Мнения за сервиз Сион на Сточна гара в София?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
evgenyh
Мнения: 1405
Регистриран на: Пет 25 мар 2005 19:47
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: BSE 2005
Местоположение: София

Мнения за сервиз Сион на Сточна гара в София?

Мнениеот evgenyh » Чет 12 сеп 2013 11:33


Здравейте колеги,

искам да попитам дали някой е ползвал въпросният сервиз Сион на Сточна гара за автотенекеджийски/бояджийски услуги, че днеска при престрояваме ме забърса един камион?
Каското ми е в Булинс и трябва да взема възложително писмо за доверен сервиз, а този май е един от най-читавите им такива?
Всякакви отзиви ще са ми полезни, благодаря предварително :wink




Bobby_
Мнения: 2260
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 2:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за сервиз Сион на Сточна гара в София?

Мнениеот Bobby_ » Чет 12 сеп 2013 23:57


S&R в Казичане!!!! Това е сервиза от който ще си доволен!!!!!
от 4 години работя с тях и досега имам само една забележка.... не мога да се доредя до тях. Нито с колиентски коли нито с моята.
Там видях за пръв път SLR Black Edition бяха 2 броя един до друг.
Завеждах щета за едно А4 2007г и от Бул инс ми казаха че съм избрал правилния сервиз... Въпреки че можех да ползвам и ПоршеБГ за сервиз.....


Потребителски аватар
evgenyh
Мнения: 1405
Регистриран на: Пет 25 мар 2005 19:47
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: BSE 2005
Местоположение: София

Re: Мнения за сервиз Сион на Сточна гара в София?

Мнениеот evgenyh » Чет 19 сеп 2013 17:40


Тъй като явно никой не го е ползвал ще споделя опита си, надявам се да е полезен за други колеги с каско в Булинс.
Значи сакатлъка стана в четвъртък - един камион ме забърса, в резултат на което шофьорската врата беше за изчукване и боя + задна лява врата и калник издрани - за леко китване и боя :icon_sad
Обадих се в сервиза в четвъртък следобед и ми казаха да я закарам в понеделник сутринта, като обещаха да стане за четвътртък или петък. Вкарах колата в сервиза понеделник сутринта и в четвъртък към 10ч. ми звъннаха, че вече е готова :eek
Резултата поне според мен е отличен - по нищо не личи, че е била добре издрана и боядисвана, е, може би колега с по-голям опит ще забележи нещо, но аз поне не намирам никаква разлика от преди инцидента което е чудесно :biggrin Ще видим като мине известно време дали е и качествено.
Хората от сервиза бяха много отзивчиви и любезни през цялото време, за доверен сервиз на застрахователна компания, за които по принцип няма много добри отзиви, мисля че този сервиз наистина е на добро ниво.
Препоръчвам го :th_up


Потребителски аватар
d.draganova
Мнения: 199
Регистриран на: Нед 16 сеп 2012 10:08
Автомобил: Golf 4 1998
Двигател: AHW 1.4 16V
Местоположение: София

Re: Мнения за сервиз Сион на Сточна гара в София?

Мнениеот d.draganova » Чет 19 сеп 2013 19:49


на мен ми боядисваха 2 детайла от колата в Кв Орландовци и съм много доволна, сервиза няма име, но за инфо може да се обърнеш към Люси от vitautosofia



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта