GOLF 4 TDI -- 1.9 съвети

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
lexser
Мнения: 4
Регистриран на: Нед 20 дек 2009 22:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

GOLF 4 TDI -- 1.9 съвети

Мнениеот lexser » Нед 03 яну 2010 13:50


Здравейте, от няколко дни съм собственик на голфче 1.9 тди и търся съвети за автомобила как да живне малко моторчето, например майстори който преглеждаха колата започнаха да ми говорят че трябва католизатора да махна, после дебитометъра му се слагала втулка и по този начин се докаравали "малко коне" в допълнение? Колеги като по запознати бихте ли обяснили тези похвати дали имат реален ефект или има други нещица за пипане като самото турбо? :)




Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: GOLF 4 TDI -- 1.9 съвети

Мнениеот leonardo_vd » Нед 03 яну 2010 15:22


lexser написа:Здравейте, от няколко дни съм собственик на голфче 1.9 тди и търся съвети за автомобила как да живне малко моторчето, например майстори който преглеждаха колата започнаха да ми говорят че трябва католизатора да махна, после дебитометъра му се слагала втулка и по този начин се докаравали "малко коне" в допълнение? Колеги като по запознати бихте ли обяснили тези похвати дали имат реален ефект или има други нещица за пипане като самото турбо? :)

Аз бих ти казал да си я покараш така пък после да мислиш как да я строшиш.
По темата... Не си споменал нито какъв е мотора и нито какво разбираш малко да живне.... Обоснови се и заповядай пак. Има доста дизелджии които да те научат на това онова.
:търсачкаа


Потребителски аватар
Li4o
Аватар:
Мнения: 2800
Регистриран на: Вто 31 авг 2004 18:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: GOLF 4 TDI -- 1.9 съвети

Мнениеот Li4o » Нед 03 яну 2010 17:24


leonardo_vd написа:....
По темата... Не си споменал нито какъв е мотора и нито какво разбираш малко да живне.... Обоснови се и заповядай пак.
:търсачкаа

Кофти първи пост на автора на темата според мен - нека попрочете малко из форума и да си избистри и прецизира питанията... :idea:



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта