Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Luciano
Мнения: 8472
Регистриран на: Чет 31 авг 2006 22:16
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9TDI AHF
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Luciano » Вто 16 апр 2013 13:14


DragoGT написа:досега за коли в 4 часа обикалящи между палатки и не само не санкционирани, но и поощрявани не съм и чувал

А това пък от къде на къде?
:h020
Тази тема не беше ли за Крушуна?




Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18723
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот hooligans » Вто 16 апр 2013 13:15


Дебре, аз как не видях такива неща?
Ама те колите направо през палатките караха :h020


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Калоян Крумов » Вто 16 апр 2013 13:18


Да правилно ти знаеш за саморазправите :c020
Аз неговорех за "фенство",а за равенство между членове, които сте вие и любители които сме ние! Къде говидя това равенство , което е записано в Устава на Клуб на привържениците на VW България?В триенето на темите и катинарите?


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот DragoGT » Вто 16 апр 2013 13:23


Калоян Крумов написа:Да правилно ти знаеш за саморазправите :c020


:eek :eek :eek
това към мен ли?

аз не съм нападал човек през живота си
ама виж ти ми разправяше някакви работи за твой роднина :mhihi

айде айде

къде видя катинари и изтрити теми?


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Калоян Крумов » Вто 16 апр 2013 13:30


Къде отидоха темите около организацията за водопадите? Къде бе скрита темата за водопадите за някой друг ден?
Извинявам се, нямам право тук да питам.Но пъки не искаш да ти отговарям на лично!


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Kozunak » Вто 16 апр 2013 13:31


DragoGT написа:а не говориме за фенство Коко

говориме за обективност

п.п. Адаш ти да не пишеш само за неща които лично си видял?
след като няколко човека пишат за физическа саморазправа - няма нужда да съм го видял с очите си точно този момент
виждал съм подобни много пъти през годините - които са били пресичани веднага преди да се стигне до по-сериозни ситуации


Адаш, ние всички сме видяли много неща през годините. Аре стига, вече 10 години ше станат. Тъпо е да се противопоставят съборите на такива, организирани от клуба, и на такива, които не са организирани от Него. Адски тъпо е да си мерим пишките и не знам докога ше се случва тва. Някой отгоре беше написал, че посещението на Крушуна било намаляло. Ние всички помним Калояново миналата година. Имаше пет коли, сори, ама. Пък Клуба нека обяснява как умишлено не било правено реклама, и как то видиш ли било за писта, а не за шоу. Простотията винаги е съпътствала съборите, смешно е някой да казва как на някои събори нямало. Какво е нямало? Чалга ли е нямало, прекъсвачи ли е нямало, дърпане на ръчни ли е нямало, стреляне с пистолети ли е нямало, разправии ли е нямало? Несериозно е.


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот DragoGT » Вто 16 апр 2013 13:34


айде пак конспирации

не е тук мястото НО

къде са темите от минали събори фестове и сбирки? мдааааа не е виновно КГБ, ЦРУ или извънземните (даже и комунистите)! :mhihi :mhihi :mhihi

а по другия въпрос
Досега всеки който е искал да организира някакво мероприятие ПЪРВО е питал дали може да си го рекламира тук
доколкото знам почти на никой не сме отказали
съвсем нормално действие
в случая никой не пита - въпреки това теми си имаше нали :11 :11 :11

ИМАЛО Е! ама наченки само
и на калояново някакъв пишлигар откардна ключове и се качи в колата ама бързо му се взеха
и на рожен имаше прекъсвачи мотори преди години НО бяха спрени
Винаги са били пресичани тези неща ;)
не е лесно да си велик организатор :mhihi :mhihi :mhihi :mhihi :mhihi :mhihi :mhihi
не станаха 10 години - 10 години минаха вече :beer

няма противопоставяне - всеки е свободен да прави каквото си реши и да ходи където си иска


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот yoan4o » Вто 16 апр 2013 13:35


Коко,
равенството е там, че на феста всички коли бяха с банер под тях, отпечатан на база на контактите на "Клуба", взет за теб от членове. :c020 Това е да си просто любител....., без превилегии. :mhihi

Веднъж трябва да има равенство, друг път не, така ли, или може би за това предпочете да не си част от клуба, та да плюеш по него на спокойствие, аз смятам че не си прав, но както и да е темата е за Крушуна.

Смятах да не пиша, щото тази година колкото и да ми се искаше не можах да присъствам, но ето как ги виждам аз нещата.

Всички сме фенове и основно ходим заради колите си нали?

Аз обаче, както и една голяма група хора не си падам по палатките и изпълненията, които така или иначе се получават и за това ходя през деня, виждам се с народа и вечерта съм обратно. Явно доста голяма група хора предпочитат да си покажат номерата, с които се намират за интересни, лошо няма....... въпрос на разбиране.

От друга гледна точка и едните са прави, че държат да си покажат оригиналността, явно по всякакъв начин и другите, които искат малко спокойствие и са на ФВ палатков лагер. За това трябва от всичко по малко.

На който му идва в повече и превес в собственото си представяне вижда ФВ часта, просто ходи през деня и не си къса нервите с разни "изпълнители". :Mr Green Fun

Да, малко ме дразнят някои изгряващи звезди, ама повечето се знаем отдавна, всякакви такива сме ги виждали, отминават, че ги и забравяме бързо, малко са хората които като си продадат любимия Голф 4 - таралясник остават верни фенове и имат още няколко ФВ-та. За това не смятам, че заслужават чак толкова почит да им отдаваме.
Почти всички ви познавам лично, разприте са излишни. :th_up


Потребителски аватар
PaSSaT_DieseL
Мнения: 83
Регистриран на: Чет 06 окт 2011 14:45
Автомобил: Vw Sharan
Двигател: 1.9tdi AHU
Местоположение: В к0лаТа с ЖенаТа

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот PaSSaT_DieseL » Вто 16 апр 2013 13:38


Аз само ще напишя ,че евала на Pironski Всичко Беше много добре замисленои се получи по добре от годините организирани от "КЛУБА"!Евала Пиронски :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :flag_bulgaria


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот DragoGT » Вто 16 апр 2013 13:43


понеже няколко пъти срещнах горното мнение

взех да се обърквам
досега клуба не подпомагаше ли само финансово това мероприятие? Защо си мисля, че Здравко е бил организатор досега?

може и да бъркам


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Калоян Крумов » Вто 16 апр 2013 13:44


Yo, отказах се, защото не ми харесваше формата. Не един път съм го казвал. Моля ви теми от предишни мероприятия си стоят! А Драго за какъв Мосад ми говориш идея си нямам.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19716
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Vlad777 » Вто 16 апр 2013 13:45


PaSSaT_DieseL написа: се получи по добре от годините организирани от "КЛУБА"!

Кои са тези години, че аз не си спомням? :h020 :h020 :h020 :h020 Цитирай ако обичаш дати?


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Kozunak » Вто 16 апр 2013 13:54


Последно нещо и спирам. Хора, смисълът на съборите не е да се мерим аудио системите и мощността на моторите. Така че съветите на някой от по-горе да си купя по-мощна аудио система от неговата, за да го заглушавам, просто не върви. Другия адски глупав коментар беше на колегата, който каза да сме изкарали 300 коня от AFH и да си бием прекъсвачи колкото си искаме. :banghead Пич, ние СЪЩО сме имали бързи коли. И пак ще имаме. Но никога не сме били прекъсвачи на поляната, за да демонстрираме статут. И няма да го правим. :icon_lol Има един златен принцип: прави каквото ти се прави, колкото ти се прави, но гледай да не пречиш на околните. Това ще направи много повече впечатление. Аре стига съм философствал. Живи и здрави.


Потребителски аватар
Apokaliptiko
Мнения: 1945
Регистриран на: Съб 06 дек 2008 19:21
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1998 AFN
Местоположение: гр. Русе

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот Apokaliptiko » Вто 16 апр 2013 14:36


Давам пример: Семейство на около 30-35 години с дете на 4-5 години идват на събора, хем зареди Фолксваген страстта, хем и зареди природата лека екскурзия и избягване от сивото ежедневие. Детето се радва, тича по поляната, хората му се кефят. Приказки, запознанства, приятни емоции, но идва вечерта? Мисля, други хора да допълнят останалото......


Всеки изпуска юздите, но АКО се случи нещо? :banghead

"Миг не внимание - цял живот страдание."


Потребителски аватар
heimdal
Мнения: 1857
Регистриран на: Пон 19 юни 2006 10:43
Автомобил: VW Polo
Двигател: 1997
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWatefalls 5 Jubi Jahre

Мнениеот heimdal » Вто 16 апр 2013 15:03


Всеки влак си има пътници.
Всеки може да избира къде да присъства и къде не.
Тези които бъркат демокрацията със сЛободията - не ги оправдавам.
Вечно ще има недоказани таланти и в тЮнинга, и форумни чалга звезди, и форумни фотографи и във всяко странично хоби обсъждано или не на ниво "клавиатурни рицари във един форум".
Колегата го е написал по-горе ...за златната среда и баланса.
Това е истината.
Важното е да има толерантност и да не се налага нечия нужда да бъде център на внимание.
Темата не е за други формати на събори а конкретно за този на Крушуна.
Всяко сравнение с други събития не е на място.
Както и мнения на хора били веднъж на събор и вече живеещи с мисълта, че вече са видяли всичко.
На неразбралите - няма място за сравнения, без значение, че меренето на пишки във форума никога няма да спре.
Крушуна и Калояново - общото е само първата буква. Събор BBQ на открито, и събиране на писта ...там където би трябвало да се показва кое колко може. Колегаааа да вземеш повече да чете преди да пишеш ? :screwy

Трагичен факт е, че много набедени бегачки и раЦерите им така и не сме ги виждали на Калояново :Mr Green Fun
На пистата, не на паркинга.

И пак - мнението е като задника. Всеки си носи по 1 бр.
Само дето някои малко осраха темата.



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта