какво има под решетката

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
VW-GOLF-1,9-TDI
Мнения: 130
Регистриран на: Чет 19 фев 2009 9:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

какво има под решетката

Мнениеот VW-GOLF-1,9-TDI » Съб 20 юни 2009 18:48


Изображение


ГОЛФ 4 ТДИ 1,9 98г. някои може ли дами каже или снимка да качи(по добре ще да е) искам да видя какво има зад тази решетка само че не лявата както е на снимката ми от дясната страна(като застанеш срещу колата) пак същата решетка малката знам че се вижда турбината като я махна ама има и няква труба ли е де да я знам с резба от вутрешната страна! абе вчера влезна в една яма,че още ме е яд :banghead: не дупка а яма и направо тая решетка малката фръкна после я намерих голям касмет как не се е счупила пронята незнам и решетката здрава ама да не нещо друго зад нея да е отишло накино ще чакам отговор някои ако му се занимава ще сам му благодарен да я махне да снима и да качи да видя дали всичко си е ок мерси предварително




KirilGeorgiev
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2709
Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: какво има под решетката

Мнениеот KirilGeorgiev » Съб 20 юни 2009 20:07


Това с резбата е да си навиеш на него куката за теглене а тя трябва да е някаде в багажнка.Ако правилно сам ти разбрал въпроса .


Потребителски аватар
theraven
Мнения: 2358
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 15:56
Автомобил: Golf Mk4 Sport Edition
Двигател: SDI
Местоположение: Нова Загора/София/Лондон
Контакти:

Re: какво има под решетката

Мнениеот theraven » Съб 20 юни 2009 20:14


Чаи че нещо не можах да фана тука.... Значи - заставаш срещу колата в поза за ср*не (демек клекнало положение). От страната, която е в твое ляво се намира интеркулера (и тръбите му естествено), както и винта за куката за теглене. А пък под дясната решетка се намира датчика за външната температура. 8)


Потребителски аватар
VW-GOLF-1,9-TDI
Мнения: 130
Регистриран на: Чет 19 фев 2009 9:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: какво има под решетката

Мнениеот VW-GOLF-1,9-TDI » Съб 20 юни 2009 21:18


ами сигурно това е както викате винта за куката обаче незнам защо немога да сложа решетката тоя винт опира в решетката нещо :banghead:



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта