Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот valsanik » Пон 02 сеп 2013 19:04


Огромно благодаря на организаторите за чудесния събор..... :bowdown Да се надяваме догодина пак да се съберем..... :beer




Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Благовест » Пон 02 сеп 2013 19:09


Аз ли не мога да чета или...Темата е за отзиви за Узана,а Крушуна никъде не се споменава!
Не знам как правите разлика освен по местността,при положение,че хората са едни и същи! :rolleyes
Говорим си за събор!А не за гала вечеря,на кръгла маса!В тази връзка е очевадно,че хората ще седнат да пийнат няколко питиета сред приятели!Така,че не виждам какво се заяждате с "Човека с дървото"?! :icon_lol
На гайдите и народната музика се кефих максимално,жалко,че не можем всички да разпъване катуните до огъня... :mhihi Щото да вися прав или да се въргалям в краката на хората не си е оферта... :mhihi
и за последно Крушуна-отворете темата и вижте колко мрънкане има,та от мрънкате на човек да му се прииска да хвърли лаптопа през прозореца :mhihi


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: Ford Mustang V8 GT CS
Двигател: 450bhp
Местоположение: София - Плевен

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот DrugiaBliznak » Пон 02 сеп 2013 19:22


Абе не знам в мен ли е проблема ,но още когато бях в училище и Крушуна не беше станала толкова ОТВРАТИТЕЛНО комерсиална и пълна с дудуци,съм ходил почти всеки ден до там от Плевен с компания и знам областта почти наизуст.Гледам сега снимките от Узана в раздела за фотография и на последната снимка на колегата "groto" виждам доста по-равен терен,отколкото природно красивите,но вече пълни с бутки със семки и скари с кебабчета,поля на Крушуна.
Не защитавам никой,просто коментирам по памет,която смея да кажа е изключително добра.
За съжаление не успях да посетя тази година Узана,за което може само да съжалявам,но се случиха някои непредвидени ситуации и ми се наложи да избирам по-приоритетното.
Догодина се надявам да успея да дойда.Поздравления за организаторите,които все още съумяват да намират свободно време в най-отпускарските седмици и да посветят не малко време и усилия за организирането на такова по мащаб събитие.
Поздрави :beer


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот PACH » Пон 02 сеп 2013 19:41


Всяка година едни и същи оплаквания :mrgreen
Време е да се направят нещата, като на рокерските събори. Влизаш и плащаш такса от 10 лв. на човек. С тези пари се наема някой известен изпълнител/група/DJ, професионална сцена, офектно осветление и т.н. ентъртеймънт, който се вписва най-добре с духа на партито. Силната музика приключва в 1 след полунощ, след това на групички забавленията продължават в по тих формат, за да не се пречи на останалите, които са решили да почиват. През деня като има такива мераклии, да направят състезание за прекъсвачи, дрифт, най-цигански кючек на капака и т.н. свободни дисциплини. Гайдарите не знам колко време са свирили, но повече от час явно идва в повече и на най-заклетите фенове. Разберете че клуба няма как да бъде благотворително дружество и да поеме целия този разход, ако искате забавления на по-високо ниво, ще трябва всеки да се включи финансово. На фона на останалите разходи тези 10 лв. са нищо, срещу това което ще получите.


Потребителски аватар
blagi1972
Мнения: 207
Регистриран на: Пет 12 дек 2008 19:56
Автомобил: GOLF 4
Двигател: ALH
Местоположение: София

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот blagi1972 » Пон 02 сеп 2013 20:02


PACH написа:Всяка година едни и същи оплаквания :mrgreen
Време е да се направят нещата, като на рокерските събори. Влизаш и плащаш такса от 10 лв. на човек. С тези пари се наема някой известен изпълнител/група/DJ, професионална сцена, офектно осветление и т.н. ентъртеймънт, който се вписва най-добре с духа на партито. Силната музика приключва в 1 след полунощ, след това на групички забавленията продължават в по тих формат, за да не се пречи на останалите, които са решили да почиват. През деня като има такива мераклии, да направят състезание за прекъсвачи, дрифт, най-цигански кючек на капака и т.н. свободни дисциплини. Гайдарите не знам колко време са свирили, но повече от час явно идва в повече и на най-заклетите фенове. Разберете че клуба няма как да бъде благотворително дружество и да поеме целия този разход, ако искате забавления на по-високо ниво, ще трябва всеки да се включи финансово. На фона на останалите разходи тези 10 лв. са нищо, срещу това което ще получите.


Казано много точно и ясно :th_up


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот dobrin » Пон 02 сеп 2013 20:26


Според мен има разлика между нашите и рокерските събори. А и такси за вход на поляната - звучи ми пресилено.
Иначе за DJ си прав - догодина си ти, запазваме те за събота вечер.


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот Kozunak » Пон 02 сеп 2013 20:32


Мъчно ми е за времето, когато автомобилните събори бяха автомобилни.


Потребителски аватар
iMEXX
Мнения: 50
Регистриран на: Пон 03 авг 2009 16:13
Автомобил: Audi A4 B5
Двигател: AWT
Местоположение: Силистра

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот iMEXX » Пон 02 сеп 2013 20:36


Аз останах адски доволен от събора :th_up !


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот PACH » Пон 02 сеп 2013 20:40


dobrin написа:Според мен има разлика между нашите и рокерските събори. А и такси за вход на поляната - звучи ми пресилено.
Иначе за DJ си прав - догодина си ти, запазваме те за събота вечер.


Не асоциирам нашия с рокерските, хората и мероприятията са тотално различни, но разходите са еднакви и те никога не се поемат на 100% от организаторите. Таксата ще е за покриване на разходите за забавления, всеки ще се накефи ако примерно поканим 100 Кила с един отбор мацки в оскъдно облекло, които да направят една демонстрация как се мие голф 1 по бански :mrgreen , да ама това са едни 5-6000 лв. Според мен е справедливо да дадеш, за да получиш. Обясни ли се на хората за какво ще се похарчат събраните пари, никой копче няма да каже.
Аз съм най-лесната работа, само намерете агрегат десетина киловата и ще видите бусаджиите какви сме купонджии :beer


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: Ford Mustang V8 GT CS
Двигател: 450bhp
Местоположение: София - Плевен

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот DrugiaBliznak » Пон 02 сеп 2013 20:43


PACH написа:
dobrin написа:Според мен има разлика между нашите и рокерските събори. А и такси за вход на поляната - звучи ми пресилено.
Иначе за DJ си прав - догодина си ти, запазваме те за събота вечер.


Не асоциирам нашия с рокерските, хората и мероприятията са тотално различни. Таксата ще е за покриване на разходите за забавления, всеки ще се накефи ако примерно поканим 100 Кила с един отбор мацки в оскъдно облекло, които да направят една демонстрация как се мие голф 1 по бански :mrgreen , да ама това са едни 5-6000 лв. Според мен е справедливо да дадеш, за да получиш. Обясни ли се на хората за какво ще се похарчат събраните пари, никой копче няма да каже.
Аз съм най-лесната работа, само намерете агрегат десетина киловата и ще видите бусаджиите какви сме купонджии :beer


Малко съм оффтопик ,обаче ако ще да съм милиардер няма да дам пари на тоя бездарник да ми забива пирони в главата с отвратителния си глас ! А аз съм голям фен на рап музиката...


Потребителски аватар
DA@KA
Мнения: 1081
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 18:41
Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Местоположение: гр.Русе

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот DA@KA » Пон 02 сеп 2013 20:47


Аз бях единия от "бусаджиите" които настоявах да сме отделно тая година,благодаря на организаторите за проявеното разбиране и организация:bowdown .На 90% сме семеини хора и на тая полянка се чуствахме по спокоино.Събора беше хубав все пак нашето малко общество и без програма си прекарва добре,едва ли е имало по дълга маса със съмишленици. :mhihi Още веднъж благодарим на организаторите,догодина пак сме на Узана. :love.vwclub


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот avtohit77 » Пон 02 сеп 2013 20:48


Искам да изкажа благодарности на организаторите :bowdown А за хората които не са доволни,ще кажа да се опитат да направят такова мероприятие и да им видим саира. :no Участвах в организацията за втората "Балканска бус среща" и мога да споделя ,че не е лесно като няма пари.Но със подкрепа на приятели и съмишленици стана :bowdown Имаше хлапаци които не бяха ориентирани но със времето ще се оправят.Надявам се с времето организаторите да се замислят и да си променят политиката на работа.Никой няма да е против за входа и да е направено забавление за присътващите.Трябва да има забавления за феновете през цялото мероприятие и да не могат да си вземат въздух :mhihi И пак ще има недоволни и доволно но това е човешката мисъл и съзнание :gruebel Затова ще се повторя пробвайте се да ви критикуваме а за организаторите давайте и се замислете за по добро :th_up


Потребителски аватар
p-sound
Мнения: 318
Регистриран на: Пет 02 апр 2010 23:16
Автомобил: VW T3 Caravelle
Двигател: MV 1990
Местоположение: varna

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот p-sound » Пон 02 сеп 2013 20:54


Аз няма да бъда толкова критичен към това мероприятие защото съм наясно как се организира такова събитие и как се угажда на цялата тази маса от различно настроени хора-НИКАК!
Просто хора като нас трябва да са доволни,че "някой там" се е наел да ни събере за да можем да се видим и запознаем,да се забавляваме заедно(което зависи изцяло от нас)!!!Тъй като зададохте въпроса за бусовете ще ви кажа-бяхме отделно защото всички от нас сме зрели хора с малки деца и няма как да сме сред всичката тази дандания през цялото време.
Благодарим на организаторите и всички с които успяхме да си кажем наздраве на едно толкова разкошно място като това
Прекарахме си чудесно,до нови срещи и бъдете по-позитивни!!!


Потребителски аватар
kokobul
Мнения: 470
Регистриран на: Пет 09 сеп 2005 20:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот kokobul » Пон 02 сеп 2013 20:57


Kozunak написа:Мъчно ми е за времето, когато автомобилните събори бяха автомобилни.


''мъчно ми е......... за мело ти-ви мания'' :Mr Green Fun

мислех да не пиша повече но мнението на колегата ме изкефи много
има голяма истина в него
извинете ме спирам


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Отзиви, оплаквания, похвали след събора на Узана

Мнениеот enigma79 » Пон 02 сеп 2013 21:03


Kozunak написа:Мъчно ми е за времето, когато автомобилните събори бяха автомобилни.

:bowdown Не взимам страна и не ме интересува нито Крушуна,Рожен,Марс и т.н само това че нещо не е както трябва,или както се казва или да го перефразирам:
Нещата не са това което бяха.
Може и да е нещо елементарно но убягва а както знаем че понякога малките неща правят голямата работа.Липсва духът,изгубихме го и да може би за всяка възраст е различен той,турски или латински сапунки,пиене,еб@ане,ядене,плетене,автомобили и т.н. да нас ни свързват автомобилите си,да се видим,да се съберем на една маса,все още си спомням преди няколко години когато се събрахме за благотворителната акция организирана от Васо,малко се събрахме но си прекарахме много хубаво,същото е за един друг събор на който няма да споменавам името че ще ме очерните веднага.Може и да е имало много критики,много рев и сополи заради различната музика,но определено кефа беше на ниво и събора определено имаше дух и си прекарвахме много добре и най вече гайдарите тръгнаха от там и точно там са си на мястото :bowdown Това си е лично мое мнение и не ми е платено с пари или мезе и ракия за да споменавам разни други местности и хора :a045



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта