Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
alexbest
Мнения: 25
Регистриран на: Съб 26 май 2007 8:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот alexbest » Сря 30 апр 2014 21:41


Мъжка приказка!

Здравей, не се познаваме, но видях оплакванията ти относно плевенския пасат цвят бордо. Първо поемам вината защото наистина е така няма да се унивинявам, и второ да се извиня ще го направя и в темата на всички. Не съм имал за цел да разкалям или направя коловози дори се стремях да не пребоксувам никъде или нещо подобно, но както казах поемам си вината и се извинявам ;)




Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот ZeroCool » Сря 30 апр 2014 22:00


Значи.....аз съм крайно разочерован от организацията.
Първо, неможах да се наспя....кафе пих чак в Търново и то щото се обадих на Гигахерца да ми вземе, не си спомням ама май преди да тръгна така и не ходих при домакинката (малко ора ше го разберат тва....да не казвам шепа хора(как се събират хора в шепа??!?!? аз само за един начин се сещам и не е за пред форума, че предупрежденията валят))
По пътя валя...всяка капка пада на различно място...отново никаква организация.
Стигнахме.....нито питка имаше, нито момичета в народни нусии!!! Аз лично бях потресен, Гигаволта 2 пъти.
Наложи се да оставя колата на паркинга и да ходя пеша чак до .....другия паркинг. А аз съм от провинцията ние тука сме свикнали с колата да ходим навсякъде.
В тоа ред на мисли....кога некой каже "от тука неможе" значи неможе...мене ми е през репродуктивния орган вие вие от де ше минете като цяло. Не е като да не е помислено...как АДЖАБА ша влизат колите. Верно не беше лесно особено за тея де немогат да карат ама ич. Момчето с пасата изгори газ колкото да стигне до Долни Цибър...къде ходи и аз незнам, най вероятно искаше да иде да си свърши работата, да си вземе паричките и да си хвърчи!
За догодина давам само предложение за още една табела, която някой да си вземе после.,
Изображение


Тука ше отворя скоба и ше помоля най-искрено, който си е взел табелка, да ми я изпрати на мен, на Сашо, или на Ели...за да може догодина да се сложат пак и това което тази година беше провалено от дъжда да се случи догодина. Другото е че аз бях отговорен тея табели да не изчезнат, дадох дума на Сашо която неможах да спазя....За което се извинявам публично на него най най-искрено. Та бъдете хора и ги дайде да ги ползваме по предназначение догодина. За може да е готино за всички.

И като последно за този пост....най съм разочерован, че вече на 5ти събор ходя и ПАК нищо не натъртих!!!!


BOBI TDII
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 27 сеп 2008 12:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сухиндол

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот BOBI TDII » Сря 30 апр 2014 23:13


Саше, браво за ентусиазма и за това, че не се отказваш да го правиш тоя събор!!!!
Благодаря и за наградата както личната така и тази на Търновската група!


Потребителски аватар
Piro_vw
Мнения: 764
Регистриран на: Пет 25 апр 2008 8:05
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот Piro_vw » Пет 02 май 2014 10:18


Ако някой може да поясни какво против има срещу Плевенската група ще е много добре а не само някакви тъпи изказвания с 2-3 думи.Май се е получило че някой видял друг не и после всеки говори като свидетел.За колега с Вишневия пасат разбрахме,момчето се извини но то пъкму беше и първи събор и незнаеше как стоят нещата.

icokr написа:
alexbest написа:Да "благодаря" на колегата с розово вишнев плевенски Пасат б5 , който усърдно въртя кръгове два дена и допринесе за калните коловози! Не ти ли излезнаха хемородиди ?


И аз се чудех на младежите, как цял ден не спряха бръмчат и въртят :? :screwy


Ако става дума за същия пасат да, но никой от Плевенската група нито е бръмчал (тъй като сме само дизели) нито е имало ДРИФТОВЕ и някакви други изпълнения.

Мястото където се бяхме настанили вече беше изорано от някой и ние трябваше да газим калта.
Благодаря на организаторите че за поредна година ни събраха на това хубаво място


Потребителски аватар
onazi
Мнения: 1160
Регистриран на: Пет 27 апр 2012 1:53
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9 TDI
Местоположение: София

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот onazi » Пет 02 май 2014 14:59


ZeroCool написа:Тука ше отворя скоба и ше помоля най-искрено, който си е взел табелката..

Прост народ - слаба държава, Амин! :bowdown


Потребителски аватар
edincvo
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 09 мар 2011 20:02
Автомобил: VW Passat
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот edincvo » Пет 02 май 2014 18:43


Здравейте !
За тези които не ме познават аз съм собственика на розово вишневия (Бордо) плевенски Пасат В5. Та дойде време да се извиня на всички засегнати от този събор и да поема изцяло вината за това което съм направил. И отново да кажа че не съм имал за цел да направя коловози или да въртя гуми и да разкалям . Отново се извинявам на всички засегнали се !


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11926
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот К.Одаджийски » Съб 03 май 2014 9:13


Не съм бил, но кой разкалял, кой направил коловози ми просто разгледайте темата със снимките :c020


Потребителски аватар
alexbest
Мнения: 25
Регистриран на: Съб 26 май 2007 8:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот alexbest » Съб 03 май 2014 14:53


edincvo написа:Здравейте !
За тези които не ме познават аз съм собственика на розово вишневия (Бордо) плевенски Пасат В5. Та дойде време да се извиня на всички засегнати от този събор и да поема изцяло вината за това което съм направил. И отново да кажа че не съм имал за цел да направя коловози или да въртя гуми и да разкалям . Отново се извинявам на всички засегнали се !


Ако обичаш обясни на говорителя Ви, че май промилите му са били много. Колко километра навъртя по полето, а не да чете през пръсти.

Иначе евала за думите!


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот Kuncavia » Съб 03 май 2014 16:55


К.Одаджийски написа:Не съм бил, но кой разкалял, кой направил коловози ми просто разгледайте темата със снимките :c020


Знам кой визираш и мога да ти кажа, че коловозите не са от него :th_up


raix
Мнения: 465
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 23:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот raix » Съб 03 май 2014 17:44


Хора нека спрем спора кой направил коловози и калено мен лично ми беше кално ама в клавата на сутринта :beer


Потребителски аватар
Piro_vw
Мнения: 764
Регистриран на: Пет 25 апр 2008 8:05
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот Piro_vw » Съб 03 май 2014 19:37


alexbest написа:
edincvo написа:Здравейте !
За тези които не ме познават аз съм собственика на розово вишневия (Бордо) плевенски Пасат В5. Та дойде време да се извиня на всички засегнати от този събор и да поема изцяло вината за това което съм направил. И отново да кажа че не съм имал за цел да направя коловози или да въртя гуми и да разкалям . Отново се извинявам на всички засегнали се !


Ако обичаш обясни на говорителя Ви, че май промилите му са били много. Колко километра навъртя по полето, а не да чете през пръсти.

Иначе евала за думите!



Искаш ли да ти дам разписанието ми колко пъти си палих колата през целия събор,имаш ли въобще представа коя е мойта кола че да говориш и къде си видял някой от наща група да излиза на обиколки из поляната


Потребителски аватар
edincvo
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 09 мар 2011 20:02
Автомобил: VW Passat
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот edincvo » Съб 03 май 2014 21:36


Хора стига водихте спорове, мисля че се извиних за постъпката си и няма смисъл от тези спорове. Иначе наистина нямаше смисъл да говорите под общ знаменател за всички плевенчани, колегите не са направили нищо нередно. А аз като виновен приемам и поемам изцяло вината си и се извиних подобаващо на всички, така че ако обичате спрете спора :)


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот Kuncavia » Съб 03 май 2014 23:09


Абе пичове, не знам от кога ходите по събори, но ковнете се в архивите, това досега е най-слабо критикувания събор от всички времена, така че такива дреболии, направо са ... нямам думи :bowdown


Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот ZeroCool » Нед 04 май 2014 0:04


Има нещо такова.......аз дори съм изненадан


Потребителски аватар
alexbest
Мнения: 25
Регистриран на: Съб 26 май 2007 8:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за VWaterfalls VR6...(Крушуна)

Мнениеот alexbest » Пон 05 май 2014 9:12


Pirko,
къде прочете, че се говори и пише за тебе? Не си центъра! За който колега ставаше на върпос , той се извини, а ти като адвокатче говорител се намеси! Спорен ти ден, не се пали, че нерви не се купуват! :gruebel



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта