Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19707
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Vlad777 » Пон 02 сеп 2013 14:14


Вече тотално започна една определена групичка (да ги наречем "Защитиниците на Крушуна") да изригва с простотия, затова ще напиша още едно мнение.

Гайдарите станаха вече традиционни за съборите на VWclub и ако на някого са направили лошо впечатление мога само да му се чудя. Не мога да повярвам, че има хора, които предпочитат да слушат циганска музика и кючеци, вместо гайди и тъпан на живо около огъня :no :no :screwy :screwy Все пак сме българи, кои повече, кои по-малко!

За колите както видяхте дадохме шанс на всеки да представи автомобила си, да му се зададат въпроси и т.н. Ето например говорих си с колегата TDI stavrev. По негови думи хората минават, цъкат и не смеят нищо да кажат - срамуват ли се какво ли? То организаторите няма как на сила да ви накарат да отидете на съседнта шатра и да питате кой с каква кола е и какво е правил по нея... Аз например обиколих всички шатри, запознах се с хора от цяла България. Поне с 200 човека съм си казал наздраве и с голяма част от тях сме говорили за автомобилите си! няма нищо страшно в това. Никой нито ме е изгонил, нито ми се е обидил, че го притеснявам.

А за "платените стикери" по 50 стинки - това ли е ОГРОМНИЯТ проблем на събора? 50 стинки + гайдите! Чудя се да се смея ли или да плача вече...




Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот icokr » Пон 02 сеп 2013 14:58


Здравейте,
Първо нека поздравим организаторите.
Като по българска традиция има критики и похвали.
Няма пълно щастие за всички, ако са и много хора на едно място, не всеки харесва всичко.
Не ми е ясно защо се сравнява Крушуна, Узана или друга поляна.
Цяла България прородата и поляните са различно красиви сами по себеси.
Това, че на едно място някой е "окъкал...." нещо, не значи че трябва да се казва това място вече е прокълнато.
Тази година на Узана имаше повече хора, а на Крушуна поляната е почти същата.

И да се замислим колко усилия са необходими за цялата организация, за да отидем и седнем да пием и хапваме на готово(дърва, охрана, тоалетни и много други).
Музиката (гайдите)и природата бяха на ниво.
Поздрави, и не защитавам никого, просто мение.


Потребителски аватар
einfoodeinz
Мнения: 77
Регистриран на: Съб 03 мар 2012 1:10
Автомобил: Passat B5 Variant 1.9TDI
Двигател: AHU 1998
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот einfoodeinz » Пон 02 сеп 2013 15:01


държите се като фенове на пежо :mhihi :mhihi :mhihi

супер си беше събора!


Потребителски аватар
Angel Stavrev
Мнения: 1830
Регистриран на: Сря 24 сеп 2008 20:36
Автомобил: VW Polo 86c 2f
Двигател: AAU 1994
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Angel Stavrev » Пон 02 сеп 2013 16:05


einfoodeinz написа:държите се като фенове на пежо :mhihi :mhihi :mhihi

супер си беше събора!



БУ хяххяях няма какво повече да кажа ! :bowdown


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот dobrin » Пон 02 сеп 2013 16:14


Иска ми се да благодаря първо на всички, които дойдоха и успяха да се повеселят с компанията си или с другите фенове, които дойдоха в местността Узана. Както и някои други колеги писаха по-горе, съборът се прави от хората, които го посещават. И да, тази година имаше повече хора и повече автомобили от миналата. Дали е станал по-добър събор, всеки може да прецени за себе си.

Благодаря и на тези, които се осмелиха да застанат пред критичната публика и да представят с няколко думи автомобилите си. Благодаря и на колегата Zero Cool за забавното представяне - определено внесе колорит.

С особено внимание чета всички коментари и мнения и се надявам именно те да ни помогнат да направим един по-успешен събор следващата година, да премахнем недостатъците. От сега едно е ясно - гайдарите ще бъдат неразделна част и от следващия събор, и който не ги харесва, ще трябва или да бъде в най-отдалечения край на поляната, или на друго място. Защото не се сещам за нещо по-българско от тази музика.

Клубът е на загуба от парична гледна точка при всяко едно такова мероприятие, но финансовият резултат за нас е на последно място. За някои хора - очевидно не, но все пак всеки има право на собствени приоритети.

Лично за мен, съжалявам, че не можах да отделя достатъчно време на всички приятели и да се видя с тях така, както би ми се искало. Съжалявам и за това, че уговорените нестинари по независещи от нас причини не успяха да дойдат - щеше да бъде интересно.

Радвам се, че за първи път бях на такъв събор със семейството си и двете ми деца успяха да вкусят от атмосферата, наречена Национален Volkswagen събор в планината. Да видят небето ниско над главите си с всичките звезди. Да видят усмихнатите хора, обединени от една идея и страст. Приятели и мои близки, които идваха за първи път, споделиха емоцията и наелектризиращото въздействие от писъка на гайдите и извилите се около огъня хора. Това видях и аз, това харесах.

Едит: Щях да забравя да благодаря на един благороден човек от Стара Загора, който намери телефона на съпругата ми и веднага го върна, даже не бях разбрал как ми е паднал от джоба. :exclaim Колега, благодаря ти много! :exclaim Твоята постъпка затвърди мнението ми, че има надежда за България, щом има такива млади хора. :bowdown :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
GOLF_SB_1991
Мнения: 387
Регистриран на: Пет 18 юни 2010 16:41
Автомобил: VW JETTA MK2
Двигател: JP
Местоположение: troyan

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот GOLF_SB_1991 » Пон 02 сеп 2013 16:37


На мен много ми хареса всичко дори да не съм останал за вечерта дано по често имаме такива събори колеги :love.vwclub


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Калоян Крумов » Пон 02 сеп 2013 16:45


Аз съм най-доволен от това, че момчетата с четворките не ме набиха за това , че не носех семки :Mr Green Fun оказаха се добра компания :th_up евала Боксър "Стига е!" :mhihi


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот RoadRunner » Пон 02 сеп 2013 17:03


"Защитниците на Крушуна".... Нямам думи за тва исказване :/ Явно Ви е голям трън в очите тая Крушуна, не знам дали заради по - веселото настроение там, заради това, че ДВАМА човека с лични средства и нерви се справят на еднакво добро ниво та дори и на моменти по - добре от най - силния автомобилен клуб в България.
Не може подяволите да дойде стабилно почерпен организатор при компания около 30 човека към, които са се присъединили поне още 20, които танцуват пред колите, върху тях, под тях абе навсякъде и да започва да се кара и да намаля музиката защото еди къде си свирели гайди... Гайдите си имаха микрофони и доста силни тонколонии музиката изобщо не се чуваше.


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Sashko_Trg » Пон 02 сеп 2013 17:07


Много съжалявам че не успях да дойда и тази година, имах неотложна работа в събота и сега като гледам снимки и коментари направо ме хващат нервите, но догодина живот и здраве ще измислим нещо.


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Gigabyte » Пон 02 сеп 2013 17:13


[quote="RoadRunner"][/quote]

Айй... аз да съм на едно мнение с Roadrunner... не може да бъде това... :mhihi
Липсва някак си... АВТО тематиката (прекъсвачите и звуците от мотора са една голяма част от нея) и купона на различните групи... Пак казвам ,явно част от организаторите едно време са били фенове ,когато голф 2ката е била нова кола... сега са улегнали хора и се кефят на гайдари и заря ,а не на автомобили и свързаното с тях..


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот RoadRunner » Пон 02 сеп 2013 17:50


Дано скоро не почнат да се кефят на турски сериали или нещо подобно, че трябва само един проектор (пано има)...


Потребителски аватар
microelement
Мнения: 730
Регистриран на: Сря 13 май 2009 10:57
Автомобил: Audi B5
Двигател: AFN
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот microelement » Пон 02 сеп 2013 18:32


Съжалявам че не присъствах :icon_sad
Няма да изкажа мнение кой събор е по добър защото никога не съм бил на Узана ама Крушуна е мега як събор и това няма как се умаловажи :a045
А бая инерция набира и VW Relaх който си беше на ниво,дори и малък (все още) :beer


Потребителски аватар
Angel Stavrev
Мнения: 1830
Регистриран на: Сря 24 сеп 2008 20:36
Автомобил: VW Polo 86c 2f
Двигател: AAU 1994
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Angel Stavrev » Пон 02 сеп 2013 18:38


Марто според мен не си прав! Не казвам че е лошо да си правят купона момичетата върху капаците,ама нека да е по шумосъобразно,за да може тези който се кефят на гайдите да ги послушат.Аз също се кефих на танците там отзад, и аз съм за прекъсвачите и шумната музика,но нека не пречим на другите.... така има вероятност негативните мнения да са с едно по малко..


П.С. Според мен събора мина доста добре.При нас специално си беше голям смях.. При колегите от Русе и Горна също забелязах че не е тихо :)

Поздрави от мен :)


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19707
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Vlad777 » Пон 02 сеп 2013 18:40


Ахаааа, изплюхте камъчето значи кой и защо е недоволен - тези, на които направих забележка да спрат МАНГАЛСКИТЕ КЮЧЕЦИ по време на гайдите... :mhihi :mhihi :mhihi Ама то това момчета мисля, че трябваше да ви е ясно още от предишните събори - почнат ли гайдите, музиката се спира... Още повече циганската музика и маанета.

Това ли ви е АВТО ТЕМАТИКАТА, която съм нарушил... Извинявам се най-сърдечно. Също така съжалявам, че съм бил почерпен, но просто много ме черпиха и не можех да откажа. :mhihi :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот dobrin » Пон 02 сеп 2013 18:40


И на мен не ми харесва мъже по бельо да играят гьобеци върху колите си пред погледите на децата. Ама изтърпяхме и тази форма на забавление без коментари или друга реакция, нали?
Внасянето на темата Крушуна ми се струва ненужно. Има достатъчно събития, за да може всеки да ходи там, където му харесва - София, Крушуна, Троян, Калояново, Разград, Узана, Рожен и т.н. А и всеки може да организира всичко по свой вкус. Адмирации към тези, които се осмеляват да го направят.



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта