голф 3 1.6 101 магаренца 96 год.

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
radko tarikata
Мнения: 96
Регистриран на: Вто 23 сеп 2008 15:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

голф 3 1.6 101 магаренца 96 год.

Мнениеот radko tarikata » Съб 10 яну 2009 16:27


здравейте колеги , значи купих си халогенки за голфчето , та слагам аз левия , и сичко си беше 6 свети на 100 % после слагам десния , там беше малко по сложно че куплонга се беше разбил и беха само жичките останали , та връзвам ги аз светва и тои , и след малко угаснаха и двата , помислих си бушон , сменихо бушона които беше изгорял , но никакви признаци на живот , даже и на таблото до ключа за фаровете не ми показва , нали там има едни светодиотчета и те несветят даже и светлината за магла също не свети , та се питам има ли някаде реле или нещо от сорта че невиждам от каде може да е проблема , БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО : vw fen :roll: :roll: :roll:




Потребителски аватар
cardan
Мнения: 1582
Регистриран на: Пон 25 юни 2007 15:49
Автомобил: Audi A4 avant
Двигател: ABC
Местоположение: София Лозен

Мнениеот cardan » Съб 10 яну 2009 16:38


има реле. но ще те излъжа кой номер беше. знам че е с 4 крачетаи е около 25-30ампера.виж долу при бушоните дали нямаш едно мостче на мястото на някое от релетата.ако имаш трябва даго извадиш и да сложиш на мястото му релето.


Потребителски аватар
radko tarikata
Мнения: 96
Регистриран на: Вто 23 сеп 2008 15:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот radko tarikata » Съб 10 яну 2009 16:42


ми колега мисля че имам нещо такова като мост на мястото на едно от релетата , ама то може ли да изгори и кво реле да сложа там :roll:


Потребителски аватар
cardan
Мнения: 1582
Регистриран на: Пон 25 юни 2007 15:49
Автомобил: Audi A4 avant
Двигател: ABC
Местоположение: София Лозен

Мнениеот cardan » Съб 10 яну 2009 16:54


отиваш в магазина и казваш че искаш реле с 4 крачета около 25-30 ампера мисля че струваше около 5 лева. после вадиш мостчето и слагаш релето. крачетата му са разположени така че да не може да се сложи неправилно. лошото е че щом си карал на халогени без реле може да си стопил инсталацията.


Потребителски аватар
radko tarikata
Мнения: 96
Регистриран на: Вто 23 сеп 2008 15:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот radko tarikata » Съб 10 яну 2009 16:58


начи е са ходих и видях че има такова мостче , та да ти кажа колега не съм карал без реле понеже аз е са ги зех тия халогени , и мисля че не съм направил нищо или поне така си мисля , та ше махна тва мостче и ше видя да зема едно реле там каквото каза ти и да се надяваме да светне и да няма други ядове , мерси колега мноого ми помогна :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown :ahoy


Потребителски аватар
cardan
Мнения: 1582
Регистриран на: Пон 25 юни 2007 15:49
Автомобил: Audi A4 avant
Двигател: ABC
Местоположение: София Лозен

Мнениеот cardan » Съб 10 яну 2009 17:00


няма проблеми. пиши като сложиш релето да кажеш какво е станало.


Потребителски аватар
radko tarikata
Мнения: 96
Регистриран на: Вто 23 сеп 2008 15:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот radko tarikata » Съб 10 яну 2009 17:05


ok


Потребителски аватар
peachbaby
Мнения: 175
Регистриран на: Вто 23 дек 2008 10:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот peachbaby » Съб 10 яну 2009 19:06


cardan написа:отиваш в магазина и казваш че искаш реле с 4 крачета около 25-30 ампера мисля че струваше около 5 лева. после вадиш мостчето и слагаш релето. крачетата му са разположени така че да не може да се сложи неправилно. лошото е че щом си карал на халогени без реле може да си стопил инсталацията.
колега данеби радко тариката да говори за мосчето което е за фаровете и да си прецака нещо по тях?на моята кола няма фабрично заложени букси за халогени и като си купих отидох при жичкаджия да ми ги сварже.тои сложи некакво реле и ми каза че без него мога да се запаля.не знам по какви причини :roll:


Потребителски аватар
cardan
Мнения: 1582
Регистриран на: Пон 25 юни 2007 15:49
Автомобил: Audi A4 avant
Двигател: ABC
Местоположение: София Лозен

Мнениеот cardan » Съб 10 яну 2009 19:52


коега и аз нямах фабрично инсталацията за халогени. даже пуснах тема как да си ги монтирам
http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=92020&highlight=



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 35 госта