Толкова ли е трудно да паркираме?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Сря 13 сеп 2006 14:17


One написа:мерси викаш?
аз ти дадох възможно най-краткия и доказан път дето никой бакшиш няма да ти даде ти само с мерси мислиш да минеш :) :) :)
хммммммммм


Aз му дадох по-кратък и спокоен път, тъй че нИдей се ду мнооо :lol: :lol: :lol:




One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Сря 13 сеп 2006 14:20


scuba написа:
One написа:мерси викаш?
аз ти дадох възможно най-краткия и доказан път дето никой бакшиш няма да ти даде ти само с мерси мислиш да минеш :) :) :)
хммммммммм


Aз му дадох по-кратък и спокоен път, тъй че нИдей се ду мнооо :lol: :lol: :lol:


не съм видял
дай и на мен :)


Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Сря 13 сеп 2006 14:21


VW_FEN - Ако тръгнеш да вършиш някаква работа с градския транспорт, по-добре се откажи. Тези призиви винаги са ми били смешни.

@Стиви Джи - баш така е, аз там трябва да правя ляв завой (почти) всяка сутрин... :horror: Нареждам се културно на трамвайната линия, и отляво ми застават още две колони - една срeщу трамвая, дето иде отсреща, и още една до нея - баш в насрещното... :dontknow: :a boi de А миналата седмица не беше така... :roll:


Потребителски аватар
batmilko
Мнения: 8856
Регистриран на: Чет 22 юли 2004 10:19
Автомобил: Opel Zafira
Двигател: 1900 CDTI
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот batmilko » Сря 13 сеп 2006 14:21


scuba написа:
One написа:мерси викаш?
аз ти дадох възможно най-краткия и доказан път дето никой бакшиш няма да ти даде ти само с мерси мислиш да минеш :) :) :)
хммммммммм


Aз му дадох по-кратък и спокоен път, тъй че нИдей се ду мнооо :lol: :lol: :lol:

под водата mhihi, като хванеш от езерцата в южния парк, минеш през Дружбенското езеро и после излизаш чак на Панчарево, от там гониш Язовир Искър.... за нема и 20 минути mhihi


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Сря 13 сеп 2006 14:24


batmilko написа:
scuba написа:
One написа:мерси викаш?
аз ти дадох възможно най-краткия и доказан път дето никой бакшиш няма да ти даде ти само с мерси мислиш да минеш :) :) :)
хммммммммм


Aз му дадох по-кратък и спокоен път, тъй че нИдей се ду мнооо :lol: :lol: :lol:

под водата mhihi, като хванеш от езерцата в южния парк, минеш през Дружбенското езеро и после излизаш чак на Панчарево, от там гониш Язовир Искър.... за нема и 20 минути mhihi

аз 3,14 го мислех за сухоземен и за тва не го пуснах по вода :)
иначе наистина не се сещам за по-бърз маршрут от НДК до мусагеница, а често често го пътувам и ще съм благодарен ако Скуба каже за такъв


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Сря 13 сеп 2006 14:48


One написа:..не се сещам за по-бърз маршрут от НДК до мусагеница.


scuba написа:Тръгваш по черни връх посока околовръсното. След сфетофара на Сребърна, продължаваш на горе. Първата пряга В ЛЯВО! покрай завода на Кока-Кола, минаваш по едни разбити улички и излизаш на кърба на зоо-градината. От там сфетофара в дясно по Г.М.Димитров и за 20 мин си в мусагеница


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Сря 13 сеп 2006 14:56


scuba написа: Тръгваш по черни връх посока околовръсното. След сфетофара на Сребърна, продължаваш на горе. Първата пряга В ЛЯВО! покрай завода на Кока-Кола, минаваш по едни разбити улички и излизаш на кърба на зоо-градината. От там сфетофара в дясно по Г.М.Димитров и за 20 мин си в мусагеница
[/quote]
туй покрива моя маршрут, но ключовото завиване към студ.град и после през ТУ спестява зверското чакане по Г.М Димитров където се копа за метрото :) :) ;)
моя маршрут е по добър:)


Потребителски аватар
Стиви Джи
Мнения: 1987
Регистриран на: Пет 05 авг 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Стиви Джи » Сря 13 сеп 2006 15:00


Сигурно и тоя е паркирал на място за три коли:
Три шашки динамит върху кола в столицата
13 септември 2006 / News.dir.bg
Три шашки динамит са поставени върху лек автомобил Голф в столицата, научи БГНЕС.
Автомобилът е паркиран пред блок 223 в столичния квартал "Младост". Районът се отцепва от полицията. Шашките динамит са поставени върху чистачките на предното стъкло на автомобила. Очаквайте още подробности.


Потребителски аватар
Nadya_
Мнения: 1676
Регистриран на: Сря 17 май 2006 13:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Nadya_ » Сря 13 сеп 2006 15:05


Стиви Джи написа:Сигурно и тоя е паркирал на място за три коли:
Три шашки динамит върху кола в столицата
13 септември 2006 / News.dir.bg
Три шашки динамит са поставени върху лек автомобил Голф в столицата, научи БГНЕС.
Автомобилът е паркиран пред блок 223 в столичния квартал "Младост". Районът се отцепва от полицията. Шашките динамит са поставени върху чистачките на предното стъкло на автомобила. Очаквайте още подробности.

Току що го чух по радиото...
Според мен е някаква постановка...иначе нямаше да ги сложат на толкова видно място- върху чистачките :shock


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот scuba » Сря 13 сеп 2006 15:06


Nadya_ написа:Според мен е някаква постановка...иначе нямаше да ги сложат на толкова видно място- върху чистачките :shock


Ako не се научи да паркира, следващия път няма да са на чистачките :lol:


Потребителски аватар
Nadya_
Мнения: 1676
Регистриран на: Сря 17 май 2006 13:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Nadya_ » Сря 13 сеп 2006 16:05


scuba написа:
Nadya_ написа:Според мен е някаква постановка...иначе нямаше да ги сложат на толкова видно място- върху чистачките :shock


Ako не се научи да паркира, следващия път няма да са на чистачките :lol:

И няма да са сценични :lol:
п.п. ...такива се оказало, че са при проверката mhihi


Потребителски аватар
Стиви Джи
Мнения: 1987
Регистриран на: Пет 05 авг 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Стиви Джи » Сря 13 сеп 2006 16:06


Nadya_ написа:И няма да са сценични :lol:
п.п. ...такива се оказало, че са при проверката mhihi


и сценичните ще свършат работа... ако се поставят правилно :lol:


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Мнениеот Exell » Сря 13 сеп 2006 16:19


Еми на един колега , като си паркирал колата пред приятелката му и явно заел мястото на някой "постоянно" живеещ в блока , та на сутринта намерил следната бележка "Сега ще ти се размине , но гледай следващия път да не паркираш на това място , че ще съжеляваш" . Естествено от тогава само там си паркира и чака някой да посегне на колата си ама няма успех :twisted: :twisted: :twisted:

Пред моя блок се нервирам точно на такива хора дето като видят малко по-широко място и аре там да спреме с възможно най-малко маневри и най-много място да заемеме , в случав 2 , а дори и до 3 места :x :evil: :x .
Също така забелязвам някакви автомобили с регистрация от други градове , дойдат , паркират си странично и ги няма по седмица 2 да си мръднат колата. Тоя народ трябва да се научи да се съобразява с останалите хора и може би тогава ще се оправиме малко . Не говоря само за паркирането ами и въобще по пътищата :idea:


Потребителски аватар
Cnupo
Мнения: 131
Регистриран на: Пон 20 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот Cnupo » Сря 13 сеп 2006 18:25


Пред моя блок странното, е че не се изискват кой знае какви усилия да се паркира, просто както си караш по улицата се изнасяш и завиваш и тя колата ти си заспива на мястото там.. е разбира се трябва да гледаш малко по близко до съседната кола да минеш, но явно повечето имат проблеми с габаритите на колите си. Също много ме дразнят такива нагляри дето например аз ще правя ляв на нерегулирано кръстовище и има място от лявата ми страна (еднопусочна улица) и някой като ми се намести до мене... как може да го измислиш така, като се има предвид че аз не виждам нищо тая кола... е вчера така ми се получи на един обратен, обаче бакшиша влезе в насрещното за да мине преди мене, ама мен малко ми кипна и дадах сичката газ на ладураната да си осуче гъза да го стресна и ако имам касмет да го чукна. Също така вчера имаше 2 мадами едната с някакъв огромен мерцедес спряла посредата на улицата запушвайки както самата улица, така и един завой който излиза на нея. После една с А3 беше спряла точно на завой преди кръстовище, при което този завой ако се зима с по голяма скорост направо хвърчиш в едни колчета .... абе странна история са хората по пътищата.
Най увлекателното, е че съм със смолянска регистрация и всеки като ме види и се чуват някакви псувни, пък те горките хора хич не знаят накъде са тръгнали. На повечето пробема им е в точно това, че незнаят къде отиват и от къде минават и правят супер странни маневри и то резки.

п.п. То така ги опреквам хората, ама и аз не съм цвете за мирисане защото все още съм млад шофьор, но си мисля че съм добил някакъв манталитет какъвто у повечето шофьори във Варна поне липсва. Иначе като качества на шофьорска техника съм гола вода :)


Потребителски аватар
Ludia
Most Wanted
Мнения: 7924
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ludia » Сря 13 сеп 2006 18:35


абе Спиро не се впечатлявай от такива дребни неща.....кой какава улица запушил...кай как паркирал....ми ти ако дойдеш в софия да видиш как е.........щом си с лада, слагай тръби вместо брони и нема да им се пУашиш ;)



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта