Проблем с буст контрола

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
GOLF 2 GTI16v
Мнения: 155
Регистриран на: Вто 24 юни 2008 20:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Проблем с буст контрола

Мнениеот GOLF 2 GTI16v » Чет 26 мар 2009 11:08


въпрос към по компетентните имам проблем с буст контрола с оригиналния соленоид не мога да вдигна налягането над 0.8бар а е зададен 1бар надув като го направя по по парвобитния начин с кранче мога да го дигна и над 1.4бара мисля че проблема идва от дебита на маркучите кам соленуида и кам гейта но е голяма играчка и е опасничко да си правя експерименти за това питам

управлението е с мегаскуирт




Потребителски аватар
RS-MAD
Мнения: 89
Регистриран на: Сря 30 мар 2005 3:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем с буст контрола

Мнениеот RS-MAD » Пон 30 мар 2009 22:21


А колко е DC-то на клапана ? освен зададен боост ти трябва и таблица в проценти за duty cycle на клапана.
Не се сещам точно ще погледна :)


Потребителски аватар
GOLF 2 GTI16v
Мнения: 155
Регистриран на: Вто 24 юни 2008 20:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Проблем с буст контрола

Мнениеот GOLF 2 GTI16v » Пон 30 мар 2009 23:38


RS-MAD написа:А колко е DC-то на клапана ? освен зададен боост ти трябва и таблица в проценти за duty cycle на клапана.
Не се сещам точно ще погледна :)



незнам DC-то (даже незнам какво означава :? оригинален соленоид от ауди А3) но задавам разни параметри в Boost duty targets и имам напредак но на различна надморка височина прави различен буст за това се чудя има ли вариянт да се задава по Boost kpa targets table за да поддържа зададеното налягане на дадените обороти и да е по стабилно сега е върви по доста начупена линия
ще се радвам на малко помощ от тези които са минали по този път :)


Потребителски аватар
RS-MAD
Мнения: 89
Регистриран на: Сря 30 мар 2005 3:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем с буст контрола

Мнениеот RS-MAD » Вто 31 мар 2009 23:40


До колкото съм запознат и имам опит с МС , с Боост таргет не се оправя доста добре :) с



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта