Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот ZeroCool » Вто 16 апр 2013 11:17


Аз забравих да напиша едно нещо, което ми направи силно впечетление на събора от към организация.

Така е по-готино като колите си минават една след друга...отколкото една торба хора да обикаляме около тях на поляната....верно че е малко тясно и докато се нагласим на асвалтовия път стана утре....да не говорим, че на някой хора им е много трудно да карат назад явно (аз също съм един от тях ама се справих :) )
И предложението ми за догодина. Да се дава думата на собственика за кратко обръщение към избирателите или квото и да е....стихче, песничка да изпее..да изтанцува нещо :)
или пък ако знае нещо за колата си да го каже :)




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19707
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Vlad777 » Вто 16 апр 2013 11:20


Gigabyte написа:зaщо с годините Крушунa стaвa мегa събор ,дори с интернaционaлно учaстие

Точно това Крушуна НЕ става. Става си събиране за определен кръг хора. По простата причина, че на Крушуна просто няма място за мега събор. Има място за ограничен брой коли и хора. Виждам, че тази година проблемът с мястото се е решил сам - просто са дошли по-малко хора от предишни години.

Основни насоки при организацията на клубните мероприятия:
1. Да има достатъчно място за абсолютно всички фенове - т.е. да няма опасност някой да дойде и да няма къде да си опъне палатката, каквито случаи имаше миналите години точно на Крушуна.
2. Законно протичане на клубните мероприятия - с нужните разрешителни и т.н. и без заплаха, че може да се окажем незаконно на определеното място, какъвто случай също имаше.
3. Ясни правила, зачитане на личното пространство и съобразяване с другите фенове. Осигуряване на организация за санкциониране на нарушителите.
4. Взимане на мерки за предотвратяване на инциденти с автомобили и посетители, които могат да бъдат с фатален край - най-често на подобни индивиди просто им се взимат ключовете от автомобила и им се връщат на другия ден.

Това е един минимум, до който сме достигнали след организирането на десетки подобни мероприятия и точно по тази причина, мероприятия, които не отговарят на тези критерии, отпадат от календара на VWclub.bg
Благовест написа:Ако не се лъжа форсажи имаше и на Узана,чалга също!Пияни хора имаше и на двата събора! :beer :Mr Green

Форсажи може и да е имало, но до 12 ч. вечерта. А пък движещи се автомобили през нощта между палатките със сигурност не е имало. Чалга, която да дъни и да пречи на околоните също не е имало, защото цяла нощ имаше дежурни.
Благовест написа:Легнах си около 02.00 ч. и светеха две,три шатри само!
Ами да, така е. Не виждам някакво геройство в това да фърляш гюбеци цяла нощ на тавана на колата и да бичат най-долните маанета, които пречат на околните да си починат. Програмата точно на Узана започна още от обяд, имаше доста забавления и емоции за всички и просто хората в един момент се измориха и си легнаха, а тези, които искаха можеха да продължават да се забавляват, но без да пречат на останалите.


Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот ZeroCool » Вто 16 апр 2013 11:27


Vlad777

Аз си мисля че на Узана поляната е по-малка даже....не съм сигурен ама така ми се струва не съм я мерил с ролетката ....
Никой не се е разходжал с колата щото е като орана нива....ние едвам влязохме на нея...закотвих колата и си казах, че и да ме карате вие от организацията нема да я мръдна докато не стане време да си ходя.
Аз видях доста голям кръг от хора!
Всякви и готини и селяни и тъпанари и мацки имаше даже(да се чудиш)
Само нашата група пребройх 13 автомобила общо....може и да пропускам даже....
а принципно сме малка групичка

Ти беше ли на водопадите тази година?


Потребителски аватар
zarka.zlobarka
Мнения: 544
Регистриран на: Сря 18 яну 2012 23:04
Автомобил: Golf IV
Двигател: AGU
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот zarka.zlobarka » Вто 16 апр 2013 11:49


myrshavija написа:... Ще ти дам пресен пример - вчера към 9 вечерта за около 10 мин гледахме началото на един филм с доста усилен звук. Съседите отдолу се качиха да кажат, че детето им вече спи и не е време за тест на телевизори и озвучаване. Жена ми се извини и спряхме веднага. Довечера ще им занеса бутилка вино и кутия с бонбони и ще им обещая, че занапред няма да усилваме звука толкова...

След като се извиних на два или три пъти, първия път дори преди да стане на въпрос, сега остана бутилката вино и кутията с бонбони ..

Последна промяна от zarka.zlobarka на Сря 17 апр 2013 6:57, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
MilenVD
Мнения: 69
Регистриран на: Пон 28 апр 2008 16:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видин

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот MilenVD » Вто 16 апр 2013 11:55


Zerocool....хахаха :))) Супер като е разорана нива НЕ ИДВАЙ на Узана..(и ти и всички които имат да кажат "АМА" на добри и Vlad777...) Събирайте си се на крушуна... до година ще имате още повече място!!! Сигурно ще сте си само групата селски бекове.. Хайде със здраве :th_up и без лоши чувства ;)

Последна промяна от yoan4o на Вто 16 апр 2013 12:13, променено общо 1 път.
Причина: Без квалификации!


Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот ZeroCool » Вто 16 апр 2013 12:03


MilenVD написа:Zerocool....хахаха :))) Супер като е разорана нива НЕ ИДВАЙ на Узана..(и ти и всички които имат да кажат "АМА" на добри и Vlad777...) Събирайте си се на крушуна... до година ще имате още повече място!!! Сигурно ще сте си само групата селски бекове.. Хайде със здраве :th_up и без лоши чувства ;)


Бате защо така ми говориш?
Аз обидил ли съм някого?
Написах си мнението какво ми е по-въпроса ти ми каза ,че съм селски бек, Добри и Влад нещо повече ли са от мене? Богове ли са какво? Като са в екипа на клуба не значи, че са повече...все сме си хора.
Не е готино така остро да ми влизаш....


Потребителски аватар
BoromiR
Мнения: 100
Регистриран на: Вто 04 юли 2006 19:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот BoromiR » Вто 16 апр 2013 12:16


Давам ви една проста сметка, като уважавам мнението за маанетата, за прекъсвачите, бибитките и т.н
Да кажем започва един запой от 18:00 или 20:00. Добре де толкова ли до 04:00 на другия ден, няма да сте си начекнали дупетата, да сте си хвърлили моторите и да сте си счупили бибитките. Толкова ли за 8 часа няма да сте си начесали крастата на простотия. Аз чесно казано също бих направил това и би ми стигнало. После 3-4 часа сън и на другия ден си продължавам да си пия и да си слушам музиката, без да я надувам докрай и да налагам слушането си. Хем си правя кефа, хем си показвам простотията, заедно с компанията, хем се наспивам.
Не звучи зле а? Предните събори беше нещо такова и на мен чесно казано ми хареса :th_up

Хора разберете, че тук хората с негативното мнение искат малко от малко ЗЛАТНАТА СРЕДА. И ние дето се " оплакваме ", си пием и слушаме чалгата, даже си удряме по 1 кючек, ама и ние искаме да поспим 2-3-4 часа сред придодата icon_idea Трябва да има БАЛАНС icon_idea icon_idea icon_idea :th_up


Потребителски аватар
vision_records
Мнения: 118
Регистриран на: Нед 19 фев 2012 17:19
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот vision_records » Вто 16 апр 2013 12:32


Vlad777 написа:
Gigabyte написа:зaщо с годините Крушунa стaвa мегa събор ,дори с интернaционaлно учaстие

Точно това Крушуна НЕ става. Става си събиране за определен кръг хора. По простата причина, че на Крушуна просто няма място за мега събор. Има място за ограничен брой коли и хора. Виждам, че тази година проблемът с мястото се е решил сам - просто са дошли по-малко хора от предишни години.

Основни насоки при организацията на клубните мероприятия:
1. Да има достатъчно място за абсолютно всички фенове - т.е. да няма опасност някой да дойде и да няма къде да си опъне палатката, каквито случаи имаше миналите години точно на Крушуна.
2. Законно протичане на клубните мероприятия - с нужните разрешителни и т.н. и без заплаха, че може да се окажем незаконно на определеното място, какъвто случай също имаше.
3. Ясни правила, зачитане на личното пространство и съобразяване с другите фенове. Осигуряване на организация за санкциониране на нарушителите.
4. Взимане на мерки за предотвратяване на инциденти с автомобили и посетители, които могат да бъдат с фатален край - най-често на подобни индивиди просто им се взимат ключовете от автомобила и им се връщат на другия ден.

Това е един минимум, до който сме достигнали след организирането на десетки подобни мероприятия и точно по тази причина, мероприятия, които не отговарят на тези критерии, отпадат от календара на VWclub.bg
Благовест написа:Ако не се лъжа форсажи имаше и на Узана,чалга също!Пияни хора имаше и на двата събора! :beer :Mr Green

Форсажи може и да е имало, но до 12 ч. вечерта. А пък движещи се автомобили през нощта между палатките със сигурност не е имало. Чалга, която да дъни и да пречи на околоните също не е имало, защото цяла нощ имаше дежурни.
Благовест написа:Легнах си около 02.00 ч. и светеха две,три шатри само!
Ами да, така е. Не виждам някакво геройство в това да фърляш гюбеци цяла нощ на тавана на колата и да бичат най-долните маанета, които пречат на околните да си починат. Програмата точно на Узана започна още от обяд, имаше доста забавления и емоции за всички и просто хората в един момент се измориха и си легнаха, а тези, които искаха можеха да продължават да се забавляват, но без да пречат на останалите.


Само, че на Крушуна имаше повече коли и хора отколкото на вашия "МЕГА" събор на Калояново :)

И стига сте изреждали правила, клуба това клуба онова, защото двама човека организираха нещо което Вие не сте организирали никога :)


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19707
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Vlad777 » Вто 16 апр 2013 12:44


Страшно ме обиди, няма да мога да спя поне до Великден :h020 :h020 :h020


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот DragoGT » Вто 16 апр 2013 12:45


е вече и аз не издържам :mhihi

До колегата отгоре

абе аз досега отзиви от събор от КОЙТО И ДА Е ОРГАНИЗИРАМ със заплахи за саморазправа не бях чел
досега за коли в 4 часа обикалящи между палатки и не само не санкционирани, но и поощрявани не съм и чувал

а за организация на мероприятия не ми говори :deal като те гледам имаш тамън една година във форума
интересно ми е на колко мероприятия си дошъл


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Kuncavia » Вто 16 апр 2013 12:46


Пичове темата се отклони доста, дайте да не обсъждаме кой крив и кой прав. Все пак и други хора четат форума, не е нужно от такива остри неща :beer


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот DragoGT » Вто 16 апр 2013 12:49


е нали не може само положителните неща

то било мега супер гига интерконтинентално

и изведнъж се оказа, че не малко хора искали да набият други хора



направо не е за вярване, че дотам може да се стигне

:c010


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Калоян Крумов » Вто 16 апр 2013 13:05


Драго, не си прав! Тове че Иван, Драган и Паткан са посетили N събора не ги прави по големи фенове от Димитър , че отишъл на един.(имената са случайни)

Виж устава! Цитирал съм на 1ва страница! В Русе доста неща си казахме, помниш ли?

пп: и тъй като темата леко се измества, появяватсе нападки и упреци кой бил, не бил, кой от село кой от град, кой бек или лек, удобен неудобен или неизгоден: статистиката говори, че се завършва с катинар, модул или триене! Като триенетона теми май не е точно по вътрешните правила!

Последна промяна от Калоян Крумов на Вто 16 апр 2013 13:10, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Kozunak » Вто 16 апр 2013 13:08


Много ме кефи как пишат някви хора, които не са били. :mhihi Простотията е повсеместна и няма ама абсолютно никакво значение кой е организирал мероприятието.


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот DragoGT » Вто 16 апр 2013 13:11


а не говориме за фенство Коко

говориме за обективност

п.п. Адаш ти да не пишеш само за неща които лично си видял?
след като няколко човека пишат за физическа саморазправа - няма нужда да съм го видял с очите си точно този момент
виждал съм подобни много пъти през годините - които са били пресичани веднага преди да се стигне до по-сериозни ситуации



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта