Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7822
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот hooligan_sk » Нед 01 май 2011 17:13


Честито, със здраве да си я караш :да: Щом тази е била читавата кола, тя си е струвала да се купи :да: Много от колегите се издразниха заради РЕАЛНИТЕ километри - обясни по какво съдиш, предвид маншона на скоростите :да:




Потребителски аватар
tisho_psg
Мнения: 1334
Регистриран на: Нед 29 мар 2009 19:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот tisho_psg » Нед 01 май 2011 17:14


Честита кола колега,със здраве да си я караш :beer
Stivi ти кои беше,че да определяш кое е за хвалба и кое не? :?


Потребителски аватар
stoi4o.d
Мнения: 3332
Регистриран на: Съб 27 фев 2010 17:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот stoi4o.d » Нед 01 май 2011 17:14


:beer Честито колега! :beer


Потребителски аватар
rokera671
Мнения: 2543
Регистриран на: Нед 08 мар 2009 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот rokera671 » Нед 01 май 2011 17:47


Колкото познати имам с такива Опели всичките реват!Дано да не си един от тях!
Имам и един които много я хвали ,но я продава!! :D Караи я със здраве Колега!


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8308
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот Stivi » Нед 01 май 2011 22:17


tisho_psg написа:Честита кола колега,със здраве да си я караш :beer
Stivi ти кои беше,че да определяш кое е за хвалба и кое не? :?


:beer

Последна промяна от Stivi на Нед 01 май 2011 23:10, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот Pichaga » Нед 01 май 2011 22:52


аз пък съм този, който ще ви направи забележка!
сещате ли се сега кой съм :?:
колегата има нова кола,
опел,
радва й се,
похвалва се
и идват двама трима да си ги мерят :screwy


Потребителски аватар
PagocmuH
Мнения: 1072
Регистриран на: Пет 24 апр 2009 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Кукерландия
Контакти:

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот PagocmuH » Нед 01 май 2011 23:15


:mrgreen: :Mr Green Fun :twisted: :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Golfer_pz
Мнения: 741
Регистриран на: Чет 15 май 2008 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Chicago, Illinois

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот Golfer_pz » Пон 02 май 2011 0:00


hooligan_sk написа:Честито, със здраве да си я караш :да: Щом тази е била читавата кола, тя си е струвала да се купи :да: Много от колегите се издразниха заради РЕАЛНИТЕ километри - обясни по какво съдиш, предвид маншона на скоростите :да:

Благодя колеги отново, незнам за какво така се заяждате... Не мисля че заради една кола трябва да се дискриминираме!!!
И да има колата някога проблеми с мотора, имам си роднина собственик на автосервиз голям в града и рнао или късно ще се оправи. И приятели имам с Астри Г с 1.6 16в мотор и никой не е изревал още, та даже и с дизелов мотор! А именно този 1.8 16в е от рядкото мотори които нямат проблеми, масовият 1.6 16в е доста чуплив според други хора, но всичко зависи от предишното задкормилно устройство!!!

ПП. Колега, колата се закача на компютър и сервизната книжка, последният й печат на 148 000 й е бит в Италия в представителството на Опел... Но всички Опели страдат от тези кужухчета... незнам защо, но не са и само те :)


Потребителски аватар
landwarrior
Мнения: 1943
Регистриран на: Нед 10 юли 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: land of the free,home of the brave

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот landwarrior » Пон 02 май 2011 0:19


бах тия коли дето собствениците не си ги карат само ги пазят един ден да им се радваме в БГ.Аз купувам кола на 1-2 години и вече е с 30-40к ако имам късмет ,ти братче на 13г и 150к -комби при това mhihi.Както и да е честито и още 2x150 :да:


Потребителски аватар
masiven
Мнения: 162
Регистриран на: Нед 15 юни 2008 10:54
Автомобил: Passat B6+Passat CC+Seat+Yaris
Двигател:
Местоположение: София

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот masiven » Пон 02 май 2011 1:05


:beer :beer Честито за колицата колега, най-важното е теб да си те кефи, мнението на другите не е важно !

Попринцип не пиша по тея теми, ма вече не се здържах :evil:

landwarrior написа:бах тия коли дето собствениците не си ги карат само ги пазят един ден да им се радваме в БГ.Аз купувам кола на 1-2 години и вече е с 30-40к ако имам късмет ,ти братче на 13г и 150к -комби при това mhihi.Както и да е честито и още 2x150 :да:


Има хора си купуват коли на 1-2 години, пък други си ги купуват на 1-2 километра scare . И да, има хора които си пазят колите и не ги карат, са сигурно се чудиш кви са па тия хора, дето си купуват кола па не я карат, ми ние сме едни от тях. 10 годишен Голф 4 на 53 000 РЕАЛНИ километра, знам че са реални щото тогава нямах още книжка та само се радвах да свалям наилоните от седалките.


Hooligan_sk написа:Честито, със здраве да си я караш Щом тази е била читавата кола, тя си е струвала да се купи Много от колегите се издразниха заради РЕАЛНИТЕ километри - обясни по какво съдиш, предвид маншона на скоростите


За маншона на скоростите колега. Маншона на Голфа споменат по горе е също толкова изтъркан колкото и маншона на Пасата ми които е на 203к реални километра. За хората които ще се дразнят на РЕАЛНИТЕ километри на пасат комби пък и на 8 години- Ма не се дразнете колите не идват само от Горубляне и Дупница :beer

Последна промяна от masiven на Пон 02 май 2011 1:39, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
landwarrior
Мнения: 1943
Регистриран на: Нед 10 юли 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: land of the free,home of the brave

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот landwarrior » Пон 02 май 2011 1:17


masiven написа:рр

прав си така е ,реални са моя е грешката.Всички немски,италиански и австрийски коли м/у 133 и 150хил км се пазят по автокъщите да доидат българските автовози да ги докарат при щастливите им собственици. :beer

П.П само нещо не можах да разбера тва с 1-2км коли и семейството ти дето ги купувате нещо не схванах?пишката ли се опитваш да си премериш или кво ?


Потребителски аватар
masiven
Мнения: 162
Регистриран на: Нед 15 юни 2008 10:54
Автомобил: Passat B6+Passat CC+Seat+Yaris
Двигател:
Местоположение: София

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот masiven » Пон 02 май 2011 1:33


landwarrior написа:
masiven написа:рр

прав си така е ,реални са моя е грешката.Всички немски,италиански и австрийски коли м/у 133 и 150хил км се пазят по автокъщите да доидат българските автовози да ги докарат при щастливите им собственици. :beer

П.П само нещо не можах да разбера тва с 1-2км коли и семейството ти дето ги купувате нещо не схванах?пишката ли се опитваш да си премериш или кво ?


Това което НЕ си разбрал е че е прекалено грубо да коментираш колата на човека с насмешка в неговата тема. Кой каквато може, такава си купува. :beer


Потребителски аватар
landwarrior
Мнения: 1943
Регистриран на: Нед 10 юли 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: land of the free,home of the brave

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот landwarrior » Пон 02 май 2011 1:44


masiven написа:
landwarrior написа:
masiven написа:рр

прав си така е ,реални са моя е грешката.Всички немски,италиански и австрийски коли м/у 133 и 150хил км се пазят по автокъщите да доидат българските автовози да ги докарат при щастливите им собственици. :beer

П.П само нещо не можах да разбера тва с 1-2км коли и семейството ти дето ги купувате нещо не схванах?пишката ли се опитваш да си премериш или кво ?


Това което НЕ си разбрал е че е прекалено грубо да коментираш колата на човека с насмешка в неговата тема. Кой каквато може, такава си купува. :beer

няма насмешка няма базици с колегата,просто правех аналогия че е несериозно и нереално да се вярва че комби опел с малък двигател на 13 години може да е на 150хил км,ако примерно беше голф rallye ,или калибра c20let или некъв подобен клас кола ок ,може некой манияк да си я е пазил .Да не говорим че всички сме наясно със славата на българския автотърговец(търгаш).Както и да е със здраве :beer и както казах има 1% шанс да са реални,надявам се колегата да е оцелил 1 я %
лека ,аз отивам да гледам FAST 5 :twisted:


Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот parno » Пон 02 май 2011 6:21


честито!
много е хубава колата ! огромна е и сигурно има някоя и друга екстра!
заяждат се защото завиждат :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Ljubon
Мнения: 3327
Регистриран на: Съб 15 авг 2009 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Да се похваля с нова придобивкаааа :P

Мнениеот Ljubon » Пон 02 май 2011 10:36


И аз да честитя на колегата! :beer
Пуснал е тема, за да се похвали с новата си придобивка. Който не харесва такива коли, нека спокойно подмине темата му без да дращи тука. Все пак освен VW, има и други марки коли, всеки има различни предпочитания и различни възможности. Ако някой се похвали, че е взел Бентли, сигурно ще се намерят хора да се подиграват, че се е набутал, защото поддръжката е скъпа и не се намират части мо моргите. :mrgreen:



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: anton76, MamaMy, дити123 и 67 госта