Локални срещи в Младост? - Архив

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
niikoo_1
Мнения: 3308
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот niikoo_1 » Нед 15 яну 2006 18:47


Добре е че има мераклии, аз си мисля да изчакаме още малко и да определиме дата, място, час и дори и малко хора да се съберем мисля ще е добре като за начало. Дорбе ще е да дойдат и хората от Дружба и Слатина.




Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Нед 15 яну 2006 19:41


niikoo_1 написа:Добре е че има мераклии, аз си мисля да изчакаме още малко и да определиме дата, място, час и дори и малко хора да се съберем мисля ще е добре като за начало. Дорбе ще е да дойдат и хората от Дружба и Слатина.


Малко недомислено ми се струва ама айде.
Много далече ли ви е Дружба, баси нема и 5 км.
Ама айде хубаво в Младост да е, ама къде. Верно е понякога не се събираме ама така трябва да го сметнете, че поне за 20 човека и около 15 коли да има места щото ако трябва да спирам някъде си и ако няма места и т.н. аз съм пас. А за тези от Младост - който е идвал на Дружбенски ще се появи, тези които все си намират някакви мотиви и извинения да не се появят в Дружба няма да се появят и в Младост.


Потребителски аватар
StreetThug16V
Мнения: 434
Регистриран на: Нед 24 окт 2004 7:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот StreetThug16V » Нед 15 яну 2006 19:47


И аз съм за, аз съм от Дървеница, има и други колеги от района. А и KILLER GTI и Golf 3 1.8 са от Младост. Доси там му е магазина...Марто и той често наминава.
Така че ще се съберем хора.
Предлагам едно тарикатско заведение- Мания се казва, точно зад Лъчони е, срещу Хит. Пицарийка, но има всичко, а и е много интересно направена, разчупена. Отпред има къде да се спре. Ако пък сме мноооого, ще се спира по преките, или отсреща на паркинга на Хит.
Помислете и решете кога и къде.
А, сега се сетих че и Golf 2 Memphis е от Младост.


Потребителски аватар
niikoo_1
Мнения: 3308
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот niikoo_1 » Нед 15 яну 2006 20:00


Браво, браво радвам се има вече доста желаещи.
Все си мился, че за хората от Дървеница, Студ.град и Изток, ако има такива е много по удобно отколкото Дружба.
Айде някой да се престраши да даде дата, аз предлагам 22 пада се неделя, за час очаквам предложения от вас. Прелагам първо на паркинга на ХИТ да се съберем и там ще решиме наъкде лъчони, мания, вероно и т.н 8)


Потребителски аватар
milen_79
Мнения: 121
Регистриран на: Сря 11 яну 2006 15:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот milen_79 » Нед 15 яну 2006 22:14


Еи пичове и аз ще доида,нищо че сам нов тук-във форума де.Само ви моля някои да драсне едно Л.съобщение-защото не сам в час компютрите и сядам по рядко : vw fen


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Пон 16 яну 2006 10:03


StreetThug16V написа:И аз съм за, аз съм от Дървеница, има и други колеги от района. А и KILLER GTI и Golf 3 1.8 са от Младост. Доси там му е магазина...Марто и той често наминава.
Така че ще се съберем хора.
Предлагам едно тарикатско заведение- Мания се казва, точно зад Лъчони е, срещу Хит. Пицарийка, но има всичко, а и е много интересно направена, разчупена. Отпред има къде да се спре. Ако пък сме мноооого, ще се спира по преките, или отсреща на паркинга на Хит.
Помислете и решете кога и къде.
А, сега се сетих че и Golf 2 Memphis е от Младост.
Манията не-къде ще събираме масите!?!?А и е скъпичко!Все си мисля за Вероната,че е удобно-отзад има къде да се паркира!Ако в неделя се събирате-успех -аз съм на работа! :x


Потребителски аватар
Roberta
Официален говорител
Мнения: 1570
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Roberta » Пон 16 яну 2006 11:11


Щом имате желание за срещи в Младост - добре, но тогава по-добре дружбенските да отпаднат, няма смисъл да се разводняваме така ....... Люлин ...... Дружба .......... Младост ..... има доста хора и от Надежда, защо пък да няма срещи и там :roll: !?!?!?
Не мисля, че едните 5км. както каза Никси са проблем за някой, а желанието! Ще се съберем доста хора на първите няколко срещи и после пак ще си останем редовните посетители, не мислиш ли Веско?
Който е имал женалие да идва на срещи го е правил и на люлински и на дружбенски и не му е пречело разстоянието!
За мен не е проблем да дойда в Младост, но какво им пречеше на хората от Младост да дойдат в Дружба?!?!?

Последна промяна от Roberta на Пон 16 яну 2006 11:18, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
wili98
Щраусолог
Мнения: 7566
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот wili98 » Пон 16 яну 2006 11:14


Ами в такъв случай, да решим къде ще са срещите...
Аз нямам никакви проблеми нито в дружба, нито в младост..
Пак ви казвам привечер пицария Лъчони в Горубляне е празно, и има къде да се паркира, пък и ще си гледаме колите :)


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Пон 16 яну 2006 11:44


На мен ми се струва че въпроса е дали да има и в Младост сбирки,ако ще се местят Држбенските в Младост то намерете по добро заведение щото това в Дружба е перфектно.Инак нищо не пречи всеки ден от седмицата да се сабираме някаде :hahhihi: друг е въпроса дали ще има такава посещаемост...


Потребителски аватар
StreetThug16V
Мнения: 434
Регистриран на: Нед 24 окт 2004 7:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот StreetThug16V » Пон 16 яну 2006 11:48


Не смятам че ще се "разводняват" срещите ако се направи и младостка явка, защото хората които евентуално ще се съберем в младост така или иначе не идваме в дружба. Повечето ходим на общите пред НИМ.
Освен това не виждам да се съберем повече от десетина човека, така че паркирането може да го забравим като проблем.
Иначе не съм останал с впечатлението че е скъпо в Мания, но Верона също е добър вариант.
Предлагам направо в неделя-Верона, примерно 14.00ч.


Потребителски аватар
Roberta
Официален говорител
Мнения: 1570
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Roberta » Пон 16 яну 2006 11:51


StreetThug16V написа:....... защото хората които евентуално ще се съберем в младост така или иначе не идваме в дружба.....

А какъв е проблема да не идвате в Дружба :idea:


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Пон 16 яну 2006 11:52


Идеята ми беше за по-сериозна посещаемост!Знам ли и аз къде ще се съберат повече хора?Ако в Младост потръгнат срещите и има посещаемост,тогава има логика да отменим Дружбенските и да ги превърнем в Младостки!?!?!? :dontknow: gruebel


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Пон 16 яну 2006 11:52


Не ни харесват ми се струва a boi de


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Пон 16 яну 2006 11:56


В Дружба ми харесва,но проблемите с персонала са повсеместни!Така че решаващо за избора на заведение в Младост ще е и качеството на обслужване!Който има добри впечатления от някое заведение да сподели!Благодаря!


Потребителски аватар
Roberta
Официален говорител
Мнения: 1570
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Roberta » Пон 16 яну 2006 11:58


Maks написа:Не ни харесват ми се струва a boi de

Дали ни харесват или не, няма значение, пак ще ни гледат и на Младостките срещи :ble: !
Въпроса е принципен! Избрахме Дружба за мястно за срещи заради голямото заведение, което винаги ни е побирало независимо от посещаемостта и удобното място за паркиране!!!



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта