Присаждане на ABF в Golf 2

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
krasy92
Мнения: 5
Регистриран на: Вто 08 дек 2015 21:42
Автомобил:
Двигател:

Присаждане на ABF в Golf 2

Мнениеот krasy92 » Нед 20 дек 2015 11:26


Здравейте колеги. Имам Golf 2 с 1.6 75hp и искам да му сложа ABF, но има няколко неясни неща за мен и ще съм благодарен ако някой ме светне за тях. Освен двигател, скорости, полуоски, инсталация и компютър трябва ли да сменя и моста с този от ABF-а, и има ли още нещо което трябва да взема и пропускам.
Другият ми въпрос е - трябва ли да сложа таблото с уредите от Golf 3 или мога да си ползвам оригиналното и съответно как?




Потребителски аватар
Glove
Мнения: 2044
Регистриран на: Сря 03 май 2006 23:35
Автомобил: VW Golf MK2 GTI
Двигател: AUM
Местоположение: Варна

Re: Присаждане на ABF в Golf 2

Мнениеот Glove » Пон 21 дек 2015 1:37


Първи въпрос, смяташ ли да си го правиш редовен автомобил или не, ако искаш да е редовен не се хващай изобщо.
Относно магарето, еднакви са, бупроса е дали искащ да караш с широка предница от Г3(носачите са по дълги с 2,5см на носач, съответно и полуоаките) или с нормална. Таблот може и да не го сменяш, но примерно ако имаш така наречен бордови компютър за разход и т.н. смени го.


krasy92
Мнения: 5
Регистриран на: Вто 08 дек 2015 21:42
Автомобил:
Двигател:

Re: Присаждане на ABF в Golf 2

Мнениеот krasy92 » Пон 21 дек 2015 17:30


Искам да е редовен и ще ми е най-добре ако си е с неговия мост но знам че има разлика в единия тампон който седи зад двигателя.


Потребителски аватар
Glove
Мнения: 2044
Регистриран на: Сря 03 май 2006 23:35
Автомобил: VW Golf MK2 GTI
Двигател: AUM
Местоположение: Варна

Re: Присаждане на ABF в Golf 2

Мнениеот Glove » Пон 21 дек 2015 19:42


И като махнеш основата на тампона на Г2 и на Г3 разбираш че са еснакви, само тампона е различен.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта