Добрич - локални сбирки - Архив

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
gilzata1980
Мнения: 218
Регистриран на: Нед 30 мар 2008 21:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот gilzata1980 » Нед 05 апр 2009 20:04


а ето тук смятаме да ходим на пикник в неделя




Потребителски аватар
George Nedelchev
Мнения: 191
Регистриран на: Пет 02 мар 2007 17:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот George Nedelchev » Нед 05 апр 2009 21:09


Евала бе, гилза,явно колегите най-после се прежалиха да направим пикник ! Добре е че сте се разбрали,аз днес не дойдох щото изобщо не ми се занимаваше ! Надявам се да не сме пак само четиримата дето бяхме оня ден !

Последна промяна от gr_kanev на Нед 05 апр 2009 21:35, променено общо 1 път.
Причина: големи букви


Потребителски аватар
folioto
Мнения: 206
Регистриран на: Нед 06 апр 2008 16:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот folioto » Пон 06 апр 2009 19:22


Не виждам мераклии за пикника в неделя.


Потребителски аватар
peicho_petrov
Мнения: 125
Регистриран на: Вто 25 дек 2007 22:19
Автомобил: golf3 cabrio
Двигател: 1.8
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот peicho_petrov » Пон 06 апр 2009 22:11


аз коя неделя като дата пишете
да знаем


Потребителски аватар
peicho_petrov
Мнения: 125
Регистриран на: Вто 25 дек 2007 22:19
Автомобил: golf3 cabrio
Двигател: 1.8
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот peicho_petrov » Пон 06 апр 2009 22:16


Колеги, ние сигурно ще тръгваме за събора сигурно не_се знае още ако Свилката не_е на работа. :banana :banana


Потребителски аватар
George Nedelchev
Мнения: 191
Регистриран на: Пет 02 мар 2007 17:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот George Nedelchev » Вто 07 апр 2009 14:48


хм,аз както ВИНАГИ съм навит за гората тая неделя.обаче пейчо май няма да го има така че оставаме 3-ма.а ако и тая неделя не се осъществи банкета по случай 1 година VW клуб - Добрич , аз смятам повече да не идвам на тия сбирки.ако един клуб не може и един банкет да си организира тва е смешен клуб.очаквам колегите да ме опровергаят! :074:


Потребителски аватар
gilzata1980
Мнения: 218
Регистриран на: Нед 30 мар 2008 21:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот gilzata1980 » Вто 07 апр 2009 16:08


Пеичо на кав събор ще ходите????то това събор ли е...????да няма къде да спиш!!!!!!да идвате при нас на гора,къде ще блъскате толкова км.а за неделя,сме ..аз,тишо,дидо,галио!адаша от Рилци също!!!!на Пешо ще кажем и тои ще доиде!ще се съберем....


Потребителски аватар
tih
Мнения: 843
Регистриран на: Съб 01 юли 2006 0:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич Golf IV 1.9TDI ALH 90++

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот tih » Вто 07 апр 2009 17:10


George Nedelchev написа:хм,аз както ВИНАГИ съм навит за гората тая неделя.обаче пейчо май няма да го има така че оставаме 3-ма.а ако и тая неделя не се осъществи банкета по случай 1 година VW клуб - Добрич , аз смятам повече да не идвам на тия сбирки.ако един клуб не може и един банкет да си организира тва е смешен клуб.очаквам колегите да ме опровергаят! :074:



Мда, аз ще те опровергая, значи, немога да разбера каква е тая истерия покрай тая една година, все едно някъв си банкет е определящ за това колко големи са феновете на тоя НЕФОРМАЛЕН клуб, в крайна сметка ако трябва да сме толкова критични колкото теб от думите ти става ясно че ти си едва ли не най-големия фен, а когато правихме първата среща пред Техномаркет точно преди година ти не беше там, тогава хабер си нямаше за това, появи се доста по-късно. Не смятам, че щом неможем да се съберем за банкет това означава, че сме "смешен клуб", също и не смятам, че това колкото ти е голяма лепенката на стъклото и това дали я имаш, е опеделящо дали и колко голям фен си всъщност, да не забравяме че все пак сме големи хора, работим, а някои от нас имат и семейства и проблеми всякакви, така че критиките от рода на "ние сме еб*ти клуба щото неможем да се съберем много хора за банкет" са малко безпочвени и не мисля че са причина да се сърдим един на друг. Да се съберем 10-15 коли(хора) на срещата в неделя не е толкова трудно, но за банкет....мисля че е разбираемо защо. Сори че се наложи да го кажа, всеки си има мнение, моето беше предизвикано от твоето :mrgreen: нямам лоши чувства към никой, надявам се да няма сърдити и намръщени...ааа и искам да кажа още нещо от което ми стана много готино...значи, на последната среща в неделя, когато всички станахме да си ходим, аз и Ицо останахме отвън до колите, ейтака да си лафим и дойде Митака с тъмно зеления пасат Б5, просто имал свободно време и решил да мине да провери дали не е останал някой от нас, сигурно повече от час сме стояли тримата отвън да си приказваме...предполавам се сещате за какво... :bowdown VW...искам да кажа, че не е много хубаво да се комерсиализира една добра идея :012:

ПС: ба*си поста дето съм изписал :oops:


Потребителски аватар
peicho_petrov
Мнения: 125
Регистриран на: Вто 25 дек 2007 22:19
Автомобил: golf3 cabrio
Двигател: 1.8
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот peicho_petrov » Вто 07 апр 2009 17:52


напално сам сагласен с теб


Потребителски аватар
gilzata1980
Мнения: 218
Регистриран на: Нед 30 мар 2008 21:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот gilzata1980 » Вто 07 апр 2009 20:12


датата на пикника е 12.04.2009!!!!!в 12.00 на мястото на срещата!!!!!които е съгласен да пише тук!!!


ivayloat
Мнения: 211
Регистриран на: Нед 03 фев 2008 16:51
Автомобил: SEAT IBIAZA 6k2
Двигател: 1.9 SDI
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот ivayloat » Вто 07 апр 2009 21:43


еми и аз да кажа за сега ме бройте и мен с петито галио весито можи и брат ми да дойде тай че мисля че сме достатачно хора


Потребителски аватар
George Nedelchev
Мнения: 191
Регистриран на: Пет 02 мар 2007 17:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот George Nedelchev » Вто 07 апр 2009 23:52


ае Гилза,в 12 трябва вече да сме запалили огъня ве.кога ще пазаруваме,кога ще ходим.като захладнее вече няма смисъл.мисля 11.00 максимално късно да се съберем/освен ако някой не е на работа,няма домашни проблеми,и т.н./


Потребителски аватар
folioto
Мнения: 206
Регистриран на: Нед 06 апр 2008 16:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот folioto » Сря 08 апр 2009 5:44


George Nedelchev написа:ае Гилза,в 12 трябва вече да сме запалили огъня ве.кога ще пазаруваме,кога ще ходим.като захладнее вече няма смисъл.мисля 11.00 максимално късно да се съберем/освен ако някой не е на работа,няма домашни проблеми,и т.н./
Колега ние на предната сбирка се разбрахме че всеки да си копува каквото изка зада няма ;аз не изках това ами това и т.н.А за часът най добре е 11.00 докато се съберем и отидем ще е вече 12.00.Така че навитите да пишат.


Потребителски аватар
nei4evvv
Мнения: 51
Регистриран на: Пон 07 юли 2008 14:10
Автомобил: VW golf 5
Двигател: 1 9 TDI BKC 2004g
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот nei4evvv » Сря 08 апр 2009 9:44


и аз сам сагласен в 11.00 ште сам на парка там кадето се сабираме за да може да тръгнем по рано :beer аре на банкета :drinking:


Потребителски аватар
George Nedelchev
Мнения: 191
Регистриран на: Пет 02 мар 2007 17:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Добрич

Re: Добрич - Локални сбирки

Мнениеот George Nedelchev » Сря 08 апр 2009 11:26


значи решено,в 11.00 на паркинга,всеки си носи ярмата и отиваме в гората на банкет на неформалния клуб на VW Добрич. :Mr Green Fun



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта