Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Formel
Мнения: 731
Регистриран на: Сря 05 юли 2006 17:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Formel » Пон 18 мар 2013 20:51


Условията в България са такива,че няма как да имаме кола за пазар кола за работа кола за изложения.В по-голямата си част, колите са ни ежедневки и не върви да я направя така,че да се харесва на някой а мен да ме е срам да я карам.Има коли които се правят с години с много любов,пот и кръв.А дали ще се хареса на някой хич не ме е грижа.Важното е,че нещото събрано от купчина желязо си го събрал в нещо което те кефи по-хубаво от това няма.




Потребителски аватар
hristakis
Мнения: 259
Регистриран на: Нед 16 сеп 2007 16:39
Автомобил: Golf 2 1991 Golf 4 2002
Двигател: 1.8 RP 1.9 TDI ASV
Местоположение: Велико Търново

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот hristakis » Пон 18 мар 2013 20:57


покажете спечелилата кола на Сандо-лидия,че сьм в невидение! :rolleyes


Потребителски аватар
mitaka_gti
Мнения: 9
Регистриран на: Чет 14 апр 2011 20:55
Автомобил: Audi A3 8L
Двигател: 1.8 125PS
Местоположение: София

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот mitaka_gti » Пон 18 мар 2013 21:01


Поздравявам организаторите за добре организираното събитие.Нека продължават в същия дух и все нагоре :smile

Относно негативните коментари за автомобилите които чета тук-какво да кажа освен че за пореден път се убеждавам че омразата към другия е по важна за българина от това кой какво е направил,какви усилия е положил,какви нерви и време са му отнели,колко пари е налял. Нали не се е гърбил той.Най-лесно е да караш стоковица,да си гледал по нета хиляди снимки и да се възхищаваш на чуждите проекти/това естествено те прави професор :stumm / и като отидеш на едно такова събитие да почнеш да философстваш кое как е трябвало да стане,да търсиш кусурите на един автомобил и накрая да си излееш душицата в нета...

А на "колегата" със сеатченцето от предишната страница искам да му кажа-бързите автомобили с по над 500 коня под капака мисля че освен да бъдат в залата,много повече ще им подхожда да бъдат на пистата на стартовата линия. :th_up
А относно изказването ти към автомобила на публиката-хейтъра винаги си остава хейтър-то си му идва отвътре... icon_idea

Последна промяна от mitaka_gti на Пон 18 мар 2013 21:59, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
FreeSoul
Мнения: 2751
Регистриран на: Съб 15 яну 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот FreeSoul » Пон 18 мар 2013 21:02


Прехвърлих набързо всички страници на темата и пак успях да се изненадам :mhihi

Малко за феста:
Доволен съм много от показаното и най-вече от това, че колите се повтаряха,защото пак имах желанието да видя някои екземпляри, въпреки че ги знам почти наизуст. Просто вдигат много летвата, на когото не са му интересни да не гледа, а ако има смелост да направи нещо по-добро и да го покаже.
Не мога да разбера мисленето на някои хора - човек направил кола от-до, показва я, някой си я видял и казва, повече не ми е интересна. Този човек какво да си прави вече перфектната кола, да я хвърли в гаража и да почне нова, за да може "зрителя" да му е интересно ли? Някои от колите се правят с години и много пари, така че ще ги гледате и ще цъкате само с репликите "е*ати голфа" или ще направите и вие нещо да го видим ние. Просто е супер тъпо да се отнасяш с труда на човек по този начин.

Моето предложение, феста да се прави на 2 или на 3 години, защото:
- мероприятие от такъв ранг, организацията и хората участващи в нея са колосални за БГ стандарта. Не мисля, че трябва да се прави всяка година и да се взима здравето, времето и парите на клуба.
- проектите в БГ се правят доста време заради средствата,за 1 година няма кой да изкара нещо, което не е виждано, ако е по-дълъг периода мисля ще има повече коли.
- конкуренцията ще е по-голяма, ще бъдат отстранени колите, които нямат място в залата и са там, за да запълнят бройката
- ще се очаква с по-голям интерес, отколкото сега " няма да е по-различно от миналата година с някоя друга нова кола"

Моите отрицателни виждания:
- в барчето беше студено, отидох да хапна и се върнах за якето, не е фатално естествено, но след като прекарах няколко часа, реших да се възползвам от "кухнята", но температурата ме изненада неприятно
- на табелките на автомобилите липсваше от кой град са колите, дреболия но ми беше интересно. Ако е скрито умишлено, сори :)
- при връчването на грамотите се казваха само номерата и имената на собственика, аз лично не можах да разбера до последно кои собственик на коя кола / бус е.


Аз също не смятам ,че победителят е колата, която трябваше да е номер 1, но не хуквам да оплювам труда на човека. Като цяло колата ми хареса, но не смятам, че беше номер 1 в залата. Мое виждане, личен вкус и т.н, от друга страна, нека sando да се разходи из Австрия и да му остане един приятен спомен, какво толкова.


leonardo_vd, моля те спри да се хвалиш с автомобила си и да се сърдиш защо не са ти дали близалка. Какви били критериите....каквито такива, който плаща той поръчва музиката. Ако вземем да гледаме в детайли колите ще стане вадене на очи, кой коя лайсна нямал, кой не трябвало да е там и само караници. Извади лев, организирай и покани коли, които смяташ, че заслужават. Това не е състезание, за да има критерии и оценки.

Много поздрави на БУС, Ауди и Битъл - групите........без тях нищо нямаше да е същото.


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот leonardo_vd » Пон 18 мар 2013 21:23


FreeSoul написа:

leonardo_vd, моля те спри да се хвалиш с автомобила си и да се сърдиш защо не са ти дали близалка. Какви били критериите....каквито такива, който плаща той поръчва музиката. Ако вземем да гледаме в детайли колите ще стане вадене на очи, кой коя лайсна нямал, кой не трябвало да е там и само караници. Извади лев, организирай и покани коли, които смяташ, че заслужават. Това не е състезание, за да има критерии и оценки.

Много поздрави на БУС, Ауди и Битъл - групите........без тях нищо нямаше да е същото.

Аз близалка си имам, и не хваля нищо ако не ти е ясно. Не получих съществен отговор а критериите до сега. А кой плаща???? Май тези с билетчетата по 5лв. ? Мисля те трябва да са определяща константа в това мероприятие?

leonardo_vd, Какви били критериите....каквито такива, [/quote]
Това малко ми прилича на "Това не е твоя работа, Ние решаваме тези неща ? Не ми е зор че не съм взел участие за което НЕ СЪЖЕЛЯВАМ, ама по този начин се убива ентусиазъма да доста новодошли фенове на марката. Моята кола няма нужда да бъде оценена от VWCLUB, има кой да я цени /аз и моето семейство/ за което е повече от куп тенекия макар и недоправена. Личните и съобщенията във фейсбука ме провокираха да попитам ЗАЩО? Тъй като и аз не знам и не зная какво да отговоря?
Все още си чакам отговора от Добрин?


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот dobrin » Пон 18 мар 2013 21:25


leonardo_vd написа:Знам че имаш лично отнощение към мен но това не ме е*е ... Хайде ако си мъж и не си вложил нищо лично обясни на драгите съфорумници??? Не че ми е голяма болка ...

Очевидно болката е голяма, то не са главни букви, то не са звездички ...
Сега да ти обясня, не че съм мъж, ама ей така ...
Аз лично бях твоят автомобил да участва, но автомобилите се одобряват от жури, в което моят глас не е решаващ и ... твоят Голф отпадна.
А лично отношение към теб нямам, даже съвсем бях забравил напразната ми разходка до Видин за един несъстоял се бартер, който не случайно не съм споменавал никъде във форума. Та ... това мога да ти кажа аз, а на колегите се извинявам, че с последния си пост си позволявам да пиша по въпроси, несвързани с провеждането на феста.


Потребителски аватар
FreeSoul
Мнения: 2751
Регистриран на: Съб 15 яну 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот FreeSoul » Пон 18 мар 2013 21:35


Аз съм от тези с билетчетата от 5 лв., нямам никаква роля в организацията, така че не причислявай към "корумпираните" :mhihi

Просто ти се единственият, който е постнал 6 снимки на колата си, да си видял някой от другите "отхвърлени" да се оплакват, да пускат снимки, да питат за критерии........Добри е прав, болката наистина е голяма и вече спокойно ще можеш да копираш неговия отговор и да отговаряш на стотиците запитвания защо колата ти не е била там :Mr Green Fun

Последна промяна от FreeSoul на Пон 18 мар 2013 21:36, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот leonardo_vd » Пон 18 мар 2013 21:35


dobrin написа:
leonardo_vd написа:Знам че имаш лично отнощение към мен но това не ме е*е ... Хайде ако си мъж и не си вложил нищо лично обясни на драгите съфорумници??? Не че ми е голяма болка ...

Очевидно болката е голяма, то не са главни букви, то не са звездички ...
Сега да ти обясня, не че съм мъж, ама ей така ...
Аз лично бях твоят автомобил да участва, но автомобилите се одобряват от жури, в което моят глас не е решаващ и ... твоят Голф отпадна.
А лично отношение към теб нямам, даже съвсем бях забравил напразната ми разходка до Видин за един несъстоял се бартер, който не случайно не съм споменавал никъде във форума. Та ... това мога да ти кажа аз, а на колегите се извинявам, че с последния си пост си позволявам да пиша по въпроси, несвързани с провеждането на феста.

Еми ок, така да е. Можеше поне да ми се отговори Защо не се класирам? Или това не е важно. За бартера мисля няма да коментираме. Ако искаш да го направим публичен проблем /няма грижи/ Може на лични да кажеш от какво не си доволен и аз да изложа моята теза около бартера. Аз бях този който се отказа ако не помниш.
Щом ти не си главна буква в подбора то кой? Какви са критериите? Какво не достига? Или имаше много мк1? Дори не си направихте труда да отговорите с едно съобщение. От фенове за фенове.


Потребителски аватар
KoKu
Мнения: 241
Регистриран на: Съб 25 авг 2012 16:08
Автомобил: E38 ALPINA
Двигател:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот KoKu » Пон 18 мар 2013 21:40


leonardo_vd написа:....

Споко де,мойта кола не беше удобрена защото не е VW :mhihi (това в рамките на шегата,далече съм от мисълта,че колата ми е за изложение)
За поредна година бях на феста,и то даже и 2та дена,от сутринта,до изкарването на колите в късния следообед в Неделя
За мене лично феста го осмислиха рс2-ката и сивата С4ка.Всичко друго за мене беше кич,като изключим голф ралито,но него вече сме го гледали,както и едни сиг 60% от колите....
Някой казаха "е кво като се повтарят колите,нали има доработки по тях ?? ""...еми един сменен двигател или джанти.
Догодина ако са с нови чистачки,пак ги вкарайте в залата :thumb_down
Аз лично съм доволен,че се видях с приятели,позабавлявахме се и се запознах с доста хора от форума :th_up

И все пак - :love.vwclub

Последна промяна от KoKu на Пон 18 мар 2013 21:44, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот leonardo_vd » Пон 18 мар 2013 21:41


FreeSoul написа:Аз съм от тези с билетчетата от 5 лв., нямам никаква роля в организацията, така че не причислявай към "корумпираните" :mhihi

Просто ти се единственият, който е постнал 6 снимки на колата си, да си видял някой от другите "отхвърлени" да се оплакват, да пускат снимки, да питат за критерии........Добри е прав, болката наистина е голяма.

Знаеш ли че ме боли точно тооолкова много че чак умирам. Не напротив и доста колеги са на мое мнение. Чудя се защо ли още се занимавам. Имам много приятели тук във форума и те са единственото което ме държи тук. Успех на организаторите във всички начинания.?


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11160
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот brabus » Пон 18 мар 2013 21:42


Аз понеже си мисля, че съм мъж и никога не съм се срамувал от решенията си и съм заставал зад тях ще ти отговоря и с този отговор спирам да пиша/говоря каквото и да е по твой адрес.
Както каза Добрин имаше комисия по избора. Аз съм в тази комисия и точно аз бях, който пръв каза, че е против участието ти.
След поведението ти на Елена и всичко, което изписа след това, от моя гледна точка каквото и да направиш по колите си аз никога няма да те поканя. Защо? Защото не харесвам хора, които не могат да губят! Хора, които като "паднат" не могат да съберат сили да се изправят и продължат напред.
За мен лично ти си точно такъв.
Точно тези доводи изказах на другите в журито.
Всички те имат глави на раменете и се взе крайното решение.

За всички други, които поканихме и дойдоха мога да кажа само едно :bowdown
Тази "топка" изразява цялото ми уважение към техния труд и любов вложен по колите им. Поклон, защото над 70% от присъстващите живеят и работят извън София и съм напълно наясно за ниския стандарт на живот в някои от тези градове. Но въпреки всичко тези момчета и момичета, така да се каже, заделят от залъка си, за да има такива събития.
Респект към вас момчета и момичета!


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот leonardo_vd » Пон 18 мар 2013 21:45


brabus написа:Аз понеже си мисля, че съм мъж и никога не съм се срамувал от решенията си и съм заставал зад тях ще ти отговоря и с този отговор спирам да пиша/говоря каквото и да е по твой адрес.
Както каза Добрин имаше комисия по избора. Аз съм в тази комисия и точно аз бях, който пръв каза, че е против участието ти.
След поведението ти на Елена и всичко, което изписа след това, от моя гледна точка каквото и да направиш по колите си аз никога няма да те поканя. Защо? Защото не харесвам хора, които не могат да губят! Хора, които като "паднат" не могат да съберат сили да се изправят и продължат напред.
За мен лично ти си точно такъв.
Точно тези доводи изказах на другите в журито.
Всички те имат глави на раменете и се взе крайното решение.

За всички други, които поканихме и дойдоха мога да кажа само едно :bowdown
Тази "топка" изразява цялото ми уважение към техния труд и любов вложен по колите им. Поклон, защото над 70% от присъстващите живеят и работят извън София и съм напълно наясно за ниския стандарт на живот в някои от тези градове. Но въпреки всичко тези момчета и момичета, така да се каже, заделят от залъка си, за да има такива събития.
Респект към вас момчета и момичета!


Фактора Автомобил никъде не го видях тук....... Благодаря този отговор ми бе напълно достатъчен....
Няма на кой да се доказвам какъв съм, който ме познава ЛИЧНО си прави изводите..


Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот ivostefanov » Пон 18 мар 2013 21:53


leonardo_vd написа:...Успех на организаторите във всички начинания.?

Благодаря ти от сърце :th_up

Моля те пий хапче icon_idea
Аз също съм от хората които са лишавали себеси и семейството си от много неща покрай 4 годишния ми незавършен проект и те разбирам напълно,отвори си тема поне или както решиш ама тая стана три страници сапунен сериал.


Потребителски аватар
Formel
Мнения: 731
Регистриран на: Сря 05 юли 2006 17:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот Formel » Пон 18 мар 2013 21:53


Всичко е добре когато свършва добре. :love.vwclub

Последна промяна от Formel на Вто 19 мар 2013 21:25, променено общо 1 път.


didoriginal
Фотограф на VWClubFest
Мнения: 2271
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви от Volkswagen Club Fest 2013

Мнениеот didoriginal » Пон 18 мар 2013 21:56


Както спомена колегата FreeSoul - определено има какво да се прочете в предходните страници.

@Leonardo - с цялото ми уважение, но се държиш като малко дете. Колата ти е хубава, но не знам защо смяташ, че трябва да печели първо място във всяко едно мероприятие. Определено има коли, които го заслужават повече. No offence.

По темата - провеждането на феста веднъж на две години определено би предизвикало повече интерес и би дало повече време на собствениците да подготвят автомобилите си.
Организацията беше на ниво, видях много познати и приятели, прекарах чудесно.



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта