Турбо Китове от Ebay

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
Spasov_G
Мнения: 229
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 18:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Турбо Китове от Ebay

Мнениеот Spasov_G » Чет 17 мар 2011 0:46


Здравейте Колеги,
питането ми е към всички който имат някакви наблюдения към Турбо китовете поръчани от Ebay, какво всъщност купуваме и дали си заслужава компромиса който правиме с цената спрямо надежността на колата след монтах на тези Китове. Има доста добър избор на всякакви такива, но никъде не пише каква е турбината, меките връзки и др. части от комплекта. Или всичко е Китайско гаражно, ще съм ви благодарен ако има хора ползвали такива Китове или имат преки наблядения към тях.
Благодаря




Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Турбо Китове от Ebay

Мнениеот leonardo_vd » Чет 17 мар 2011 10:34


Всичко е Мейд ин Чайна. Аз лично не бих се доверил, въпреки че карам 3 години с И-бейско окачване, ама да си доверя мотора на китайско менте. :roll:


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Турбо Китове от Ebay

Мнениеот Vizor » Чет 17 мар 2011 11:27


Има хора, които години наред си карат с китайски турбини, но има и такива, които не издържаха и 200км :oops: Имаше един пич дето си беше поръчал plug and play кит за неговата кола.. НИЩО не можа да стане без преправяне :063: Даже на колектора му се разминаваха дупките..


Потребителски аватар
rabotnika
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 1427
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 21:15
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: AJM++
Местоположение: Разград

Re: Турбо Китове от Ebay

Мнениеот rabotnika » Чет 17 мар 2011 14:34


аз имам наблюдения върху две коли с такива китове /Хонда и Ауди/ и двете движат без особенни проблеми единственно турботата им почнаха да хвърлят масло но не е нещо сериозно още си ги карат така
та според мен няма да сгрешиш но зависи от цената на кита такова е и качеството му


Потребителски аватар
sk.
Мнения: 1009
Регистриран на: Пон 08 фев 2010 19:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Турбо Китове от Ebay

Мнениеот sk. » Пет 18 мар 2011 0:18


Пък според мен си събери прилични пари за турбинк и другото може и от железарията да го вземеш. Разбира се образно казано. Има доста прилични турбини втора ръка и то не китайска марка..
Лично аз не бих си взел цял кит, защото нещо ако не пасне и ще те боли много глава после..
Ако ни ориентираш горе-долу за каква кола става въпрос и какви коне търсиш, може би ще сме по-полезни! :beer

едит/ Всъщност нищо по мотора не бих си купил от ебау, де но както и да е :)


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Турбо Китове от Ebay

Мнениеот leonardo_vd » Пет 18 мар 2011 9:51


sk. написа:Пък според мен си събери прилични пари за турбинк и другото може и от железарията да го вземеш. Разбира се образно казано. Има доста прилични турбини втора ръка и то не китайска марка..
Лично аз не бих си взел цял кит, защото нещо ако не пасне и ще те боли много глава после..
Ако ни ориентираш горе-долу за каква кола става въпрос и какви коне търсиш, може би ще сме по-полезни! :beer

едит/ Всъщност нищо по мотора не бих си купил от ебау, де но както и да е :)

Точно това казах и аз на колегата ама по ФейсБука. Колата е голф 4 ГТИ 1.8т :wink: От нашата секта е.



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта