Сервизът на Fens_ - ПРОЧЕТЕТЕ! - поредния ИЗМАМНИК

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Мнениеот radi_nrj » Вто 28 окт 2008 16:11


Тоя пич при мен не можа да се изложи с боята. Закърпи ми левия праг и ми пръсна съответно прага и левия преден калник.

Резултата (да не повярваш) е даже приличен, но за 4-те дена в, които колата седя при него ми беше скапал акумолатора.

Просто явно трябва да се захване с нещо друго и да не пипа на хората колите.




Потребителски аватар
fens_
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 465
Регистриран на: Нед 26 ное 2006 22:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот fens_ » Вто 28 окт 2008 18:54


http://i.data.bg/08/10/28/1218065_orig.jpg
това може да се направи на всеки фронт пейдж и т.н. офф ако някой е расал в саксия аз не съм... що някой не дойде до сервиза да ми каже нещо - даже и да ме няма има хора който по цял ден са там и ще ме викнат по всяко време ... защо и не ми писа пича любо на лс както казах по напред в темата да му дам кординатите ми да се свърже с мен , а като пълна мишка ми говори по темите и се крие зад колегите във форума ?

п.п. само да кажа сервиз няма да се сменя нито този в софия нито този в перник , няма за кво да ги сменям , мене не ме плашат хора дето дори нямат смелост да ми пишат лс и да се свържат с мен , от този момент на татак няма кво повече да се занимавам с глупости , ако му трябвам на някой по горе казах начина какъв е за да ме намери .. Галин се казвам , гошето ми викат , да попита в сервиза на който му трябвам и така ....

а за тези дето ме оплюваха толкова за изтритите мнения , аз съм казал каквото имам да кажа и съм го казал за да го прочете lyubobg и като съм видял че го е прочел няма смисъл да седи повече заради това съм го изтрил .... ако има някакъв проблем ще направа един пост с всичките мой мнения и т.н.

Последна промяна от fens_ на Вто 28 окт 2008 18:59, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Вто 28 окт 2008 19:41


ох, това искам да дойда да го гледам!
БАТЕ СТЕФЧО МОЛЯ ТЕЕЕЕЕЕЕ...свирни като ходиш да мина да погледам де. не бъди егоист...mhihi
всички колеги- ако стефчо иде наистина, спете спокойно.
няма да има нужда от никакви акции и работи...
аууууу... ако не се обадиш ше ти се разсърдя... :maaad: :084:


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tyan » Вто 28 окт 2008 20:35


Да се лъже за дребни неща няма смисъл, за големи конспирации, изграждането на сложни плетеници от лъжи отнема огромно количество ресурси и заблуждаващи източници........лично аз никога през живота си не съм виждал човек да се омаже толкова лошо от лъжи и всяка следваща да го омазва все повече ....накрая ще осъзнаеш, че е било много по лесно да кажеш истината ..... бхахахахах... вярно, че има стратегии да се отрича до край, и снимки да ти покажат да кажеш, че е монтаж ... ама не ти се отдава грам..... бхахахаххаха

и друго ми е интересно ...аз ако омажа една, две коли ....ше разбера, че не струвам и ще се откажа ....... упоритостта е хубаво качество ама не и в твоя случай :)


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Вто 28 окт 2008 20:57


fens_ написа: ако му трябвам на някой по горе казах начина какъв е за да ме намери .. .


Още не си разбрал, че на никой не му трябваш - ни да му "слагаш" ламбо дорс, ни да му "боядисаш" колата, ни да го лъжеш, ни да го мамиш
нито да ми обясняваш простотии, че лака ми е стар и затова нема да ми върнеш парите, ни да обясняваш на някой колко си велик майстор какъв велик ПОРТОКАЛОВ тунинг правиш ...Неповторима простотия, толкова хора рядко са могли да бъдат изумени от такава ГРУБА СЕЛСКА ПРОЯВА, като твоята. Думичките СРАМ, ЧЕСТНОСТ, ПОЧТЕНОСТ, СПОСОБНОСТИ и още 1 куп други липсват в твоя речник. Живота ще почне да ти го доказва с всеки изминал ден ....Най-големите измамници е ясно на всички по филмите как свършват.

Направо те съжалявам пич - аз колата ще си я оправя, както и другите колеги, които са си ги оправили, ама ти ще си останеш нещастник за цял живот.
Ще живееш в един измислен свят и почвам вече да си мисля, че малко или много си мръднал.. всъщност като се замисля - не малко, МНОГО.
Средата в която си расъл ти е дала такова възпитание, както и гените които си наследил от родителите си. Реално погледнато носиш доста малко вина за житейските си проблеми, които ти се случват. Може да имаш и кармични проблеми, знам ли.

Съжалявам те затова, че никога не си виждал какво означават истински отношения, никога не си виждал СВЕТЛИНА и ТОПЛИНА в живота и не само не си виждал, а надали и някога ще видиш. Ще виждаш само кучки и курви и т.н неща, но няма да видиш ЛЮБОВ, в какъвто и да е аспект.
Именно тези неща са те направили такъв какъвто си и шанса да се оправиш клони към минус безкрайност.

Обаче ние от клуба(овете) не сме като теб, ще продължим да съществуваме и да се държим един за друг и да се подкрепяме, нещо което никога няма да изпиташ какво щастие е ....
И такива плевели, като теб няма да продължат да растат измежду нашите редици.

Та за последно - свиквай с мисълта - МАНДРАТА СВЪРШИ.


Потребителски аватар
Brembo
Мнения: 536
Регистриран на: Вто 07 авг 2007 23:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Brembo » Вто 28 окт 2008 21:11


Абе ''пич'' като си прецакал толкова много хора защо продължаваш да лъжеш? Само т'ва не мога да разбера. Аре спри се и т'ва е! Имай малко доблест. Вече никой не ти вярва и никой няма да ти повярва, а тва оплитане в лъжи е супер жалко. Колкото и да продължаваш с лъжите НЯМА да се измъкнеш от ситуацията, а само ще затъваш още повече. Помисли над това и се спри, преди ситуацията да е станала още по-жалка от сега :?


Потребителски аватар
VW-fenka
Мнения: 3007
Регистриран на: Съб 31 мар 2007 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: London
Контакти:

Мнениеот VW-fenka » Вто 28 окт 2008 21:18


Потресена съм :shock
Как може да има такива хора !!! Направо не мога да проумея колко е зле колегата fens_ ( Гошето)..... Спирам да пиша, защото колегите са казали всичко необходимо за теб, което те описва много добре.
Има една мисъл, която се отнасят за твоя случай :

" Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения "
Бъртранд Ръсел


group® написа:Екипът на форума реши темата да се премести на още по-видно място и да въде "важна'" за определен период време. Целта е максимален брой хора да я видят и следователно индивиди като fens_ да не си мислят, че могат безнаказано да правят каквото си поискат.
Всичко си има последици!!!

:idea: :idea: :idea:


Потребителски аватар
alpine
wheels dealer
Мнения: 3020
Регистриран на: Пон 31 яну 2005 17:41
Автомобил: L-Es
Двигател: 1H-1H-PG-1V-1Z-AJL-Cosworth
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот alpine » Вто 28 окт 2008 22:55


Фенс и Любо , срещнете се очи в очи и се разберете , най лесно и разумно е :lol: Кво само се джафкате по форумите ...... Това най се доближава до бабешките сериали :lol:

п.п. Любо мн ме изкефи филмчето за голфа ти :lol:mhihi


Потребителски аватар
niks76
VW експерт
VW експерт
Мнения: 5312
Регистриран на: Нед 25 юни 2006 19:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Париж

Мнениеот niks76 » Вто 28 окт 2008 23:04


имало е и винаги ще има потърпевши когато има взаимоотношения между хора,като и на наи добрите се слу4ват рекламации.изглежда фенс е от групата на "селските тарикати" за да продължава толкова жалко и нагло да отговаря в тая тема-е в краина сметка стана известен за негова сметка.няма да взема отношение ,защото вси4ко е казано ,но се радвам да видя 4е всеки запо4ва да си търси правата..........
п.с. ако нещо такова беше станало тук ,досега щеше стане голяма патардия в медиите и съответно много бърза реакция от властите


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2542
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Мнениеот vit_autosofia » Сря 29 окт 2008 5:53


Този ефект на портокалова кора и побеляване на лака се получава от не подходящ втвърдител и разредител за даден лак.Ако лака се разреди с обикновен кореселин се получава "седи гледай мача"
Не са хубави подобни постъпки,но мисля че нещата могат да се оправят.
На времето като се занимавах с автобоядисване се наложи севте да пръскам металик,тоест база-лак.Като за севте се осрах което е нормално.Претърках всичко което бях омазал на водно и на мой разноски купих материалите и закарах колата на един комшия който е бядисвал на бай-Тошо мерцедесите.Човека я направи джам и ми обясни технологията и тънкостите на пръскането.Научих се,но получих белодробен спазъм и се отказах от тоз занаят.Този скутер е пръскан от мен.

Поне колегата да си признае вината и да си оправи бакиите.
Изображение


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Сря 29 окт 2008 11:56


http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... a&start=60

fens_ написа:само да кажа, че момчето не иска да му се оправи колата дори не се свърза лично с мен ... вкарал си е колата в др сервиз , случайно се оказа че имам познати там та ми казаха че са я видяли ... от дзи-то също си е взел доволно парички ...

п.п.казах че няма да драскам повече по темата ама се задават някви глупави въпроси и се дъвчат до болка ...


Спри да лъжеш :nono: И да блъфираш :cens: :cens: :cens: :!: :!: :!:
ДЗИ не дават пари, за това че ти не си си свършил работата !!!

Няма да ти дам колата да я "правиш" повече, снощи стъргах ДЪВКАТА ти от мокета на багажника.
Или връщаш парите или ще си понасяш последствията.


Потребителски аватар
Kingpin
Мнения: 2020
Регистриран на: Пет 30 сеп 2005 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Пловдив

Мнениеот Kingpin » Сря 29 окт 2008 16:04


Егаси, аз за една бройка да си закарам колата при него за Rallye калници и прагове.... :roll:

Колега lyubobg на мене ми е интересно само едно - не ти ли се сториха 300 лева за работа за 12 детайла меко казано малко? :roll: На мене ми каза, че за 4-те калника и двата прага ще ми вземе 400-450 лева + боядисването, ако боята и лака си ги взема аз. И ми се стори малко, за това се отнесох леко скептично....май добре съм направил.

От лаене по форумите смисъл не виждам, освен, че така ще се предпазят други хора.

Нанек е много прав - трябваше да го посетиш и да си вземеш парите по един или друг начин. И после да го нахраниш по форумите :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Сря 29 окт 2008 16:18


Kingpin написа:Егаси, аз за една бройка да си закарам колата при него за Rallye калници и прагове.... :roll:

Колега lyubobg на мене ми е интересно само едно - не ти ли се сториха 300 лева за работа за 12 детайла меко казано малко? :roll: На мене ми каза, че за 4-те калника и двата прага ще ми вземе 400-450 лева + боядисването, ако боята и лака си ги взема аз. И ми се стори малко, за това се отнесох леко скептично....май добре съм направил.

От лаене по форумите смисъл не виждам, освен, че така ще се предпазят други хора.

Нанек е много прав - трябваше да го посетиш и да си вземеш парите по един или друг начин. И после да го нахраниш по форумите :lol: :lol: :lol:


300лв е платено на него без консумативи,
+116 за материали
50 намалени заради "камерата"
40лв за изчукването пак намалени - чети темата :)
+ 20% отстъпка заради форумното членство - звучеше така, че да повярваш.
А за лаенето има смисъл - ти сам го каза - да се предпазят други клиенти
отделно ми се обадиха и други измамени колеги от други форуми ... и познай :D .....


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Чет 30 окт 2008 7:53


http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... f4eaab95a9


BMW_325i написа:Малко ламбо панти :mhihi:
Целия механизъм се държи на ръждив 8мм болт.
http://i.data.bg/08/10/29/1219409_orig.jpg

Това и изрязаната дупка на калника...а вътре има само ръждиви винкели...
http://i.data.bg/08/10/29/1219411_orig.jpg

"Захващането" на пантите за вратата
http://i.data.bg/08/10/29/1219412_orig.jpg

пантата
http://i.data.bg/08/10/29/1219414_orig.jpg
http://i.data.bg/08/10/29/1219415_orig.jpg
http://i.data.bg/08/10/29/1219416_orig.jpg
http://i.data.bg/08/10/29/1219417_orig.jpg

тук е била стоковата панта :lol:
http://i.data.bg/08/10/29/1219418_orig.jpg


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Мнениеот groznika » Чет 30 окт 2008 9:07


Любе,
разбрах, че това е твоето момче:

Изображение

Само не ми стана ясно как не си си взел паричките още?



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта