Къде в София ще ми направят добре малко боя ?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
deocfc
Мнения: 79
Регистриран на: Пон 29 юни 2009 22:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Къде в София ще ми направят добре малко боя ?

Мнениеот deocfc » Вто 13 сеп 2011 9:26


Искам да си боядисам само капака, който е червен металик. Какво количество боя ще ми трябва и откъде препоръчвате да я поръчам. Аз съм от София, кв. Хаджи Димитър :077:




Потребителски аватар
zinno
Мнения: 35
Регистриран на: Чет 25 фев 2010 8:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Нови Искър (София)

Re: Къде в София ще ми направят добре малко боя ?

Мнениеот zinno » Сря 14 сеп 2011 19:04


Аз съм много доволен от магазина за тониране на бои на ул."Козлодуй". Работят много прецизно и боите са на Standox (едни от най-добрите). За преден капак ще ти трябват 150-200гр (зависи от майстора). В цените немога да те ориентирам точно, защото аз взимам само боя от там, без лакове, втвърдители и разредители, но това количество само боята е около 15-20лв. Номера на адреса немога точно да ти кажа, но като се завие от бул."Мария Луиза" по "Козлодуй" се минава една пресечка и магазинчето е около50 метра след нея в дясно. До него има сервиз за ремонт на стартери и алтернатори и след това са гаражи. Има и други магазини, за които мога да те ориентирам и там цените са малко по-ниски, но е възможно да е по-голяма разликата в ноанса. На дявам се да съм бил полезен, ако искаш информация за другите загазини пиши на лични и ще ти я дам. :drunk


Потребителски аватар
teneketo
Мнения: 442
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 14:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде в София ще ми направят добре малко боя ?

Мнениеот teneketo » Съб 17 сеп 2011 9:53


Ми колега какво да ти кажа има много магазини ама на истина много.
Имаше една тема преди време за боя на спрей май и там бях писал адреси на магазини , но сега ще напиша пак.
За мен най-добрия колорист е Мариан работи на ул. Калофер №1 тел.0888 455 496
има магазин в Горубляне работят със стандокс мисля че колористката се казваше Живка Адреса е Горубляне ул. Самоковско шосе №1 тел 0885 739 309
Има магазин на Глазурит срещу хотел Плиска, на гара Подуене при моста посока центъра ( към паметника Левски)от ляво има магазин на Мобихел. На Мобихел има и на сточна гара улица Градинарска с/у №1
ми за сега са тези дето се сещам другите дето знам са ти далеко по Овчакупел и Княжево, Люлин и т.н.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта