Къде в София да си поставя метанова уредба?

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
Потребителски аватар
Cudgel
Мнения: 65
Регистриран на: Нед 29 май 2005 11:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Къде в София да си поставя метанова уредба?

Мнениеот Cudgel » Чет 17 яну 2008 21:58


Къде в София мога да си поставя метанов инжекцион най-изгодно и на добро качество? Става въпрос за Голф 4 1.8 20в. Който има такава уредба нека сподели на каква цена я е взел.




Потребителски аватар
Rakood
Мнения: 95
Регистриран на: Вто 12 юни 2007 20:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Мнениеот Rakood » Пет 18 яну 2008 23:43


Аз мога да ти препоръчам едни мои приатели в младост www.metan-bg.com занимават се предимно сас метан и инжекциони поставят можеби най добриа газов (метанов) инжекцион на BIGAS за цени ще трябва да званнеш или да отидеш директно с колата за да я огледат преди да ти кажат точни цифри. На мен ми монтираха уредбата (метанова обикновена) преди 2 седмици и сам доволен извън градско сам по 5лв на 100км вървежа е приличен монтажа стана много добре не само при двигателя но и отзад със закрепването на бутилките. Провери ги споредмен си заслужава.


Потребителски аватар
kossel
Мнения: 1759
Регистриран на: Нед 10 апр 2005 3:39
Автомобил: Fiat Doblo Natural Power
Двигател: 103 коня 1600 16V
Местоположение: София

Re: Къде в София да си поставя метанова уредба?

Мнениеот kossel » Съб 19 яну 2008 9:14


Cudgel написа:Къде в София мога да си поставя метанов инжекцион най-изгодно и на добро качество? Става въпрос за Голф 4 1.8 20в. Който има такава уредба нека сподели на каква цена я е взел.


Моята метанова уредбва е обикновенна, монтираха ми я в Газдокторс, (от ломско шосе към метростанцията в обеля) не знам дали съм доволен, но проблеми съм нямал откакто я сложиха 4 месеца вече. Успяха да ми запазят и обикновенната газова. Т.е сега съм с метан, пропан бутан и бензин.


Потребителски аватар
vankata09
Мнения: 73
Регистриран на: Сря 01 фев 2006 9:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Къде в София да си поставя метанова уредба?

Мнениеот vankata09 » Сря 13 фев 2008 13:52


kossel написа: Т.е сега съм с метан, пропан бутан и бензин.

а бе колега ))) а къде слагаш щайгите..))))/шегичка/..)) :banana..за какви пари ставаше дума и за какви бутилки..? :roll:



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 28 госта