Интересна ситуация с ДПФ на Passat B7 2.0 TDi

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Потребителски аватар
railfan
Мнения: 696
Регистриран на: Вто 13 сеп 2016 17:19
Автомобил: Passat B6
Двигател: CBAB 2009

Re: Интересна ситуация с ДПФ на Passat B7 2.0 TDi

Мнениеот railfan » Пет 27 окт 2023 9:36


Много правилно си го сложил в кавички - защото не е мнозинството такива хора.
И по принцип подкрепям казаното, че да се лепят етикети не е ок, особено от администратор(и не за първи път заяждане също - и в други мнения съм го виждал към други членове).
Ако ти е скучно на собствената ти работа, не е нужно тук да търсиш забавление по тоя начин. Мерси.

Последна промяна от Vlad777 на Пет 27 окт 2023 9:42, променено общо 1 път.
Причина: Получаваш предупреждение за мнение, което не е по темата.




Потребителски аватар
railfan
Мнения: 696
Регистриран на: Вто 13 сеп 2016 17:19
Автомобил: Passat B6
Двигател: CBAB 2009

Re: Интересна ситуация с ДПФ на Passat B7 2.0 TDi

Мнениеот railfan » Пет 27 окт 2023 9:58


Vlad777 написа:"На гол тумбак чифте пищови" са казали хората... Но докато подобен тарикатлък е позволен тук, ще си живеем в бананова република.

Те и в гетата горят гуми, за да се топлят и да вземат металите отвътре, но това означава ли, че всеки трябва да го прави у тях, щото другите така правят?

С нетърпение очаквам деня, в който всеки ще може да вдигне телефона и да съобщи, че някой на улицата му трови живота със сажди и изгорели газове и съответните органи ще го издирят, тестват и спрат от движение. Но това няма да стане, докато живеем в бананова република за съжаление.

Това мнозинство обаче в същото време си купува премиум автомобили на амнайсе години и милион километра, НО СА ГЪЗАРИЯ, изтърбушва DPF-a, чипосва, ама няма пари за гуми и спирачки, обаче недоволства, че не може да ходи с кенефа си на жълтите павета в София през зимата да покаже как се чади. ГОРКИТЕ ХОРА ВАЙ ВАЙ!!!



Тези също са изключително по темата, затова можеш и себе си да предупредиш.
Сега можеш да ми сложиш и етикетче "предупреждение за БАН" или направо БАН(не ми гърми никак), но с тая политика съвсем скоро този форум ще си загуби авторитета и полезната информация, която съдържа.



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта