голф 3 Gti 115 Съвет за спортно гърне

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
b4ssGTI
Мнения: 28
Регистриран на: Вто 14 юни 2011 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

голф 3 Gti 115 Съвет за спортно гърне

Мнениеот b4ssGTI » Нед 30 сеп 2012 13:52


Здравейте, с голф 3 Gti 115 коня интересува ме това спортно гърне като за тези пари дали е добро, че си нямам никаква представа, ако съдим по външния вид.. е яко., но аз искам силен и хубав звук,мерси предварително http://picbg.net/img.php?file=18c7c0bc0f46dde7.jpg yed racing за 66 лв




Потребителски аватар
miro_87_pk
Мнения: 64
Регистриран на: Сря 26 авг 2009 15:13
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: pernik

Re: Съвет за спортно гърне

Мнениеот miro_87_pk » Нед 30 сеп 2012 16:38


здравеи аз на моито Венто имах почти сащото гарне но е с 2 право търби и гарнето беше намазано с нещо като асвалт значи карал сам го 4 години не мрадна и все още си е на колата и се кара и звука е платен.Моито го взех някаде 80лв.


Потребителски аватар
kapakacherenmat
Мнения: 373
Регистриран на: Съб 10 сеп 2011 16:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Съвет за спортно гърне

Мнениеот kapakacherenmat » Вто 02 окт 2012 7:23


колега каквото и гърне да му сложиш ако ти стои заглушителя преди ауспуха звук няма да има аз махнах заглушитела и звука дойде..дори едно гърне вече разцепих от бръмчене!А аз бих те посъветвал да сложиш ето това гърне
https://www.extremepsi.com/store/images/d_3032.jpg

успех !


keymaker
Мнения: 822
Регистриран на: Съб 07 юни 2008 20:43
Автомобил: Passat+T4
Двигател: ABS+AAB
Местоположение: София /с. Мусачево -гр.Елин Пелин

Re: Съвет за спортно гърне

Мнениеот keymaker » Сря 03 окт 2012 19:53


за още 20-25лв.ще те обзаведа с такова неръждаемо пак се произвежда от ЙЕД ама на него пише ЮНИК.


Потребителски аватар
CyBeR SoUnD
Мнения: 305
Регистриран на: Вто 18 мар 2008 21:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Съвет за спортно гърне

Мнениеот CyBeR SoUnD » Чет 04 окт 2012 6:27


yed е хубаво гърне аз съм с такова и съм доволен


Потребителски аватар
jocha
Мнения: 367
Регистриран на: Пет 01 юни 2012 17:59
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1.3NZ 1990
Местоположение: Пловдив

Re: голф 3 Gti 115 Съвет за спортно гърне

Мнениеот jocha » Пон 14 яну 2013 21:32


Колега веднага мога да ти кажа YED карат около година, колата на колегата дето е изкарал 4г. явно е гаражна моята стои отвън и за 1г се разпадна отвътре, отвън никела от студа и от жегата след това като загрее колата стана на цвят все едно се е разтекъл или омазан с водни боички не знам как точно да се изразя(ръждата едно на ръка, а асфалтовото покритие се пали при заваряне).Съветът ми е далеч от тази марка.В момента съм с UNIQUE не знам дали е същият производителят но съм изключително доволен цената беше 100лв. с монтажа като гърнето е със заглушител, който се сваля.Относно това как да си направиш генерацията от опит ти казвам:
-без катализатор, без средно гърне,права генерация до задно гърне-звукът е отвратително силен и не се търпи за 400м става :mrgreen:
-без катализатор, с резонаторно гърне пура и задното-нещата малко се очовечиха, но колата попадаше в някви резонанси примерно на 3-та с 50км/ч където бучеше повече от колкото като я изфорсираш иначе звука като цяло ПЛЪТЕН не ОСТЪР както ако е без нищо
–и 3-ия вариант който го направих вчера без катализатор на неговото място пура но дълга за да няма резонанси, пура преди задното на мястото на средното и задното (като и при 3-те версии съм със въпросното писано по-горе)- now we're talkin!!! ефекта е уникален при ниски обороти си работи уникално тихо и басово ако си разсеян не можеш да разбереш че колата работи ефекта остава такъв до 3500 оборота, на дълъг път до 100-110 когато колата се кара с малко газ е пълна тишина единствено търкалянето на гумите се чува, ОБАЧЕ!! когато намачкаш газта ефекта е много плътен(басов) и приятен звук, при мен който съм с голф 2 1.3 звукът след 3500 оборота на 1,2 и 3 предавка при натиснат до долу педала на газта най-добре може да се сравни със звука от bravo hgt, след това вече от скоростта не се чува чак толкова и да го мачкаш.
Поздрави надявам се да съм помогнал :beer :beer :beer



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта