Локални сБирки във Варна - Архив.

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
marin.1982
Мнения: 338
Регистриран на: Пон 15 дек 2008 1:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот marin.1982 » Сря 28 яну 2009 21:23


А колкото до мястото мисля,че трябва да има и терен за изпълнения.Вярно,че във Варна те са кът,но все пак.И ако стане тази среща може да се поканят и представители от околните градове.




Потребителски аватар
Rijo
Мнения: 842
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 19:57
Автомобил: BMW e39
Двигател: M54B22

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот Rijo » Сря 28 яну 2009 21:38


marin.1982 написа:А колкото до мястото мисля,4е трябва да има и терен за изпълнения.Вярно,4е във Варна те са кът,но все пак.И ако стане тази среща може да се поканят и представители от околните градове.

Не. Както някой каза по - нагоре - без сакатлъци. Изпълненията във Варна всички знаем къде и кога се правят. Обсъждането на подобни теми е извън правилата на този форум, на първа страница на темата има друг, в който можете да пишете каквото си искате.

Реално погледнато, ако въобще успеем да се организираме, с мъка ще намерим място, което да ни събере. Не за друго, но на Терапията по това време на годината е доста духливо, същото е на Метро. А за заведение, което да побере 20 - 40 души, без резервация не се сещам.

Пак да попитам - някой с регистрация и по - активно присъствие из другите авто форуми? БМВ ни отсвириха, за Опел не ми се вижда толкова невъзможно - поне Красен каза, че като са ходили на тяхната сбирка са се забавлявали ...


Потребителски аватар
Insect
Мнения: 1602
Регистриран на: Съб 11 ное 2006 23:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот Insect » Сря 28 яну 2009 21:40


Хора, как си представяте да се съберем 30 коли (в най добрия случай) и всеки да търси място за изява???
Нали, ако поне половината се изявят - ще ни преберат у милицията всички :lol: :banghead:


Потребителски аватар
chirenski
Мнения: 256
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 17:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот chirenski » Чет 29 яну 2009 9:29


Колеги извинявам се ,че ще ви "полея" ентусиазма с студена вода ама вие добре ли сте ?!?!? Така или иначе се излагаме на нашите сбирки , а сега искате да се съберем и да се изложим пред повече хора едновременно ? Каква немска сбирка сте тръгнали да организирате , като ние не можем да се организираме на VW сбирка ... Според мен идеята е безмислена и то без да засягам темата за враждите м/у немските марки ...


Потребителски аватар
naneK
Мнения: 770
Регистриран на: Сря 23 авг 2006 13:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Провадия

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот naneK » Чет 29 яну 2009 11:30


Rijo написа:
marin.1982 написа:А колкото до мястото мисля,4е трябва да има и терен за изпълнения.Вярно,4е във Варна те са кът,но все пак.И ако стане тази среща може да се поканят и представители от околните градове.

Не. Както някой каза по - нагоре - без сакатлъци. Изпълненията във Варна всички знаем къде и кога се правят. Обсъждането на подобни теми е извън правилата на този форум, на първа страница на темата има друг, в който можете да пишете каквото си искате.

Insect написа:Хора, как си представяте да се съберем 30 коли (в най добрия случай) и всеки да търси място за изява???
Нали, ако поне половината се изявят - ще ни преберат у милицията всички :lol: :banghead:

Хах... :gay:
Без изяви, без тва, без онова... е*аси срещата!
BMW Club-а затова са по-сполотени, щото си праят кефа и споделят тия преживявания заедно.
Сякаш повечето от вас не са опъвали ръчни там на терапията... или не са се дърпали за шоуто.
Това съм го видял с очите си, а съм присъствал само 4 или 5 пъти на сбирки.
И не мога да разбера защо ако се съберем повече хора на на голямо оширено място не може да си правим кефа...
а на тоя тесния паркинг там на терапията където процента за бели е с пъти по-голям, може?!
Когато сте на сбирка... говорите едно, а във форума съвсем друго (не конкретизирам случай или човек).
Все пак никой не е длъжен да си прави кефа или да гледа другите като си го правят.
Но просто не е лошо да има поле за изява, когато на някого му дойде от вътре... просто да си направи въпросния кеф.


Потребителски аватар
Insect
Мнения: 1602
Регистриран на: Съб 11 ное 2006 23:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот Insect » Чет 29 яну 2009 12:11


Нанек, тъй като долових тънка нотка на ирония спрямо моята персона, ще се защитя извличайки следните аргументи: На терапията опъваме по някоя ръчка, но някога имало ли е запалена повече 1 кола? Не, нямало е!
Все пак хората които се събираме на Терапията се познаваме, смея да твърдя - добре и риска от това някой да тупне някой друг е с много % по малък. Ако се съберем 30-40коли на едно място, с хора които никога не сме виждали или чували и всеки започне да се "изявява", мен лично ще ме е страх да доведа приятелката и колата си!


Потребителски аватар
naneK
Мнения: 770
Регистриран на: Сря 23 авг 2006 13:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Провадия

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот naneK » Чет 29 яну 2009 12:51


Insect написа:Нанек, тъй като долових тънка нотка на ирония спрямо моята персона, ще се защитя извличайки следните аргументи: На терапията опъваме по някоя ръчка, но някога имало ли е запалена повече 1 кола? Не, нямало е!
Все пак хората които се събираме на Терапията се познаваме, смея да твърдя - добре и риска от това някой да тупне някой друг е с много % по малък. Ако се съберем 30-40коли на едно място, с хора които никога не сме виждали или чували и всеки започне да се "изявява", мен лично ще ме е страх да доведа приятелката и колата си!

Insect, тъй като аз точно теб не съм виждал нито един път да правиш неща от този сорт... не съм имал предвид теб!
Не коментирам неща които съм чувал... а които съм виждал.
Сори ако си ми изтълкувал пост-а погрешно, може би просто така е прозвучало.
Просто прибавих и твоя пост, нямах предвид нито теб, нито Rijo (тъй като и неговия пост коментирах).
Не съм и конкретизирал никого (както писах по-горе), просто говоря най-общо...
Ако съм имал да казвам на някого нещо съм го казвал винаги в прав текст, а не по заобиколни начини.
Това, че се познавате няма нищо общо според мен, защото белите стават когато най малко очаквате.
Така, тъй като има риск всичко да прерасне в спор... не искам повече да коментирам това,
просто исках да ви накарам да се замислите, че това което става на терапията е доста по-рисковано!
Аз не съм против тия неща... аз даже се радвам, че има хора които ги правят.
Но ми е тъпо когато във форума всички се правят на "ни лук яли, ни лук мирисали".
Не ме разбирайте погрешно - аз нямам нищо против нищо и никого, даже се кефя когато се събера с хора които споделят моите интереси,
но какво пречи всички да бъдем еднакви във форума и на яве?
Всеки го кефи да гледа изпълнения, повечето ги правят, а като стане дума за това във форума "ааа... не, не!"


Потребителски аватар
Insect
Мнения: 1602
Регистриран на: Съб 11 ное 2006 23:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот Insect » Чет 29 яну 2009 13:07


Не казах: "а не,не" просто казвам, че като се съберем много различни клубове на "1" място ще стане беля.
Айде пий си ракията и НАЗДРАВЕ :drunk :wink:


Потребителски аватар
naneK
Мнения: 770
Регистриран на: Сря 23 авг 2006 13:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Провадия

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот naneK » Чет 29 яну 2009 14:43


Insect написа:Не казах: "а не,не" просто казвам, че като се съберем много различни клубове на "1" място ще стане бела.
Айде пии си ракията и НАЗДРАВЕ :drunk :wink:

Имаш Л.С.


Потребителски аватар
fac3`t0`fac3
Мнения: 457
Регистриран на: Пон 31 дек 2007 12:46
Автомобил: Vw Golf ABF
Двигател: ABF
Местоположение: Варна

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот fac3`t0`fac3 » Чет 29 яну 2009 16:56


Хахаха поредните смешни постове..гледам и не вярвам на очите си колеги.Немска сбирка..какво ще рече това..Опел,Бмв,Фолксваген,ауди на едно място..до тук нищо лошо..обаче нещо не се вързва..както казаха някои колеги всички ще са на групички и смисъла на сбирката изчезва(никой от нашите няма да отиде при ауди клуба).Доколкото се отнася до самата организация мисля че Ачо е прав.Ние сме 5 коли всеки път и се излагаме като кифли..представям си Немска сбирка--50бмв,30опела,30 аудита и 5 коли от нашите, от които аз ще съм едната(ако не съм взел реното още)така че изхода е ясен.
П.С-Много ви моля хора които са идвали на сбирките на Терапията 1,2 пъти да не се мъчат да организират работи които са неосъществими.
П.С 2 -За пореден път приканвам ВЗЕМЕТЕ ДА ИДВАТЕ НА СБИРКИ..стига с тея глупавите идеи защото ще се изложим.


Казах събота и неделя 15:00 терапията..като имате идеи елате и ги споделете..най-вероятно ще сме съшите хора-5 коли :smackbum :smackbum :smackbum :a boi de :a boi de


Потребителски аватар
marin.1982
Мнения: 338
Регистриран на: Пон 15 дек 2008 1:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот marin.1982 » Чет 29 яну 2009 17:12


Според мен трябва да се помисли защо не им се идва на терапията,а ходят долу под моста.Явно нещо куца в цялата работа.Харесва,не харесва това е истината.Трябва да се гледа реално на нещата. :!: :!: :!:


Потребителски аватар
Insect
Мнения: 1602
Регистриран на: Съб 11 ное 2006 23:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот Insect » Чет 29 яну 2009 17:23


marin.1982 написа:Според мен трябва да се помисли защо не им се идва на терапията,а ходят долу под моста.Явно нещо куца в цялата работа.Харесва,нехаресва това е истината.Трябва да се гледа реално на нещата. :!: :!: :!:

Аз например много често ми се случва Събота и Неделя да имам работа. Когато мога ходя, но напоследък много запустя там... събираме се в 5-6 човека в метан станцията, лафим 10-15 и айде...

naneK написа:Имаш Л.С.

и ти... :mrgreen:

Последна промяна от Insect на Чет 29 яну 2009 17:24, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Re5Pec7
Мнения: 1290
Регистриран на: Чет 06 дек 2007 13:37
Автомобил: Passat B5 V6
Двигател: AQD
Местоположение: Варна

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот Re5Pec7 » Чет 29 яну 2009 17:23


Може би ако се направят сбирките 1 или 2 пъти в месеца ще идват повече хора. Когато сбирките са по-нарядко всеки ще прави всичко възможно да дойде ако иска. Иначе защо да идва днес, като може да дойде и утре.

Последна промяна от Re5Pec7 на Чет 29 яну 2009 17:25, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Insect
Мнения: 1602
Регистриран на: Съб 11 ное 2006 23:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот Insect » Чет 29 яну 2009 17:25


Re5Pec7 написа:Може би ако се направят сбирките 1 или 2 пъти в месеца ще идват повече хора.

Тогава пък няма да идва никой :twisted: , а и ще се загубят и 5-те коли които поне са редовни :banghead:


Потребителски аватар
marin.1982
Мнения: 338
Регистриран на: Пон 15 дек 2008 1:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Варна - Локални Сбирки

Мнениеот marin.1982 » Чет 29 яну 2009 17:28


Това е вярно ,че въобще ще забравят за сбирките.



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта