Сериозен въпрос, моля за сериозен отговор

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
jettro
Мнения: 662
Регистриран на: Съб 29 яну 2005 13:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе / Любимец
Контакти:

Мнениеот jettro » Вто 23 авг 2005 11:42


profit написа:jettro, дай координати на свестен газаджия, който ще си сложи ръка на сърцето и ще каже - като ти сложа АГУ тя няма да гръмне, ако гръмне аз ще ти платя въздушния филтър + квото друго още се прецака по инжекцията....


В профила ти не виждам от каде си, незнам дали ще ти е удобно да ти я слагат тук :D
Просто се разрови, попитай, проблема ти има и по-лесни и приятно разрешение от тази "ампутация".
Успех!




cacho
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 18 авг 2005 10:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот cacho » Вто 23 авг 2005 15:18


батка искаш ли бартер за голфче 1.6 -1991г
колата е перфектна с 4 врати джанти манти....има си газ харчи малко е верно 75 коня е ама палиш и тръгваш....
к'во се праиш на олигофрен от инжекция.... на карбуратор......ще батишеш колата и няма да те оправят 400лв сметни си!!!!!! + газова отиваш на ебати парите пък и няма да я направят кат' хората.


profit
Мнения: 127
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 21:21
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот profit » Вто 23 авг 2005 19:10


Ice___Cool написа:Screwy
Аз тоя майстор дето ти дава такива акъли beat_butt2
Целия форум се изреди да ти каже, че е пълна глупост това с подмяната на инжекциона с карборатор, но ти ако толкова държиш и му вярваш на тоя майстор - сложи си карб. :dontknow: и GTI bishop ще стане CL


Айде няма да казвам кой е майстора който ми го каза, че доста хора или ще си върнат думите назад или ще почнат да плюят по него :wink:



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Kassy и 68 госта