Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
dankg
Мнения: 46
Регистриран на: Вто 28 апр 2009 11:41
Автомобил: Golf 3 TDI
Двигател: 1z - 1996
Местоположение: Sofia

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот dankg » Пон 21 дек 2009 15:02


Здравейте колеги,
Реших да драсна и аз няколко добри думи за сервиза в кв. Горна Баня и най-вече на Боби и неговия колега. Двамата работят много добре, бързо и най-важното дадоха предложения какво да се направи и съответно на перфекта цена. Оставих им колата в четвъртък мисля и в неделя баха готови. Смениха предния ляв фари и мигачи и оправиха съответно двата калника, капака и бронята отпред. Доволен съм и след време отново ще отида, че имам още няколко неща за оправяне, само да се поопарича. Снимки ще качя, само искам да измия колата, че от кишата стана мръсна.




Потребителски аватар
bonecrusher
Мнения: 46
Регистриран на: Пон 28 яну 2008 10:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот bonecrusher » Съб 02 яну 2010 21:30


Малко снимки на колега:

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

Изображение


Потребителски аватар
Милослав
Мнения: 3648
Регистриран на: Сря 29 мар 2006 11:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот Милослав » Пон 04 яну 2010 0:41


Да споделя че Бобката е супер точен и прецизен в работата си :)
Докога да чайам да качиш снимката на бронята, да видят тука хората какво е рисуване?

Бобка, давай само напред, суперска работа свърши за мене и както говорихме тр да намеря време и за другите неща :)


Потребителски аватар
bonecrusher
Мнения: 46
Регистриран на: Пон 28 яну 2008 10:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот bonecrusher » Пон 04 яну 2010 8:04


Качвам ги :)
Изображение

Изображение


Потребителски аватар
bonecrusher
Мнения: 46
Регистриран на: Пон 28 яну 2008 10:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот bonecrusher » Сря 10 мар 2010 15:02


Снимки на колега от форума:
ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение


Потребителски аватар
Nigery
Мнения: 92
Регистриран на: Пон 28 апр 2008 19:09
Автомобил: vw t4 multivan 2.5 tdi
Двигател: 98
Местоположение: София

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот Nigery » Сря 24 мар 2010 19:50


И аз да похваля Бобката за свърщената работа. :beer


Потребителски аватар
La4o
Мнения: 187
Регистриран на: Сря 15 сеп 2004 16:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот La4o » Сря 24 мар 2010 23:24


Колеги незнам вие от какво сте доволни, но аз останах много разочарован от този сервиз, повече никога няма да се доверявам на форума.
Сдобих се с една ланча дедра комби, след като продадох голфа- наложи се заради детето. Та удариха ме отпред от ляво-счупена броня , фар, мигач, лайсна под фаровете, калник и преден капак доста огънати, това външно. От долу рога и гредата между роговете огънати и прибрали на вътре и в дясно. Долната греда под радиатора 5 см. навътре от страната на удара. Това беше горе долу състоянието.
Та разбирам се аз със тия "майстори", дойдоха видяха колата на място, викам брех тия готини хора. Казаха за работа( изправяне на рога и гедата и всичко което е отдолу, изправяне на тенекията на очиларката, сглобяване на калник прден капак и броня, боядисване на същите) цена 700 лв. Цената ми се видя разумна, като се има в предвид че всички части си ги бях набавил предварително от моргите, даже нацелих същия цвят - фар, мигач, преден капак, калник, подкалник пласмасов, предна броня, лайсна под фаровете.
Закарах колата, оставих 100лв капаро, всичко ми изглеждаше перфектно, до момента в който не ми се обадиха да си взема колата. Отивам и кво да видя, калника сглобен не както трябва, въобще не си е на мястото, между подкалника и калника фуга и от ляво и от дясно, дадох парите взех колата, закарах я пред офиса, гледам отпред колата, ми тя цялата предна лява част увиснала, как ги беше нагласил фугите незнам. Обаждам се -дойдоха да я вземат. След няколко дена отивам пак да я взема, тоя път външно много по добре с изключение на новия фар и решетката, нещо не идваха по линията на предния капак.
Питам го къв беше проблема , ми поизправихме още малко гредата и калника си дойде на мястото. Еми извинявай, като не си е на мястото калника и като си майстор на коли, неби ли трябвало да го забележиш това нещо преди да връщаш колата на клиента.

Последна промяна от La4o на Чет 25 мар 2010 22:07, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
La4o
Мнения: 187
Регистриран на: Сря 15 сеп 2004 16:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот La4o » Сря 24 мар 2010 23:46


Продължение:
Наложи се да си монтирам пръскалките на бронята, съответно разглобих колата и реших да видя тоя фар що стой така накриво, и кво да видя - махам мигача той залепен за фара със санитарен силикон, фара има една пласмасова планка където се щраква мигача за него тя счупена, првъртяла едната нит гайка на фара в пласпасата не могли да затегнат в едната зона фара, сложили свинска опашка - ужасно майсторско решение.Да не говорим че пласмасата на фара отзат спукана, оставена така-е кво от това ще влиза малко вода голяма работа.
Бронята се лови за купето на колата със 6 болта, аз развих само 2 и тя падна долу. А те понеже "изправили всичко отдолу и мерили даже диагонали" и всичко било супер, останалите 4 болта просто не можеш да ги завиеш, щото дупките където се завиват, не са там където трябва.
За 750лв.(50 лв. му дадох допълниелно щото викам-"постарал се е човека") получих едно сглобяване на декораците с перфектна боя няма спор, без изправяне на носешите части, счупен фар и мигач, да не говорим че там кадето е заварявано и е останало скрито от поглед, няма грам грун боя или квото и там да е, латекс може също :D .
Сега чакам от 5 дена вече да ми донесе нов фар и фигач, аз да си ги сглобя и да си ги напасна както трябва.
Смятах да не го пиша това ,но вече ми писна от некоректни хора и измислени майстори. Като не можеш да изправяш коли поне си кажи ей немога да ти го направя и толкова, аз ще си търся някой който може.
Като можеш да правиш леки ремонтчета, чукнато тук там, да боядисваш като хората, прави само това, не се захващай с неща който не умееш.

Последна промяна от La4o на Чет 25 мар 2010 0:20, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
La4o
Мнения: 187
Регистриран на: Сря 15 сеп 2004 16:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот La4o » Чет 25 мар 2010 0:18


Снимки ударена:
Изображение
Изображение
След като мина през сервиза:
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9878
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот group® » Чет 25 мар 2010 5:52


А ти каза ли на човека, че не си доволен и даде ли му възможност да те компенсира (с ремонт или пари), или директно тук ... ?

Това, което аз разбрах е, че си се обадил и те са дошли да я дооправят? Не са те отсвирили или...?
И те ли са счупили нещата или са си били така?

Нямам нищо общо с колегата!


Потребителски аватар
bonecrusher
Мнения: 46
Регистриран на: Пон 28 яну 2008 10:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот bonecrusher » Чет 25 мар 2010 8:03


Винаги има доволни и недоволни клиенти. Всичко, което е написал колегата е вярно, но пресъздадено от неговата страна. Фара и мигача мога да се закълна, че така ги донесе. Както и да е, още вчера му купихме нов фар и мигач и днес ще му ги занесем. Не искам да се обеснявам и да навлизам в спорове. Здраве да е и мир да има :beer


Потребителски аватар
La4o
Мнения: 187
Регистриран на: Сря 15 сеп 2004 16:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот La4o » Чет 25 мар 2010 8:59


Като съм донесъл счупен фар що не се обадихте, че е счупен , че не може да се монтира, че няма да стане като хорта, а слагаме силикони и некви свински опашки да закърпиме положението там.


Потребителски аватар
La4o
Мнения: 187
Регистриран на: Сря 15 сеп 2004 16:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот La4o » Чет 25 мар 2010 9:02


group® написа:А ти каза ли на човека, че не си доволен и даде ли му възможност да те компенсира (с ремонт или пари), или директно тук ... ?

Това, което аз разбрах е, че си се обадил и те са дошли да я дооправят? Не са те отсвирили или...?
И те ли са счупили нещата или са си били така?

Нямам нищо общо с колегата!

Дойдоха взеха колата и оправиха декорациите, тоест препаснаха калника и фугите и твърдяха, че са доизправяли рога и гредта от долу, обаче нищо такова не се случи с тях.


Потребителски аватар
La4o
Мнения: 187
Регистриран на: Сря 15 сеп 2004 16:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот La4o » Чет 25 мар 2010 9:49


Ето снимки отдолу след ремонта
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Яд ме е че не снимах фара да видите в какво състояние е, а те го взеха за мостра да търсят друг фар.


MK2F
Мнения: 11
Регистриран на: Нед 14 мар 2010 14:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Re: Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот MK2F » Нед 28 мар 2010 20:32


:) :) :) :) bonecrusher,имам въпрос.Колко ще ми излезне пребоядисване на поло 91г.модел комби.Отскоро съм във форума, и се извинявам ако не съм спазил някое правило за писане.Благодаря предварително



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: cvetanov1983 и 14 госта