Голф 3 1.8ABS>1.8 G60 ot PASSAT

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
Wotan
Мнения: 35
Регистриран на: Пет 28 дек 2007 15:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Габрово

Голф 3 1.8ABS>1.8 G60 ot PASSAT

Мнениеот Wotan » Пон 14 яну 2008 22:50


Предлагат ми размяна на ДВГ 1.8и Г60 от ПАСАТ за на моя Голф ДВГ 1.8абс.... вапроса ми е някои правил ли е подобно нещо и изобщо дали е възможно и какво друго трябва да се смени.... човека иска да се отарве от тва ДВГ по простата причина че е на възраст и не му се кара нещо варвежно и горящо :lol: и му вкарах филма.....

Възможно ли е изобщо на Голф 3 Купе да се сложи тва и дали ще има ефект ... Благодаря Предварително....!!!




Потребителски аватар
nii
Незабравим член
Мнения: 4204
Регистриран на: Пон 24 яну 2005 13:33
Автомобил: Golf 2 Automatic
Двигател: RP
Местоположение: кръчмата
Контакти:

Мнениеот nii » Пон 14 яну 2008 23:14


един приятел направи обратното - на пасат Г60 сложи 1.8 АБС
доколкото знам нямаше проблеми пасна си екстра но не е сменял скоростите


Потребителски аватар
Wotan
Мнения: 35
Регистриран на: Пет 28 дек 2007 15:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Габрово

Мнениеот Wotan » Съб 02 фев 2008 10:33


:arrow: АРЕ ПЛС кажете възможно ли е и какжо ми е нужно..... ако има някои да може да напражи тая трансплантация да каже к0олко ще струва....


Потребителски аватар
K_Power
Мнения: 750
Регистриран на: Пон 13 фев 2006 23:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот K_Power » Съб 02 фев 2008 12:45


Ако е целият мотор, не виждам, причина поради, която да не го сложиш, блока ти е един и същ, място на тампони и т.н., фланеца на скоростите ти е същия, само трябва да си насадиш бензиновите помпи, всички сензори, да си вземеш инсталацията, еку-то и т.н., ти си с 210мм съединител, така че няма причина да не стане!


Потребителски аватар
pechatara
Мнения: 85
Регистриран на: Нед 24 дек 2006 19:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот pechatara » Съб 02 фев 2008 19:46


слагаш мотора без проблем,зимаи помпата за бензина от пасата, скоростите и полуските си остават твоите но са малко слаби ама ако искаш да сложош тия от пасата става малко по сложно щото са с помпа на саединителя(така че си решаеаи ти) зимаш и компа и кабелите за него от пасата и после караш добре варвящ колф 3. обаче има един друг момент с Г60 то на поголяма част от тях са им заминали компресорите така че го виш за кво става вапрос. дано сам бил полезен :wink:



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта