Моето зелено бижу ( Русе )

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
rahwin
Мнения: 266
Регистриран на: Нед 16 ное 2008 17:48
Автомобил: VW Passat B5 1999г
Двигател: AJM
Местоположение: Пловдив/Раковски

Re: Моето зелено бижу ( Русе )

Мнениеот rahwin » Съб 17 ное 2012 13:56


polski-grizach написа:Май почиваме на стари лаври!Огромен застой по темата!Имах честа да стоя и наблюдавам собственичката отстрани,и за съжаление останових,че много малко знае за автомобила си който твърди че е направила от 0-та!Иначе "мъничката"девойка е едно истинско бижу!!!

Хейтъри винаги е имало и винаги ще има,оставете го човека да се възмущава,кво му се връзвате,като покаже той нещо стойностно,тогава му обяснявайте,дотогава нека си хейтва,то такива като него в БГ са много




Потребителски аватар
polski-grizach
Мнения: 302
Регистриран на: Сря 16 мар 2011 21:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Моето зелено бижу ( Русе )

Мнениеот polski-grizach » Съб 17 ное 2012 17:22


Това ли е на Ели баща и?????
Прикачени файлове
DSCN5185[1].JPG


Потребителски аватар
EliPavlova
Мнения: 585
Регистриран на: Чет 16 юли 2009 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Моето зелено бижу ( Русе )

Мнениеот EliPavlova » Съб 17 ное 2012 18:31


Не, това не е баща ми. Това е Петър Атанасов, човека, който работи при баща ми от малко повече от 10 години. В поста от който е извадена тази снимка на околните снимки има поне още 3 чифта ръце. Някой неща снимки нямат, просто защото, когато всички сме работили и сме били омазани до ушите, на никой не му е било до снимане.
Колата в момента е основно прибрана в гаража. От както и изскубаха мигачите и и разбиха ключалките, спи само под ключ. Извеждаме я от време на време на разходки, но последните месеци всички сме основно покрай най-малкия член у дома, който в момента заслужава много повече внимание и естествено нашето време.
НИЕ които разглобявахме, сглобявахме чистихме, събирахме, търкахме, и седяхме по цели нощи около този автомобил бяхме основно мъжът с когото живея и който ме търпи такава - Камен, родителите ми, Петър и аз, ако това въобще се брои. За основното разпъване на инсталацията помощта е на Петко znainainai и Малин PASSAT, заедно с Камен, разбира се. Поставянето на дигиталното табло и припасването на кабелите за него, както и удължаването и максималното изваждането на кабелите от двигателния отсег са негово творение. В случай, че има още някой, който не се е зачитал по снимките, това са основните чифтове ръце, които са работили заедно с мен. Не омаловажавам в никакъв случай усилията на всички останали, които са ми помогнали по един или друг начин. Едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на Всички, които сте били заедно с мен в това ми начинание и сте ми помогнали по един или друг начин, макар че това винаги ще е твърде малко!
Относно кутията... Идеята е обща... Камен, баща ми и аз... Изпълнението е също общо: Баща ми смята, Пепи разглабя и сглабя заедно с баща ми, аз съм помагала с каквото мога и с каквото са поискали, Камен също.
Това което имах желание да се случи със този автомобил, на 95 % вече е факт. Няма да има други кардинални промени по него, освен да се промени управлението на парното. Има начало, има и край, поне за мен. Това ще бъде и така ще си остане. От тук нататък, тази кола просто ще се поддържа. Остава да успея да я опазя от "заспали" шофьори още дълго време и да и се радвам. Нямам намерение да я продавам, правена е за лично удоволствие и има голяма сантиментална стойност за мен.


Потребителски аватар
edition
Мнения: 72
Регистриран на: Пет 30 юни 2006 15:31
Автомобил: VW Passat 5.5
Двигател: AVF
Местоположение: Свиленград

Re: Моето зелено бижу ( Русе )

Мнениеот edition » Нед 18 ное 2012 15:51


Отличен автомобил-мечта.
:да:


Потребителски аватар
onazi
Мнения: 1160
Регистриран на: Пет 27 апр 2012 1:53
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9 TDI
Местоположение: София

Re: Моето зелено бижу ( Русе )

Мнениеот onazi » Пон 19 ное 2012 12:52


Чудесен проект! :applause:


Потребителски аватар
sprite
Мнения: 4
Регистриран на: Съб 17 ное 2012 17:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Димитровград

Re: Моето зелено бижу ( Русе )

Мнениеот sprite » Пон 19 ное 2012 16:10


onazi написа:Чудесен проект! :applause:


Той че е чуден си е чудесен но и голфчето си е чудесно, Успех :) love.vw



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта