Ауто плюс - впечатления

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
WDW
Мнения: 1505
Регистриран на: Чет 12 авг 2004 0:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Магазини Ауто+

Мнениеот WDW » Пон 25 апр 2005 15:00


Незнам дали темата е за тук,но ако има забележки ще я местим!!!
Та видях темата за цените и понеже малко се споменава за тези магазини,а тях ги има почти из цяла София та да споделите мнения за тях !!!
Аз лично съм пазарувал почти само от там и съм доволен,защото почти всичко съм намирал !!!! Е вярно цените са малко височки,мож би !!! Купувал съм и все елементарни неща,но пък за сега поне нямам оплаквания!!!

(Само ще вметна на Симеон за една гумичка втора ръка ми искаха 2лв,а в Аутото я намерих нова оригинал за 50ст.)




Lazar
Мнения: 164
Регистриран на: Чет 30 дек 2004 10:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Lazar » Пон 25 апр 2005 15:53


Исках от тях да си купя гарнитура за капака на клапаните...
питаха за къв двг и аз им казвам 1.8- ЕV- индекс а те ми викат нема такъв двг на VW :shock: :shock: ..добре че един познат майстор беше с мен та помогна човека :lol:


Потребителски аватар
madmen
Мнения: 3032
Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сливница

Мнениеот madmen » Пон 25 апр 2005 16:04


Ми аз съм петдесет на петдесет!
Като магазини и като асортимент нямат равни. Пазарувам почти само от там.
Персонала който работи там обаче - всички са недоклатени. Ти му разправяш че двигателя е ААМ , то ти вика дай талон ..... регистрационния номер ли ще ми чете, кога е внесена ли ....?
Ма от какво ли да се учудваш.... то навсякъде така


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 25 апр 2005 16:09


за съжаление за асортимента-не винаги го има-вика чайкай до 1 час ще дойде от склада в Сусурлево и идва след 3,5 часа :twisted: , персонала с малки изключения е яко некомпетентен, спасението е да носиш старата част и да сравняваш, иначе като изключим това, стават за пазар :lol:


Потребителски аватар
evgenyh
Мнения: 1405
Регистриран на: Пет 25 мар 2005 19:47
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: BSE 2005
Местоположение: София

Мнениеот evgenyh » Сря 27 апр 2005 18:32


мм'да, и тва дето го нямат ти го поръчват от Юнитрйд на същите цени, та даже и по-дебело. Иначе в магазина на м.луиза имат един пич дето наистина чатка и другите са некви разбирачи - мани,мани и верно ти им обясняваш за кво става въпрос а оня ти вика даи талон,ти му викаш имате ли еди кво си тои вика имаме, а като питаш за цена - сега не можел да ти каже...иначе наистина след Юнитрейд са наи добре за части.


Потребителски аватар
FLY
Мнения: 310
Регистриран на: Чет 17 юни 2004 9:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Софето

Мнениеот FLY » Чет 28 апр 2005 10:00


в магазина на Раковска са ОК


Потребителски аватар
DOHC
Мнения: 419
Регистриран на: Чет 24 юни 2004 20:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DOHC » Пон 02 май 2005 9:24


Да и аз съм пазарувал доста неща от там и ми е направило впечателние, че повечето продавачи не разбират, но в магазина на Христо Ботев, който се намира от дясно като вървиш към гарата има един пичага дето много си разбира от работата и за каквото съм го питал се ми го е намирал и не съм имал проблеми.


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Пон 02 май 2005 10:19


В магазина на бул. Черни Връх съм пазарувал, хубавото е че склада им близо и ако го няма в магазина чаках 10мин. и си готов, но докато ти обърне внимание някой.......


Rumen
Мнения: 884
Регистриран на: Пет 27 май 2005 21:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Rumen » Вто 05 юли 2005 12:54


Приятели,
Аутоплюс са открили и магазин в Младост-3 (София). Нещата са почти както ги описвате - продавачите са малко чукове, но поне не искат талона; иначе подхождат със загриженост и като доктори на науките започват да преравят каталозите (вервайте ми - имат мноооооооого от тях) :lol:


Потребителски аватар
FLY
Мнения: 310
Регистриран на: Чет 17 юни 2004 9:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Софето

Мнениеот FLY » Чет 07 юли 2005 10:02


Румене, кажи моля те къде по-точно се намира в Младост.


Потребителски аватар
shwepi
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 02 юли 2005 11:47
Автомобил: AUDI A4 AUDI Cabrio AUDI 80
Двигател: 2000 2300 20V 1800
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот shwepi » Пон 18 юли 2005 13:54


Ти му разправяш че двигателя е ААМ , то ти вика дай талон .....

Има неща които са да година или шаси и след това независимо от ДВГ-то в софтуера се въвежда задължително шасито .
Склада се намира на "черни връх" и магазините се зареждат 3-пъти на ден но има и междинни затова се чака и до 3 часа.
мм'да, и тва дето го нямат ти го поръчват от Юнитрйд на същите цени, та даже и по-дебело.

Фирмата работи на търговска отстъпка и цените на който продава са спуснати от Юнитрйд и е задължена да продава на тях не по високи.


aifos
Мнения: 118
Регистриран на: Сря 03 авг 2005 18:35
Автомобил: VW PASSAT B5
Двигател: 1.9 TDI
Местоположение: Видин

Auto+

Мнениеот aifos » Съб 06 авг 2005 21:59


rumen написа:Приятели,
Аутоплюс са открили и магазин в Младост-3 (София). Нещата са почти както ги описвате - продавачите са малко чукове, но поне не искат талона; иначе подхождат със загриженост и като доктори на науките започват да преравят каталозите (вервайте ми - имат мноооооооого от тях) :lol:

Магазина е в БЛ.319 до сандвичите "Еверест" НА (КЛЕНОВСКИ) има и Еврофутбол (на ТУПАНА ДУЧЕТО) .


Потребителски аватар
evgenyh
Мнения: 1405
Регистриран на: Пет 25 мар 2005 19:47
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: BSE 2005
Местоположение: София

Мнениеот evgenyh » Сря 10 авг 2005 23:39


абе на някой случвало ли му се е в единия магазин на ауто+ цените да са едни а в друг други - отивам на Мария Луиза, питам колко струва мас.филтър - 7.80лв. Викам си супер, отивам до магазина на Раковска, че на тоя на М.Луиза е опасно спирането, викам дай тоя филтър и оп, 15.80??? 'бах ма'а му, една друга пластмаска обаче която на М.Л. мия предложиха за 2.40лв. ми я дадоха само за 1лев :D ама не знам напред ли съм, назад ли съм, също в първия свещите ми са х11.50лв. а в втория х10.40 :?: :?: :?:


stil
Мнения: 534
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 9:04
Автомобил: VW Polo 1991
Двигател: NZ
Местоположение: София

Мнениеот stil » Вто 11 окт 2005 20:15


В магазина на бул. "Черни връх" са мноооооого зле. Чаках ги почти половин час за да ми донесат въздушен филтър, какъвто не съм искал. И при условие, че съм им подал цялата (и точната) информация за автомобила.
Хайде, случва се да сгрешиш - номенклатурата е голяма. Но да чакам толкова време за КОНСУМАТИВ!!! Това е безобразие!
Все пак не е редно да оставиш клиента да чака, а продавача за всеки филтър да притичва до централния склад.
Иначе имам добри впечатления от магазина на бул. "Мария Луиза".


Потребителски аватар
landwarrior
Мнения: 1943
Регистриран на: Нед 10 юли 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: land of the free,home of the brave

11

Мнениеот landwarrior » Вто 11 окт 2005 21:01


аз съм пазарувал само от магазина на Симеон ,като се има в предвид че един път дори ми смениха Н4 крушка с нова съм доволен от тях



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта