Проблем с запалването КР

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
Golf2GTISLIVEN
Мнения: 435
Регистриран на: Нед 03 мар 2013 10:23
Автомобил: VW GOLF 2
Двигател: 1.8 EV GTI + 16V KR
Местоположение: Сливен

Проблем с запалването КР

Мнениеот Golf2GTISLIVEN » Сря 29 юли 2015 12:34


Здравейте наскоро сложих КР и от 1 седмица става не можем да го запалим , все някакви спънки имаше , първо беше датчик хол сумати време не можем да разберем защо няма искра , после нямаше бензин до инжекцията и въобще помпата не тръгваше окей разбрахме го не закачена букса . Сега дойде другия проблем бензин до инжекцията има понеже кат отвъртя там където е главния вход на бензина започва да пръска бензин , обаче до самите дюзи не стига , окей помислех че са подпушени нещо сложих други дюзи които бяха на стария ми мотор и знам че работят , същата работа пак не пръскат отвъртях едната дюза оставих само маркуча пак не пуска , значи проблема е че до инжекцията има бензин , а до самите дюзи не стига не впръсква гориво . От какво може да е проблема , държа да спомена че стъпковия ми мотор не е вързан това имали някаква роля ? Моля давайте предложения от какво може да е защото искра и бензин до инжекцията има нещо от компютъра да е , просто нямам идея .




Потребителски аватар
Traytor
Мнения: 1657
Регистриран на: Пон 24 авг 2009 3:09
Автомобил: Audi A4 B6 Avant Quattro
Двигател: AKE 2004
Местоположение: София

Re: Проблем с запалването КР

Мнениеот Traytor » Сря 29 юли 2015 12:39


Бах маа му всички КР-и ли правят така в началото :mhihi Преди години и ние с един колега имахме същия проблем като му сложихме КР. Пиши ми на лично ще ти дам номера му да го питаш как се справи, защото аз пропуснах момента когато успя да го подкара.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 47 госта