Няма такива дупки!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Cnupo
Мнения: 131
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Няма такива дупки!

Мнениеот Cnupo » Пон 14 авг 2006 18:13


Днес останах потресен и доста замислен след като се сблъсках с една, на пръв поглед не толкова голяма дупка! Като паркирах я видях, ама само там имаше сянка и нали съм лакум викам там ще съм. Дупчицата изглеждаше стъбилна, но прецених, че е от тези, с които ладата се справя на един дъх и хич и не потрепва. След няколко часа се върнах и си давам бавничко назаде и усетих как едната ми гума влезе в дупката, ама си викам, какво от тва, тя малка ще изляза. Ще изляза ама нанайци... помъчих се бавничко да изляза от нея, ама колата угасна.. стана ясно, че ще трябва да понастъпя газта, та така и направих, но я пак взе, че колата изгасна... останах малко очуден и реших да се покажа през прозореца да видя какво е туй нещо дето ме спира така. Като се показах изглеждаще, че гумата ми е излязла от джантата и се е огънала нагоре и стърчи, тогава ми стана тъжно и слязах от колата да видя какво да правя, но слава на бога се оказа, че просто в дупката е имало ГУМА, която съм сгазил и се е вирнала на горе, но от прозореца не изглеждаше така :). Качих се и викам дай да я пробвам на преден, напънах малко газта колата пак изгасна, тогава вече малко ми кипна и реших да не я щадя, здраво в лютеницата и познаите какво стана :) СЕДЯХ СИ НА ЕДНО МЯСТО И ПРОСТО ВЪРТЯХ ГУМИ!!! Нямам думи какво нещо беше това, но чак на 3-тия пилеж успях да изляза! Имам чувството, че живея в някаква джунгла как може да има такава дупка... а също така съм и убеден, че най-малко 2 месеца ще си седи обезпокоявана там. Просто исках да си разкажа странната история. Явно съм грешал, че ладите газят навсякъде!!

п.п. Да уточния когато паркирах, гумата я нямаше в дупката и явно после са я сложили...аз ако бях видял, че в дупката се събира гума, паля жапанките на обратно :)




Потребителски аватар
landwarrior
Мнения: 1943
Регистриран на: Нед 10 юли 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: land of the free,home of the brave

Мнениеот landwarrior » Пон 14 авг 2006 18:21




Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Пон 14 авг 2006 22:27


Защо не й направи снимки?


Потребителски аватар
koko jumbo
Мнения: 246
Регистриран на: Пон 15 авг 2005 15:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

ф

Мнениеот koko jumbo » Вто 15 авг 2006 8:22


а къде е тая въпросна дупка ?


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Re: ф

Мнениеот ACCELERATOR » Вто 15 авг 2006 10:25


koko jumbo написа:а къде е тая въпросна дупка ?


Най-вероятно - във Варна :wink:


Потребителски аватар
Cnupo
Мнения: 131
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот Cnupo » Вто 15 авг 2006 16:36


Ми тя е до нас (във Варна) и ще я снимам скоро :)


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Muncho » Вто 15 авг 2006 18:01


И аз съм изпадал в подобна ситуация :).. ама малко по-кофти.
Ранна пролет, сняг няма, студ има :)... тъмно.. с една девочка в голфа и нещо се позагрехме :69: ( брех тва парно на тоз голф mhihi ) и решихме да минем на следващото ниво :seeex ... и айде - ще се местим на задната седалка :).. е да ама сме в лозенец.. още има люде по улиците... айде аз ще търся из квартала закътано местенце. И мервам аз една кооперациика и под терасите й - гаражи.. гледам тъмно, няма хора.. айде ще се забутам под терасите, пред вратите на гаражите.. дори още по-добре - блокчето има чупка та баш там ще влеза. Та паркирам аз успередно точно до чупката :drive , на 15-на см от вратите на гаражите... и на 20-на см от бетонната стена зад колата осещам аз как задна дясна гума влиза в дупка! Първа, леко гас - нъцки.. само стърже на съединител. Айде повечко гас - пак нъцки! Слизам аз, то тъмно :dark , студено :003: , нищо се не кьори :dark :dark .. та след като минах на задната седалка и погледнах през джамеца успях да разбера че въпросната дупка всъщност е ... шахта! В тоз момент и малкото останали надежди за приятно изкарване с блонди :ginny се изпариха тотално! След час трябва да съм на работа а колата няма помръдване :banghead: . След няколко поредни зверски пилежа вече започнах да мисля :hmmmm кое такси най-бързо ще пристигне, на кой прозорец да си лепна телефонния номер, дали на другия ден в 6 сутринта ще дойдат от 146... абе все едни такива оптимистични мисли :dontknow: . Тамън вече обяснявам на мадам как седят нещата и че ще не ще, ще трябва да повърви малко на студа .. и О! радост! :bowdown Гледам на улицата до блока паркира кола.. и са срам не срам ще моля за помощ :). Отивам аз и гледам ДЖИП :)... вече обнадежден заговарям човекът "добър вечер" "добър вечер" "ми тука.. таковата.. колата влезе в една дупка... ще може ли да дръпнете малко"... човекът погледна мене.. погледна колата.. пак погледна мене.. вика "ок... ама по-живичко че си имам работа". Та закачихме въжето ( :yeaha: :yahoo: :banana ебати късмета... ИМА ВЪЖЕ ), 4х4-то леко запърпори и докато се усетя вече му светках отзад че съм излезнал от дупката и няма нужда да ме тегли до НДК :). Та благодарих му, пожелах му лека вечер и кой от къде е :).. после се върнах да видя въпросната шахта :a boi de ... та пак леко на късмет го ударих - нямаше решетка ама поне беше запушена та все пак не съм бил спрял тотално на праг и броня :)... та за щастие единствените щети бяха само на мен :) .


Потребителски аватар
Dragon
Мнения: 880
Регистриран на: Сря 05 окт 2005 8:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Dragon » Вто 15 авг 2006 20:31


Muncho написа:И аз съм изпадал в подобна ситуация :).. ама малко по-кофти.
Ранна пролет, сняг няма, студ има :)... тъмно.. с една девочка в голфа и нещо се позагрехме :69: ( брех тва парно на тоз голф mhihi ) и решихме да минем на следващото ниво :seeex ... и айде - ще се местим на задната седалка :).. е да ама сме в лозенец.. още има люде по улиците... айде аз ще търся из квартала закътано местенце. И мервам аз една кооперациика и под терасите й - гаражи.. гледам тъмно, няма хора.. айде ще се забутам под терасите, пред вратите на гаражите.. дори още по-добре - блокчето има чупка та баш там ще влеза. Та паркирам аз успередно точно до чупката :drive , на 15-на см от вратите на гаражите... и на 20-на см от бетонната стена зад колата осещам аз как задна дясна гума влиза в дупка! Първа, леко гас - нъцки.. само стърже на съединител. Айде повечко гас - пак нъцки! Слизам аз, то тъмно :dark , студено :003: , нищо се не кьори :dark :dark .. та след като минах на задната седалка и погледнах през джамеца успях да разбера че въпросната дупка всъщност е ... шахта! В тоз момент и малкото останали надежди за приятно изкарване с блонди :ginny се изпариха тотално! След час трябва да съм на работа а колата няма помръдване :banghead: . След няколко поредни зверски пилежа вече започнах да мисля :hmmmm кое такси най-бързо ще пристигне, на кой прозорец да си лепна телефонния номер, дали на другия ден в 6 сутринта ще дойдат от 146... абе все едни такива оптимистични мисли :dontknow: . Тамън вече обяснявам на мадам как седят нещата и че ще не ще, ще трябва да повърви малко на студа .. и О! радост! :bowdown Гледам на улицата до блока паркира кола.. и са срам не срам ще моля за помощ :). Отивам аз и гледам ДЖИП :)... вече обнадежден заговарям човекът "добър вечер" "добър вечер" "ми тука.. таковата.. колата влезе в една дупка... ще може ли да дръпнете малко"... човекът погледна мене.. погледна колата.. пак погледна мене.. вика "ок... ама по-живичко че си имам работа". Та закачихме въжето ( :yeaha: :yahoo: :banana ебати късмета... ИМА ВЪЖЕ ), 4х4-то леко запърпори и докато се усетя вече му светках отзад че съм излезнал от дупката и няма нужда да ме тегли до НДК :). Та благодарих му, пожелах му лека вечер и кой от къде е :).. после се върнах да видя въпросната шахта :a boi de ... та пак леко на късмет го ударих - нямаше решетка ама поне беше запушена та все пак не съм бил спрял тотално на праг и броня :)... та за щастие единствените щети бяха само на мен :) .


Кажи за блондито де...не ни оставяй насред нивята :)


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Muncho » Вто 15 авг 2006 21:04


С блондито - на друго място, в друго време :).. тамън няколко пъти :twisted: .


Потребителски аватар
sebastianz55
Мнения: 550
Регистриран на: Чет 26 яну 2006 23:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот sebastianz55 » Вто 15 авг 2006 22:23


"...известно време се лашкахме, опитвахме нови пози и различни скорости..."


Абе, по аватара ще ги познаеш ;).



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта