Помогнете с моя Pierburg 2E2

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
angelov
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 04 яну 2006 18:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: vratza Волво В40 1,9 ТДИ
Контакти:

Re: Помогнете с моя Pierburg 2E2

Мнениеот angelov » Пон 20 фев 2006 16:50


EdRiA написа:Имам голф 1.6EZ двигател с автоматична скоростна кутия. Проблемът ми е че като го форсирам на място от ауспуха излиза чернилка, свещите ми имат черен сух нагар-много, от ония ден го засекох че ми е харчил близо 20 на сто, карам с 92 бензин. Според мен ми дава богата смес. Наскоро забелязах че като е студен върви повече, а като загрее и натисна педала за гасзта, няма никой. Помогнете, спецялно Vaskoto ако може да даде съвет.

P.S Ще кача и снимки на карба както и на един друг който съм намерил пак пиербург 2е2, да кажете кое как се проверява дали работи. Икономайзера съм го промерил и изглежда добре няма скъсано уплатнение.


Абе вземи я дай на вторични, и си купи жигула повече ще варви и по малко ще гори.




hristian37
Мнения: 1594
Регистриран на: Чет 24 ное 2005 15:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Помогнете с моя Pierburg 2E2

Мнениеот hristian37 » Пон 20 фев 2006 19:58


angelov написа:Абе вземи я дай на вторични, и си купи жигула повече ще варви и по малко ще гори.

ми колега кой може да се сравнява с тебе с 1.6ми- ти вероятно лети6 а не вървиш Screwy :kef: vacation


angelov
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 04 яну 2006 18:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: vratza Волво В40 1,9 ТДИ
Контакти:

Re: Помогнете с моя Pierburg 2E2

Мнениеот angelov » Сря 22 фев 2006 18:13


hristian37 написа:.......

Колега ти незнаеш просто за какав ГОЛФ става на въпрос, 1.6 83 година автоматик с три скорости ,кожен салон, махагон ,климатик при това GL ,и като гръгне да изпреварва каруца с кон гаси форовете и климатика и вади един тефтер да записва .та да има с какво да се фали на внуците. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Момчето с ГОЛФ-а ми е личен приател и аз си го базикам редовно ,не се впрягай нямам нищо против голфовете



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 92 госта