Megaparts.bg - Внимавайте! Шефът налита на бой!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19159
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот stefan4o » Вто 03 дек 2013 8:04


И аз също не мога да оправдая подобно отношение. Аз работя по цял ден с хора, дори мрънкащи в честия случай, но не съм си позволил такова отношение с нито един от тях. Знам, че доволният човек е най-голямата реклама за една фирма.




free_hard
Мнения: 147
Регистриран на: Вто 15 дек 2009 19:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот free_hard » Вто 03 дек 2013 8:11


С Васко съм се виждал един път и останах с чудесни впечатления от него. За съжаление и аз преди около седмица ползвах услугите на въпросната авто морга. Купих стоп за комби, две копчета за ел стъкла и бели мигачи за в бронята. Комуникацията по телефона протече добре, човека беше любезен и си мислех, че най-после съм намерил място за пазаруване. Е както вече можете да се досетите - греда. Отварям пакета и само стопа беше наред, белите мигачи единия абсолютно негоден за ползване (счупени крачета за захващане, вътрешността му дрънчи като бебешка дрънкалка), другия вътрешността наред, но за сметка на това изкривени крачета за захващане. Викам си "Ще си купя чисто нови" (видях подобна цена за нови). Гледам копчетата еднакви (за дясна врата), а изрично бях поръчал и за лява. Решавам, че ще си имам едно резервно, че и без това жената ги чупи на поразия (вече съм й казал или двете ръце на таблото да ги виждам или да сяда върху тях :mhihi ), но те пък неработещи. Мислех, че ще мина тънко със стопа, а се оказа не точно както го мислех. От 5 поръчани части - 1 работеща. Добре, че не отидох да се разправям, защото щях да се вкарам в излишни приключения. Ако решите да ходите на визитация на тоя "побойник" - обадете се да пратя няколко приятелчета от съседен квартал.


goroton
Мнения: 57
Регистриран на: Пон 29 окт 2007 13:35
Автомобил: Passat 6
Двигател: BKP.07.2007
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот goroton » Вто 03 дек 2013 9:21


До Ikov_VR, колега излиза, че трябва да проявяваме търпимост към арогантни и самозабравили се търговци понеже разбираш ли някой от нас е отишъл 'късно' около 17.30 в тъпата им морга и понеже е искал да говори с шефа им и да обясни, че не е доволен от услугите им и че ги е предупредил, че ще остави негативно мнение?!?
Не познавам колега или дори човек, който да е бил заплашван или нападан само за това, че учтиво и коректно се е опитал да говори с този от когото зависи да се променят нещата към по-добро. По тая логика утре като извикам управителят в някой ресторант и му обясня, че не ме радва да ям студена супа, кво, ще получа един черпак у манерката ли?!Подкрепа за Васко!


EMILVS
Мнения: 6
Регистриран на: Нед 14 дек 2008 19:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот EMILVS » Вто 03 дек 2013 9:29


Аз също съм недоволен от тая морга и ги приключвам. Обаждам се по тел. за една маска и един горивен филтър , по точно корубата и ми казват , че ги имат. Отидох и оп нямат ги. :smackbum


Потребителски аватар
dermeister
Мнения: 805
Регистриран на: Пет 15 сеп 2006 16:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот dermeister » Вто 03 дек 2013 9:30


Какъв край на работен ден, какви нерви, какви пет лева?!?!
Заплаха за бой, стискане за гърлото, бутане!!!
По никакъв начин не може да се оправдае такова поведение. Също така е подсъдно.

:bishop


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот xploda » Вто 03 дек 2013 9:30


Нормално. Като е за нещо малко не те бръснат за 5ст. Миналото лято с vaskoto1 ходихме по моргите на околомръсното да търсим тръбичка за горната помпа на съединителя. Нещо, което струва 5-10 най-много 20лв. Навсякъде беше "Оооо, не нямаме такива глупости". Едва в последната го пуснаха и то с 300 зора да обиколи скрапа да види дали ще намери подходяща тръбичка.
Изобщо не е трябвало да се разправяш. Моргаджиите са киселяци и идиоти по дифолт...с някое друго изключение на 100000000000.


pakumba
Мнения: 1053
Регистриран на: Вто 01 фев 2005 17:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот pakumba » Вто 03 дек 2013 10:06


Я и аз да изразя едно мнение. Направих поръчка на 2 артикула от сайта им, през формата им за поръчка. След като си въведох телефона ми изписа, че техен служител ще се свърже с мен....вече 10ти ден се свързва. Щом нямат желание, ще си дам парите на други, такива, които искат да ги вземат :th_up


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8303
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Stivi » Вто 03 дек 2013 10:13


Не прочетох цялата тема,но по принцип тези две думи "сайт" и "автоморга" в България са несъвестими :mhihi Че собственика за да работи тази система трябва да наеме поне двама които по цял ден да следят наличности и продажби и да поддържат актуална базата данни което е ясно че няма да стане! А по принцип за да тръгна да търся нещо по моргите трябва да съм много отчаян,такива дебили са навсякъде че не е истина и те гледат все едно не ти искаш да им дадеш пари а те на теб :twisted Та този "шеф" от темата си е абсолютна представителна извадка за бранша :thumb_down


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Spas » Вто 03 дек 2013 10:18


Аз познавам Васко и му вярвам на всяка дума! Трябва да направим за тази морга нещо подобно, като за онзи кретен, който блъсна Добри в Русе и да излиза яко моргата му с негативните коментари.

Голямия плюс при него е, че има доста снимки, нещо, което не е присъщо на моргите в България и хората за това се подлъгват.

Васе, аз си купих дръжка от един магазин до работа, вече година и нещо нямам проблем, ако искаш, мога да ти купя.

:th_up


Ivo1986
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 03 яну 2013 11:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Ivo1986 » Вто 03 дек 2013 10:42


Крайно разочарован съм от въпросната Автоморга :thumb_down :thumb_down :thumb_down

ДА цените им са ниски,но повечето обявени части ги нямат налични!
2 пъти си поръчвам артикул от там,за по сигурно с запитване онлайн и по телефона...Обявата си стой,но ми казват че нямат налична частта -като я нямате махнете си обявата поне,не да слагате невалидни обяви и по този начин на лъжете хората.


Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот Dpop » Вто 03 дек 2013 10:45


И аз познавам достатъчно добре Васил, за да преценя, че в тази история той е постъпил съвсем нормално, а говедото срещу него, без значение как се казва може да си навлече не само негативни мнения и по-малко клиенти съответно приходи, но и проблеми с институции от които зависи бизнеса му.
Аз съм за това в темата му да бъде написано едно послено мнение от съответният човек от форума и да се сложи :lock

А понеже се лансира коментар за принципно лошо и дори просташко отношение от т.н. моргаджии ще посоча в София като изключително точни и с добро отношение Тони -batetony67 и съдружника му Тони, а също и моргата на Италианеца, въпреки че при последния не съм ходил или обаждал повече от 3 г.


radomen87
Мнения: 25
Регистриран на: Нед 11 авг 2013 23:48
Автомобил: Golf 3
Двигател: AEK 96

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот radomen87 » Вто 03 дек 2013 10:48


Аз отидох в 17:30 като по телефона ми казаха, че работят до 18:00. Исках да закупя части за близо 150лв. И момчето дето събира частите каза, че било вече късно и тъмно да ходи да рови из склада ...


Потребителски аватар
petarkolev
Мнения: 1702
Регистриран на: Пет 10 ное 2006 10:16
Автомобил: Jetta II 1.8
Двигател: RP
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот petarkolev » Вто 03 дек 2013 10:56


Току що написах във фейса едно "вежливо" коментарче за въпросната морга.


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот yoan4o » Вто 03 дек 2013 10:57


Хаха, ми то в темата им може да се види какви са отзивите.
Засега преобладават негативните.

Представяте ли си какво ще е отношението ако случайно решите да върнете някаква част, каквато опция е посочена, че предлагат?! :mhihi
megaparts написа:
Гаранция за авточастите, възможност за монтаж в собствен автосервиз.
Възможност за връщане при проблем или не съответствие.



Или по-скоро "гаранция за пердах при опит за рекламация". :screwy


Потребителски аватар
jozo
Мнения: 6
Регистриран на: Чет 14 яну 2010 23:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Megaparts.bg - Online Автоморга - шефът налита на бой

Мнениеот jozo » Вто 03 дек 2013 11:10


И аз не съм доволен, най-вече от това, че това което поръчах нямаше нищо общо с това от снимките. Те ги качват на кило и после пращат каквото им дойде...



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта