Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
anonym0us
Мнения: 1721
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ηετρϰζ

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот anonym0us » Пон 13 апр 2015 21:56


Умния човек, не би рискувал да бутне от трапа такъв боклук като този, и то пред свидетели. Има си начини, и без да го отнася въпросният..... Но нека не пишем във форума, че тоя хубавец мамин, може да се уплаши и да имигрира... после ще ни тежи на съвестта, ако го пречукат други, а толкова много хора му имат мерак. :mhihi




Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8116
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Bai Sando » Пон 13 апр 2015 22:52


От няколко години,забележете,че всеки Великден стават все повече смъртни случаи от катастрофи.
Нещо почвам да се съмнявам,че изплащаме грехове ли нещо :rolleyes
Сега и ненормалници с книжки...
Тоя олигофрен сигурно така се е бил надрусал,че си е мислел,че играе на блъскащи колички :stumm


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Kuncavia » Вто 14 апр 2015 0:00


Жертвите по Великден са главно от това, че трафика е огромен през тези дни и някои хора се мислят за безсмъртни, други са употребили не малко алкохол и т.н. и тия неща се събират. Лошото, е че си отиват невинни хора, кому е нужно :banghead :censored2 :18b Колкото до "назобения" "ММА" наркоман, там си е чиста доза лудост, колко трябва да си неадекватен, че да се опиташ да убиеш някой? Или трябва да си до такава степен невменяем, че да не знаеш какво правиш. Нищо не може да оправдае такива действия. Лошото, е че ако не се вземат адекватни мерки, това може да се повтори, потрети и недай си боже, в някой от случаите да завърши с фатален край :no


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот milmar » Вто 14 апр 2015 8:11


Като гледам коментарите в зурла-тефтера имам чувството, че всички са от една партия, такива каквито не бих искал да срещна ни като шофьор, ни като пешеходец, ни по никакъв начин въобще!


drmilendd
Мнения: 1115
Регистриран на: Вто 30 авг 2005 23:02
Автомобил: Opel Vectra
Двигател: 22ZE 2009
Местоположение: София
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот drmilendd » Вто 14 апр 2015 8:57


Все си мисля (най-лошото), че този ненормалник ще затрие някой и тогава ще го вкарат в лудницата. Сега дори и да изяде боя, ще се озлоби повече, и следващия път като зобне, няма само да засича и побутва, и направо ще цели челно. Няма оправия с луди хора, като природно бедствие са...


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот radi_nrj » Вто 14 апр 2015 12:56


Мен продължава да ме тревожи факта, че човек, който е освидетелстван за невменяем се движи по пътищата и до колкото разбрах има валидна шофьорска книжка... Колко ли други като него има? Е това много повече ме притеснява...


Потребителски аватар
anonym0us
Мнения: 1721
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ηετρϰζ

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот anonym0us » Вто 14 апр 2015 13:13


http://www.blagoevgrad.eu/otneha-knijkata-na-shofiora-s-golfa.html
Ако е вярно една добра новина, отнели са му книжката и е настанен в психиатрия. Дано не излиза от там... А колко има като него, все още не се знае... :screwy


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот vucata » Вто 14 апр 2015 13:23


Отнетата книжка едва ли ще е гаранция, че няма да се качи. Въобще да не излиза от там! 2ро да се вземе разрешителното на фирмата която въобще го е пуснала тоя индивид да кара каквито и да е било курсове !


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот milmar » Вто 14 апр 2015 13:40


За съжаление 50% от младите шофьори карат самонадеяно и опасно, 50% от дъртите :biggrin шофьори "спят" и създават не по-малко опасности по пътя, а за 75% от мотористите нЕмам думи просто :confused . Това моторист да профучи покрай теб свирейки, защото спираш на червено или на пешеходна пътека е просто правило!

ПП Темата не е затова, но винаги съм се чудил, дали има глобен моторист за превишена скорост или неспазване на правилата за движение? Ще извинявате, но те в града карат с най-малко 150, и това е правило, не отделен случай! Животът си е техен, но и също на нашите деца, които пресичат улиците!!!


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот Kuncavia » Вто 14 апр 2015 14:00




Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6166
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот VWGT » Вто 14 апр 2015 14:21


в Германия самолети им дават да карат, та у нас за кола ли да има контрол...

шантава и емоционална случка, но да не изпадаме в крайности. Има луди и луди, такива които си пият хапчетата и не са някаква опасност, и други, които са си за диспансер. Но не може да има тотален превантивен контрол, особено за първата група.
Агресията и ниската степен на самокотрол са не по-малко опасни на улицата, но не пападат в графата медицински луди. В щатите имам приятел, които беше 1 месец на anger management без книжка за пилене на гуми в 12:00 АМ, това у нас кога ще стане...


Потребителски аватар
stardreamer
Мнения: 291
Регистриран на: Пет 23 авг 2013 11:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: dreams

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот stardreamer » Вто 14 апр 2015 17:09


Колега при желание на конкретните органи и тук може да стане. Запазил съм си случай на човек (млад шофьор, с бмв 3-ка), който е осъден на пробация мисля (или условно) точно за такова нещо - превъртане на гуми и дрифт...
Бях много изненадан, но явно има и такива случаи, а убийци, като руснака с хамъра се отървават така...


VWGT написа:в Германия самолети им дават да карат, та у нас за кола ли да има контрол...

шантава и емоционална случка, но да не изпадаме в крайности. Има луди и луди, такива които си пият хапчетата и не са някаква опасност, и други, които са си за диспансер. Но не може да има тотален превантивен контрол, особено за първата група.
Агресията и ниската степен на самокотрол са не по-малко опасни на улицата, но не пападат в графата медицински луди. В щатите имам приятел, които беше 1 месец на anger management без книжка за пилене на гуми в 12:00 АМ, това у нас кога ще стане...


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот golfer » Вто 14 апр 2015 19:28


VWGT написа:в Германия самолети им дават да карат, та у нас за кола ли да има контрол...

Още ли има хора дето си мислят, че причината за катастрофата не е технически проблем?
По-лесно и по-евтино е да се обвини този, който го няма.
Много бтв гледат хората :mhihi


Потребителски аватар
airjohn
Мнения: 707
Регистриран на: Вто 02 окт 2007 19:56
Автомобил: 2020 Skoda Karoq
Двигател:
Местоположение: София

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот airjohn » Вто 14 апр 2015 19:33


Много си прав, Колега. От телевизия се става тъп, особено БТВ и темподобни. Наричат го "mind control".


virus_2005
Мнения: 256
Регистриран на: Чет 04 яну 2007 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Голф 3 СА3384НА опит за убийство на пътя!

Мнениеот virus_2005 » Вто 14 апр 2015 20:01


Хората изперкаха тотално...



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Vaklin1982 и 43 госта