Сервизът на Fens_ - ПРОЧЕТЕТЕ! - поредния ИЗМАМНИК

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
rosen79
Мнения: 3203
Регистриран на: Чет 04 сеп 2008 8:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот rosen79 » Пон 27 окт 2008 10:02


fens_ написа:lyubobg слабо ме касае кво мислиш ти , казах и драсни ми лс да ти дам имената ми , тела ми и адреса ми да дойдеш с полиция да те видим бе пич ?


п.п.проблема на повечето хора е ,че не гледат върху какво се разписват ... ако е описан само ремонта за кво ще е трябвало да се разписваш я се замисли малко ... :) печат не е имало пред теб но може да се сложи във всеки един момент ... така че не ми се обясняваи кво е и кво не е ...


ок lyubobg !!!


Абе фенс ли си фес ли си.Ти малоумен ли си лака ти виновен та нали ти си пратил момчето в тоя магазин.Това трябва да значи,че даваш гаранция за качество.И какво значение има кой прави колата?Ти си шефа ти носиш пълната отговорност за качеството на работа в "сервиза ти".След като твоя работник не си е свършил работата ти си длъжен да го накараш да я свърши наново изцяло за негова сметка.Ще ти дам пример как действат изтинските началници.Преди месец ходих да мия служебната кола момчето,което я миеше без да иска одра боята с пароструйката.Шефа го видя вдигна телефона и ме прати при бояджия да ми оправят драскотината,която небеше нищо особено и несъм дал една стотинка.Ето така се работи,а не като тебе.Осрахте колата на човека и айде оправяй се лака му виновен.Нали знаеш на кривата ракета въздуха е виновен да не се изразявам по друг начин.И тва рено с което си правиш реклама ли друг е виновен момчето го познавам лично и трябва да ти кажа че хич не е доволен от тебе.Като е отишал на друго място да оправя твоите бакии човека се е хванал за главата.И първия въпрос е бил:Абе кой некадърник ти направи таия глупост,тоя знае ли кво прави? Та ти си мисли,че имаш сервиз.И като гледам не са само двама или трима.Казваш,че имаш много клиенти и идват и нови,но я кажи колко са се върнали втори път при тебе.Може ли аз да ти кажа нито един.Айде със здраве и дано си получиш заслуженото.




Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tyan » Пон 27 окт 2008 11:02


реших да се понамеся с някой данни:

IP адрес за мнение barz_i_iarosten Регистриран:21 Юли 2006
Пуснато на: Съб Юли 22, 2006 12:17 pm
85.187.206.121 [ 158 Мнения ]

Потребители, писали от този IP адрес
barz_i_iarosten [ 158 Мнения ]
fens_ [ 43 Мнения ]

тук все още преобладава едното лице от раздвоеното сънание :wink:

след като беше публично оплют за нит-о-кит тунинга минахме почти изцяло на фенс персона...

IP адрес за мнение fens_ Регистриран:26 Ное 2006
Пуснато на: Пон Окт 27, 2008 10:45 am
78.142.45.14 [ 209 Мнения ]

Потребители, писали от този IP адрес

fens_ [ 209 Мнения ]
barz_i_iarosten [ 4 Мнения ]

тук вече изцяло сме fens_ като от време на време минаваме на старата личност ....

сега ...аз не мисля че си шизофреник ....пък може и да си де да знам ..... по скоро мисля, че сам или с някой приятел си боядисваш колите, че няма шеф, а работниците ти и самоличностите ти са "бушони" да те пазят от 90% недоволни клиенти, че след като направи онази двойка реши да си изкарваш парички .....в това няма нищо лошо принципно ...... но не е това начина ;)..... много си се отклонил от правилният път ....по този начин ...с тези лъжи и измами няма да стигнеш далеч ...... и вместо да се усетиш овреме ти продължаваш с лъжите ... не знам на какво се дължи ... слабо възпитание или тотална липса на морални ценности, но рано или късно ще го загазиш много сериозно ;)

НЕ си прави труда да ми отговаряш .... жестоко се заблуждаваш ако си мислиш, че си непроследим.... вярвай ми оставяш следи навсякъде, слон в стъкларски магазин е по незабележим.... всичката информация при нужда ще бъде предадена на съответните органи!


Потребителски аватар
fens_
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 465
Регистриран на: Нед 26 ное 2006 22:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот fens_ » Пон 27 окт 2008 11:36


е това че сме братовчеди с барзия и когато е бил в нас примерно е написал някое и друго мнение и аз като съм бил в тях съм написал това прави ли ни един и същ човек ? :D стреляте на сляпо пичове ... а и само да кажа цялата мрежа тук сме с вътрешни ип-та но като външно излиза едно на всички ....

а и не мисля , че има за кво да се крия аз казах ще си предоставя данните да дойде пича с полиция ... :D


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9875
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Мнениеот group® » Пон 27 окт 2008 12:05


Заслужи си смяна на заглавието :evil:

И не заради гафовете ти, а заради опита да ни правиш на глупаци.
На всеки майстор се случва нещо да не стане, но реакцията и понясянето на отговорност различава добрия от шарлатанина!!!


Потребителски аватар
rosen79
Мнения: 3203
Регистриран на: Чет 04 сеп 2008 8:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот rosen79 » Пон 27 окт 2008 12:08


group® написа:Заслужи си смяна на заглавието :evil:

И не заради гафовете ти, а заради опита да ни правиш на глупаци.
На всеки майстор се случва нещо да не стане, но реакцията и понясянето на отговорност различава добрия от шарлатанина!!!

Браво колега.Аз ако имах някаква власт направо бих ги изгонил от форума.Според мен тук такива хора не ни трябват.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 27 окт 2008 14:48


отдавна не съм чел такова нещо, да не кажа никога в този форум
Фенс наеми си добър адвокат, взима доста по-скъпо от 500 лева, но такъв е живота...
вместо да се извиниш и да върнеш парата на Любо БГ, ....
разсмърдя се случая в целия форум
така клиенти не се къткат
но ти си знаеш


Потребителски аватар
bomber
Мнения: 4315
Регистриран на: Вто 13 дек 2005 17:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Софията

Мнениеот bomber » Пон 27 окт 2008 20:00


Божее колко мъка има по този свят...немога да повярвам че има такива хора,ако изобщо фенс може да се нарече човек :evil:


Потребителски аватар
koziak
Мнения: 348
Регистриран на: Пет 27 окт 2006 22:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот koziak » Пон 27 окт 2008 20:41


Тоя некадърник и на мойта кола се изсра.Ама аз не му и платих.После ме и заплашваше даже.Живее в Люлин 7.Христян се казва,кара един голф 2.Тия дни ше го посетя,че като прочетох темата пак се нервирах.
А и да добавя,че мойта кола той ми я прави и си каза после момчето,че толко си можел.Такаче да не се оправдава.После даже ми вика,че понеже не съм платил той си бил бръкнал в дйоба да плати на шефа му за колата.А шефа му бил голям играч- Жорката,и ще го загаза с него :D

Последна промяна от koziak на Пон 27 окт 2008 20:47, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Пон 27 окт 2008 22:48


Още за измамите му :

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... c&start=30

МнениеПуснато на: 27 Окт 2008, 22:39 Заглавие: Отговорете с цитат
Виждал съм слагани от него ламбо дорс!
Пълен провал! Трябва да му се счупат и ръцете и краката на този боклук!
Пантите за вратите представляват ръждиви планки, които са с 10 заварки и издържаха седмица две...и се счупуха амортесиорчетата...след това съвсем се дочупи едната. Вратите се клатят и имат луфтче около 3-5см при уплътнението. Срязал е кабелите които отиват във вратите и колета няма ел. стъкла централно итн.
Срявал е пластмасовите калници, които струват колкото циганския му сервиз за тези скапани панти. Ще гледам да ги снимам...няма да повярвате какво представляват пантите за 600лв без монтаж Shocked 2 ръждиви винкела...
Бед лук също е правил на тази кола...заварил е ръждиви ламаринки, които пускат ръжда в/у фаровете и ги е пръснал със спрей макс 1 ръка!
Също е монтирал ксенон и преден ляв мигач и заден десен габарит не работят...нямат бушон...ако се сложи бушон спирачката на колата става все едно даваш на контакт. Ако не я пуснеш не може да угасне...

Голям боклук е фенса!!!
_________________
Само вселената и човешката глупост могат да бъдат безкрайни,като за първото не съм сигурен.
Айнщайн


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Вто 28 окт 2008 7:25


http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... a&start=60


Re: Как слагахме Lambo doors на Clio и намръщване на къпака
Ново мнениеПубликувано на: Вто Окт 28, 2008 1:01
Offline
професионален шофьор
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 21:26
Мнения: 638
Местоположение: София, Младост 3
Кара: Renault Clio 1.8 16V
Понеже зачестиха питанията смятам да напиша подробно през какво съм минал за да изглежда клиото на глед, като тиква на плет, а в същото време само аз си знам колко проблеми имам с него.

Миналата година сигурно по тва време беше, се запознах с Фенса тук във форума. Човека си каза, че прави ламбо дорс, с което ме зарадва много и се разбрахме да се видим и да си каже професионалното мнение. Видяхме се. Каза, че ще отнеме 1, 2 седмици, което си е прилично време за тази арнотийка. Имаше проблем с мястото му на работа, та се премести в Орландовци. Както и да е, след студентския празник (8ми декември 2007г.) на 9ти му я закарах, че да я подфаща. Датата на която си я прибрах (с мисли дали някога пак ще я видя) беше ако не се лъжа на 1ви Март. Но това не е най-важното. Докато колата беше при него имах време да обмисля допълнително тунинг проектите си и понеже разполагах със средства, му поръчах да ми направи и предния капак както и да ми сложи ксенон. Таа ходих 1 път да си видя колата през тези няколко месеца. Беше със свалени врати, разколачена...абе кипи творчески процес. Интересното беше в датата в която отидох да си я прибера...Отидох вечерта да си прибера колата. Фенса ми я показа. На първо време сичко си изглеждаше супер. Обясни ми цаката по която по специален начин да си отварям и затварям вратите, защото то не е за прости хора, а си е един сложен процес. Забелязах в тъмницата, че шофьорската врата беше леко поодарена отдолу, но понеже не съм конфликтна личност и смятам, че колите са за да се забавляват хората, а не да си създават проблеми и си замълчах. Тръгнах си с объркани чувства..дали бях щастлив или не и аз незнаех, защото в главата ми бумтеше мотора на колата, който беше спекъл до толкова маслото за тия месеци, в които беше прашасвала колицата ми там, че все едно карах не 4 а 8 цилиндяра... Както и да е, колата се разработи, сипах бензинец и хаиде към приятелката ми, че да се похваля. По пътя обаче имах нещастието да мина по жълтите павета, където усетих как шофьорската врата просто ще падне. Стиснах я с дясната си ръка и си казах..."може би така трябва да бъде"... Стигнах до приятелката ми..похвалих се уж, междувременно видях, че колата беше ударена на още 1 място (явно в "сервиза" нещо беше паднало върху дясната страница на колата и беше ожулило боята) и си се прибрах. Стигам на паркинга и понеже буксите с кабелите от централното и прозорците са откачени (защото трябвало да си купя някакви си неща, с които да ги свържа, понеже като се отваря вратата нагоре и кабелите са къси и не стигат), тръгвам да заключвам с ключа...нестава...вратата е до толкова изместена назад, че ключалката не може да заключи...Хайде звъна на Фенса, казвам проблема, разбираме се да му я закарам, че да я оправи и хайде на платения паркинг. Закарах я. Почна да се заключва...е направих му забележка, че колата е чукната..той се направи на ударен и каза, че можел да я боядиса, но аз толкова време си я бях чакал колицата, че само исках да си я взема читава.

След няколко седмици (а може би нямаше и седмици...не помня вече, беше много отдавна) си паркирам колата, тръгвам да излизам, чувам 1 път - прас..., при което вратата натежава в ръцете ми. Шашнат, но разбирайки какво се случва (единия амортисьор се е откачил) затварям вратата и звъня на Фенс да му кажа какво се случва и се разбираме пак да я карам да я оправя. Отварям вратата да си влезна, чува се още 1 път..прасс.. и изпуска и втория амортисьор. Хайде викам 1 приятел на близо да помага. Закачихме амортисьорите, въпреки че на единия легълцето се е счупило. Закарах я на Фенса, оправи я...регулира я там, както си трябва и си заминах.

Междувременно си дооправих предния капак, защото веждите бяха криви...

Иииии един хубав ден пак си влизам в колата, пак прас...но този път не е амортисьор, а просто вратата както си стърчи във въздуха, тръгва да пада настрани. Хайде пак Фенс..пак бия път от Младост до Орландовци... Тоя път се оказа че лагера дет държи вратата се е строшил..Смени го Фенса и си заминах. Значиии интересни факти са: При скорост 170км/ч шофьорската врата (която е по проблемна) се отваря с около 2 пръста отгоре от към прозореца и вътре нявява прилична струя ветрец. Надали някой от вас, който чете темата ще ми повярва, но на магистрала Хемус ме е удряло камаче по бузата докато карам. За тези месеци които минаха, пантите пораждясаха и когато си отваряш и затваряш вратата, все едно слушаш как Титаник потъва.

И така мили ми колеги. Имах и още изживявания с тез врати, но вече написах доста. Да, пинизчийско е кат спреш и вирнеш вратата, но като знаеш през какво си минал и какво е да караш по тоя начин...ти минава кефа от погледите вперени в теб...

Не обичам разправиите, не обичам да топя храта, но съм длъжен да кажа на бъдещте тунинг-маняци, да внимават на кого си доверяват автомобилите!!!


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tyan » Вто 28 окт 2008 9:44


тоя му беше от "доволните" клиенти ..... хахахахахахахах

..... абсолютно съм сигурен, че сам си е направил планките, пантите и останалите чарколяци, както и най евтините амортисьори за да не дава лев ....а също съм сигурен че ги продава за толкова колкото са читавите или една идея по евтини ахахахахахха, а те неговите не стават за нищо ;) от този тип хора е ..... то си личи ;)


Потребителски аватар
Papa_Dock
Мнения: 835
Регистриран на: Вто 30 ное 2004 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Papa_Dock » Вто 28 окт 2008 10:30


Аз се радвам, че това се е случило точно на Любо. Смисъл не ме радва факта, че тоя джедай тунер ти е прецакал количката, а че тоя път е попаднал на човек със сериозен стаж в жалбите към КЗП :lol: . Ти ужким си разумен човек четеш тунинг раздела него ли видя кво е причинил на онова голфче, как можа да се набуташ там :roll: . Фенс май умре бизнеса бате :lol: ориентирай се към сфера не свързана с тунинг или пряко с коли, може би царевичка лятото на плажа.


Потребителски аватар
fens_
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 465
Регистриран на: Нед 26 ное 2006 22:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот fens_ » Вто 28 окт 2008 11:23


това са подправени разговори ... ц ц ц на много долно ниво падна любо ...


хахахха проблем с мтел-а тук се сасипахме да се смеем по добре да беше измислил по достоверен разговор ебати пича .... :D :shock

п.п. мтел немогат да си позволят да имат проблем , а и да имат веднага прехвърлят абонатите на проблемната мрежа в друга свободна ... мисли малко преди да пишеш глупости бе пич .. и тва за новия сервиз - все още сме си в стария и се труди додето ти си измисляш разговорчета по скайп хах...


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9875
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Мнениеот group® » Вто 28 окт 2008 11:28


fens_ написа:това са подправени разговори ... ц ц ц на много долно ниво падна любо ...
Добре, защо тогава се занимаваш с глупости, а не напишеш как ще се справиш с всичките нападки към теб?
Работата ли ще сменяш, какво?

Вече ти писах - единственото смислено, което можеш да кажеш, е че си върнал парите и публично да се извиниш, и приемеш вината си :idea:


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9875
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Мнениеот group® » Вто 28 окт 2008 15:56


Екипът на форума реши темата да се премести на още по-видно място и да въде "важна'" за определен период време. Целта е максимален брой хора да я видят и следователно индивиди като fens_ да не си мислят, че могат безнаказано да правят каквото си поискат.
Всичко си има последици!!!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта