Русенски срещи - архив

Организация и провеждане на клубните сбирки!
Потребителски аватар
Spasov_G
Мнения: 229
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 18:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Мнениеот Spasov_G » Вто 17 юни 2008 21:54


dobrinb написа:Искате ли да пратя стикери с номера за събора, и флаери да раздавате? Ето темата за стикерите и флаерите.
Здравей Колега , ще искам стикер ако е възможно , на ZnaiNaiNai ли ще ги пратиш , понеже имам инфо , че подържате контакт с него , Аз по принцип съм от СС но работя в Русе и ще тръгна от тук за Калояново, така , че ако може стикер ........... Предварително благодаря ....... а нещичко за номер може ли да попитаме ..... примерно 417 .. :D




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Вто 17 юни 2008 22:02


417 мисля е налице. Казвайте колко стикера искате, може и номера конкретни от 250 до 498, които са свободни, и ще ви ги пратя утре с автобус. Трябва обаче някой да ги посрещне на автогарата. Който поеме този ангажимент, ще трябва да ми даде телефона си, за да се обадя за това кога пристига автобуса и т.н.


Потребителски аватар
Spasov_G
Мнения: 229
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 18:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Мнениеот Spasov_G » Вто 17 юни 2008 22:23


Ами За номера 255 ........ 338 ако е възможно , Аз поемам ангажимент да ги взема от автогарата ........ а телeфона ми ще ти го пратя на Л.С.......... Хайде колеги сабуждайте се , че утре ще е късно вече в момента с колегата модератор ви вършим услуга ...... то по скоро той ния върши ....... Благодаря за което ......


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Вто 17 юни 2008 22:25


Няма услуги тука, нали този събор го правим за всички нас!!? Ще се радвам колкото се може повече хора от родния ми град да дойдат!!
Разчитам на вас да раздадете флаерите, и да си лепнете още утре стикерите с номерата.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Сря 18 юни 2008 15:00


След 18.30 часа можете да получите стикер с номер от Spasov_G - претил съм му към 10-на. Ще е супер, ако успеете да се организирате, и да залеете Русе с флаери за събора. Пратил съм ви 500 бройки.


Потребителски аватар
Spasov_G
Мнения: 229
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 18:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Здравей ..... от Spasov_G

Мнениеот Spasov_G » Сря 18 юни 2008 18:35


Благодаря на Добрин , колеги всичко което ми е изпратил е в мен така , че пишете на Л.С. за да се разберем как да си получите номерата , а й да вземете малко флаери и да разгласим из това Русе какво ще се случи на 21 тази събота на писта Дракон в село Калояново ........ хайде събуждайте се и вземете активно участие в предстоящото събитие .......


Потребителски аватар
1z
Мнения: 758
Регистриран на: Нед 05 авг 2007 7:18
Автомобил: seat ibiza
Двигател: atd
Местоположение: Русе Слънчев Бряг

Re: Здравей ..... от Spasov_G

Мнениеот 1z » Сря 18 юни 2008 19:29


Spasov_G написа:Благодаря на Добрин , колеги всичко което ми е изпратил е в мен така , че пишете на Л.С. за да се разберем как да си получите номерата , а й да вземете малко флаери и да разгласим из това Русе какво ще се случи на 21 тази събота на писта Дракон в село Калояново ........ хайде събуждайте се и вземете активно участие в предстоящото събитие .......


Вместо да се търсим на л.с и един по-един предлагам -да направим една среща утре вечерта като миналият четвъртак на омв, може после да направим пак полигон.


Потребителски аватар
Spasov_G
Мнения: 229
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 18:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Мнениеот Spasov_G » Сря 18 юни 2008 19:33


Ами приема се ....... бих казал перфектно


red rider
Мнения: 1456
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 7:47
Автомобил: virgine blue B3
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: Здравей ..... от Spasov_G

Мнениеот red rider » Сря 18 юни 2008 21:12


1z написа:
Spasov_G написа:Благодаря на Добрин , колеги всичко което ми е изпратил е в мен така , че пишете на Л.С. за да се разберем как да си получите номерата , а й да вземете малко флаери и да разгласим из това Русе какво ще се случи на 21 тази събота на писта Дракон в село Калояново ........ хайде събуждайте се и вземете активно участие в предстоящото събитие .......


Вместо да се търсим на л.с и един по-един предлагам -да направим една среща утре вечерта като миналият четвъртак на омв, може после да направим пак полигон.


Аз съм за :roll:


Потребителски аватар
valdemir
Мнения: 159
Регистриран на: Нед 03 юни 2007 21:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот valdemir » Сря 18 юни 2008 21:21


Мисля че ще ви е нужна малко декорация на осветлението откъм синята гама, затова ще дойда.


Потребителски аватар
valdemir
Мнения: 159
Регистриран на: Нед 03 юни 2007 21:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот valdemir » Сря 18 юни 2008 21:22


А и още нещо търся си спътници за Калояново които да споделят с мен толкова скъпия бензин. За сега съм сам.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Сря 18 юни 2008 22:33


Сега е времето да се раздават флаерите. Утре като се видите вечерта, ви остава само петъка, демек няма да има много полза от флаерите, освен информационна. Все пак хората би трябвало да могат да си планират пътуване от около 250 км.


Потребителски аватар
Spasov_G
Мнения: 229
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 18:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Здравей ..... от Spasov_G

Мнениеот Spasov_G » Чет 19 юни 2008 7:32


Работи се активно за мероприятието ........ от снощи сме започнали раздаването ......... тази вечер на полигона пак .........


Потребителски аватар
kosama
Мнения: 92
Регистриран на: Вто 26 фев 2008 12:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Tyk

Мнениеот kosama » Чет 19 юни 2008 9:55


колеги,искам един савет от вас,таи като много от вас ми видяха предния капак колко е зле,мои приятели ми предложиха да си сложа на целия капак лепенка имитираща карбоново покритие.лично аз мисля че няма да изглежда зле.но искам и вашето мнение.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Чет 19 юни 2008 9:56


Ако има ръжда, като не знам как изглежда все пак, през фолиото ще избие.



Върни се в “Организационен”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта