг е въпроса, че що годе качествена работа би ти струвала около 300-350 лева на детайл.....

Не ми казвай че това е цена без материяли , защото излиза че мойта двувратка за цялостно ,ще излезе около 3500 боядисването :lol:
Това не звучи сериозно. Повече от 200 лв на детайл за 20 годишна кола си е кощунство., тва да не е Ферари е..ти :!:




Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Нед 26 окт 2008 20:08


musura написа:Ако си беше направил труда да прочетеш малко поне в тунинг раздела и да видиш какво е отношението към fens_, предполагам, че нямаше да отидеш там... Друг е въпроса, че що годе качествена работа би ти струвала около 300-350 лева на детайл, а малко ме съмнява да си готов да дадеш 1200-1300 лева за този ремонт, щом си тръгнал сам да си купуваш консумативите (предполагам за да минеш "по-тънко")...

Има един лаф, че големите "играчи" се наиграват сами накрая и мисля, че случая с теб е такъв :idea:


1.Ти не си наясно с цените. Тенекето ми каза същите цени и целия форум може да му гарантира качеството. Просто беше прекалено зает за да ме поеме и като разгледах снимки на правеното от фенс си казах - к'во може пък толкова да и направи на колата, най-много да не уцели нещо цвета, ама след като аз нося боята няма проблем .... Колко съм грешал :lol:
Или смяташ, че тенекето не работи качествено :?:

2.В доверен сервиз на ДЗИ съм питал и са ми казвали 150лв на детайл. Бил съм бил няколко пъти и съм бил повече от доволен. За жалост голфи остаря и вече не го приемат по доверени сервизи.

3.Правил съм си труда да чета целия интернет но винаги има шанс да изпусна нещо, защото не съм гледал под лупа.

4.А за това, че ме мислиш за големия играч коментара ми е просто - без думи

musura написа:щом си тръгнал сам да си купуваш консумативите (предполагам за да минеш "по-тънко")...

А ти ако си беше направил труда да прочетеш темата, щеше да прочетеш, че изискването на FENS_ е клиента да си донесе боята. Така фактически винаги може да се измъкне, като каже - мии то не е в мен проблема.

И за последно - целта на която се обърнах към FENS_ беше че е човек от форума не от вчера регистриран и в който имам доверие, че ако нещо стане, най-малкото клубната му принадлежност ще го накара да оправи проблема и най-малкото ще внимава много да няма проблем, защото си залага името.
А за 150лв на детайл определено мога да си намеря множество сервизи в София, които да извършат услугата качествено. Така че не "по еФтинкото" ме е накарало да отида при него.


Потребителски аватар
Dan4ote
Мнения: 1056
Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнениеот Dan4ote » Нед 26 окт 2008 21:59


Отново се потвърждава приказката, че евтиното излиза скъпо. Според мен цена 300 лв. на детайл е нормална, като говориме за качество, без забележки. Не знам как ги мислите тия цени. Знам по 600-800 лв. пребоядисване на цялата кола при майстор, който е със записване един месец преди това и всички го хвалят, но веднъж отидох да видя как работи и според видяното, мога да кажа, че определено не ме впечатли, а аз съм взискателен.
Дали е кола на 1 месец или на 30 години все тая, ако искате да стане лъскач, без пари не става.


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Нед 26 окт 2008 22:34


Dan4ote написа:Отново се потвърждава приказката, че евтиното излиза скъпо.


Да, но нека да не забравяме, че това е само приказка, а не аксиома :)
Когато "шит тръгнат да хепънс" няма спасение нито за еФтино, нито за скъпо
Доказателство е темата най-горе в раздела - http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=71250


Потребителски аватар
Dan4ote
Мнения: 1056
Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнениеот Dan4ote » Нед 26 окт 2008 23:01


lyubobg написа:
Dan4ote написа:Отново се потвърждава приказката, че евтиното излиза скъпо.


Да, но нека да не забравяме, че това е само приказка, а не аксиома :)
Когато "шит тръгнат да хепънс" няма спасение нито за еФтино, нито за скъпо
Доказателство е темата най-горе в раздела - http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=71250

Съглсен съм с теб, съчувствам ти на 100%. Определено това, което е краен резултата от "боядсването" е ужасно и други хора за тези пари ще го направят както трябва. Но много често в опитите да намерим нещо по-евтино и "изгодно" се стига до тези ситуации. Не че няма и от скъпите шитни, но когато един търговец държи висока цена за услуга, то има защо.


Потребителски аватар
lucky7o
Мнения: 960
Регистриран на: Чет 22 май 2008 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот lucky7o » Нед 26 окт 2008 23:45


И аз да напиша за колегата,бях взел едни пружини
уж бяха предни 100 % гарантираше,после се оказа,че са задни.Питах го какво правиме.Той пича каза,че от незнам колко време бил в чужбина нямало да си идва скоро и т.н Гледам няма го в бг ама продава разни части.
- Бате кво стана с пружините,намери ми "чашки" щом казваш,че са предни... Дай ми твойте да отида да ги покажа в магазина...
- Е нали ти казах,че не съм в бг нищо немога да направя...
- Как не си в бг а продаваш разни части
- Брат ми ги продава...

Повече не съм му писал видях,че няма списъл :roll:


Потребителски аватар
Dan4ote
Мнения: 1056
Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнениеот Dan4ote » Нед 26 окт 2008 23:59


Нещо като секретарка се явявам, ама се дразним нещо
fens_ написа: в действителност никой от вас не ме познава не се е запознал с моята лична работа защотото това е правено от мой колега та ме обвинявате мен , се тая обвинявайте ...

Тука нещата звучат доста, доста несериозно. Нали ти си шефът или пък се оказва, че колегата си е усрал боята при друг майстор, които работи при тебе, ама някак си не е при теб.

fens_ написа: разписал си на колегите че си съгласен с вида на колата и заплащаш за нея от тук на татък ако искаш да напишеш и 1000000 други мнения и по съдилища да ходиш и да занимаваш колегите ми по телефона с глупости нищо няма да се промени ...

Погледни снимките и кажи как ти изглеждат или той сам си го е направил по-късно


Tyan написа:бах мааму ..... ако си видя Рокото в такова състояние милиони микроби ще умрат!!!!! и няма да ми пука дали лака е стар ...шото ти преди това е трябвало да тестваш на картон ли, на друг калник ли, какво подяволите ще се получи......

Не, той не е виновен - колегата му е виновен, който я е пръскал :lol:


Потребителски аватар
Li4o
Аватар:
Мнения: 2800
Регистриран на: Вто 31 авг 2004 18:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Мнениеот Li4o » Пон 27 окт 2008 0:10


fens_ написа:... как и да е искам само нещо да те светна :

разписал си на колегите че си съгласен с вида на колата и заплащаш за нея от тук на татък ако искаш да напишеш и 1000000 други мнения и по съдилища да ходиш и да занимаваш колегите ми по телефона с глупости нищо няма да се промени ...
.............

Искаш да кажеш, че си се постарал да прекараш колегата качествено ли....нали се сещаш, че продължаваш сам да си правиш антиреклама...


Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bobby_ » Пон 27 окт 2008 0:55


абе и аз не съм бояджия... ама няма ли вариянт още на първата ръка с лака да се види... или още на половината детаил.... за да може клиента да си върне лака на продавача и ....

аз лично ако видя некачествена част или нещо което ме съмнява няма да сглобя мотора НИКОГА!!!!!! докато не ми се донесе част или ча да си купя такава но КАЧЕСТВЕНА за няма после "Абе ти ми прави мотора ама той затегна на светофара... ти изобщо сменил ли си нещо по него??? главата на камък ли я шлайфа ... и т.н."

Като ги гледам тези язви ми приличат на неизбърсан детаил от масло... или компресора е мятал конденз като луд.....

Това бялото ми прилича на база от една друга боя и от една друга кола..... абе ти изми ли пистолета преди да пръскаш? или да не пръскаш една бяла и една черна кола едновременно?

Искрено се надявам Краси с москвича да не е дошъл при теб .... ще ме изложиш ЯКО..... направо не знам какво да ти кажа.... И VW_edition ти спомена нещо относно инвалидността ти.... не знаеш колко народ вече ти се точи и накрая ще отнесеш яки шамари!!!!

Ако това се беше случило на кабриолета..... не те виждам!!! определено щеше да пръскаш денонощно докато не видя гладък детайл! като само веднъж щеше да купуваш боя !!! 1л не повече (поне за толкова ше съм ти дал пари) и след това нямаше да искам да чувам за нещо като пастиране или бясно полиране на колата щото този "портокал" няма да падне с 2000 или 1500..... а с 800!!!!! и няма да плащам още не знам колко си пари за полиране и .....

НЕ СИ ПРАВ!!!!! наведи се и приеми поражението като всеки един доблестен човек!!!! Поеми си рекламацията дай 200лв от теб (все си мисля че ше ти стигне 500гр за 4 детайла) и си изчисти името преди да си го оакал още повече и да станеш персона нон грата във всички автомобилни среди!!!!


Потребителски аватар
Passat_bs
Мнения: 595
Регистриран на: Пон 08 авг 2005 22:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот Passat_bs » Пон 27 окт 2008 3:37


fens_ написа:не колега казвам че ме обвинявате пряко мен , а единственото заради което колата му е в този вид това е че си е взел стар лак , това ако го повтора още веднъж ще ми излезе на ...


п.п. поставете се на всеки един майстор на местото , носат ви боя трябва да пръснете колата и да я изкарате в срокове , ангажирате камери мамери и т.н. облепвате като ненормални пръскате боята и всичко е наред но идва ред на лака и тук какво става лака е стар ( такъв му е донесъл клиента ) майстора няма от каде да извади друг (а и не мисля че е длъжен ) пръска с това което му е донесено , защото ако остави боята така и на по късен период и пръсне лак ще стане на ювка и после трябва да плати боята на клиента и да препръсква колата ... това е положението каквото е донесено с това е правена колата ...
И сигурно щом лака е стар, това ще да е причината по него да е полепнал всичкия прахоляк, дошъл от някъде си, при положение,че колата се пръска "уж" в камера, сигурно ако не беше стар, щеше да отблъсне прахоляка, така ли да разбирам. Ти по-голяма глупост не можа ли да измислиш?


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Пон 27 окт 2008 7:35


fens_ написа:разписал си на колегите че си съгласен с вида на колата и заплащаш за нея от тук на татък ако искаш да напишеш и 1000000 други мнения и по съдилища да ходиш и да занимаваш колегите ми по телефона с глупости нищо няма да се промени ...


И също така в много голяма грешка си - "колегата ти" т.е. ти ме накара да се разпиша на 1 ръчно нещастно изфабрикуван лист от тетрадка на "ремонта" на колата на който пишеше само какво е ремонтирано.
Никъде нищо не е писано за съгласие и т.н. и това няма никаква стойност в съда - няма печати и т.н. и т.н.
Сега си нямаш идея колко пари ще загубиш от наемането на адвокат.
И ако още не си го осъзнал - СМИСЪЛ ИМА да се занимавам със съдилища
и ще доведа нещата до край. Точно както ти обещах


Потребителски аватар
sashobas
Щастлив голфаджия
Мнения: 2831
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище
Контакти:

Мнениеот sashobas » Пон 27 окт 2008 7:38


Чудя се как може да има такива хора.Това боядисване може всеки сам да се пробва и да има същия успех.Кви са тея бояджии кви камери кви са тия пръскани мазилки по колата.По добре тея да се захванат с външни фасадни мазилки,там минават такива грапавини за хубави.Колега желая ти успех с намирането на правдата.


Потребителски аватар
fens_
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 465
Регистриран на: Нед 26 ное 2006 22:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот fens_ » Пон 27 окт 2008 9:45


lyubobg слабо ме касае кво мислиш ти , казах и драсни ми лс да ти дам имената ми , тела ми и адреса ми да дойдеш с полиция да те видим бе пич ?


п.п.проблема на повечето хора е ,че не гледат върху какво се разписват ... ако е описан само ремонта за кво ще е трябвало да се разписваш я се замисли малко ... :) печат не е имало пред теб но може да се сложи във всеки един момент ... така че не ми се обясняваи кво е и кво не е ...


ок lyubobg !!!


аз няма да пиша повече по теми и т.н. имам достатачно други по важни неща ....


Потребителски аватар
mr_bush
Мнения: 3523
Регистриран на: Съб 05 май 2007 19:59
Автомобил: Vw Transporter T6
Двигател: 2016
Местоположение: Bg

Мнениеот mr_bush » Пон 27 окт 2008 9:51


fens_ написа:lyubobg слабо ме касае кво мислиш ти , казах и драсни ми лс да ти дам имената ми , тела ми и адреса ми да дойдеш с полиция да те видим бе пич ?


п.п.проблема на повечето хора е ,че не гледат върху какво се разписват ... ако е описан само ремонта за кво ще е трябвало да се разписваш я се замисли малко ... :) печат не е имало пред теб но може да се сложи във всеки един момент ... така че не ми се обясняваи кво е и кво не е ...


ок lyubobg !!!


аз няма да пиша повече по теми и т.н. имам достатачно други по важни неща ....


Нали знаеш, че вече го написа :wink: Продължаваш с измамите!


П.п. Цитирах го за да не си изстриеш поста...


Потребителски аватар
gas
Мнения: 923
Регистриран на: Съб 23 апр 2005 13:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gas » Пон 27 окт 2008 9:51


безработицата направи много хора 'майстори'..колата е омазана безобразно,както и много други правени там и това за стари лакове и кофти материяли в случая са пълни глупости.крайно време беше да излезе на яве истината....фенсчо,биеш тупана по форумите,че си майстор..бояджия...че си сервиз....че правиш тунинг и какво ли още не..истината е че окълцотваш на хората колите и на всичкото от горе наглееш после.много добре виждаш на какво прилича колата и твърдиш че нямаш вина за това..кой трябва да носи отговорност??!крайно време е да се поусетиш малко

Последна промяна от gas на Пон 27 окт 2008 10:09, променено общо 1 път.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта