Автомивки в Пловдив

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
gubaku
Мнения: 136
Регистриран на: Съб 24 май 2008 8:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот gubaku » Вто 30 дек 2008 11:13


Аз колата си я мия не по-често от веднъж месечно, така че мисля че 2-3лв не ме бъркат, предпочитам да търся качество (както предполагам и повечето колеги). Даже сега по някои мивки са пуснали VIP услуга, и за 20-25лв ти я правят колата като нова. Използват препарати MAXOLEN и наистина е кеф след това да си се качиш в колата. За тея пари свалят феродото от лятите джанти, мият колата с няколко шампоана и почти я пастират, мажат кожата, полират стъклата, лъскат хромираните елементи и ваобще всякакви видове екстри. Просто истината е че има огромно значение с какви препарати ти я мият колата - не може само от една пяна да се очаква перфектно измиване.




devil_vas
Мнения: 1367
Регистриран на: Съб 08 апр 2006 13:25
Автомобил: BMW 330Cd 261hp 591nm
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот devil_vas » Вто 30 дек 2008 11:42


съгласен съм! при положение, че си мия колата веднъж до два пъти месечно, не виждам какъв е проблема дали ще е 10 или 14 лева. все пак разликата в цената е колкото едно кафе с една кола в добро пловдвско заведение :wink:

аз колата си е мия в моя град, на една и съща автомивка и така вече близо 4 години :D


Потребителски аватар
ReCaRo`
Мнения: 497
Регистриран на: Пет 17 авг 2007 11:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот ReCaRo` » Сря 31 дек 2008 11:27


Автокомплекс "СИСИ"

Пере Тошев (до Перлата)


Mitaka-x
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 04 сеп 2009 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: kardjali

Re: Автомивки в Пловдив

Мнениеот Mitaka-x » Вто 12 апр 2011 12:49


хей колеги шофьори, вчера си измих колата на една автомивка,за пръв път отидох там останах много впечатлен бих каза че това вече е моето място,пробвайте и вие автомивката срещу зала академик


Потребителски аватар
Presian
Мнения: 490
Регистриран на: Съб 17 юли 2010 17:30
Автомобил: VW Golf
Двигател: BAG
Местоположение: Пловдив

Re: Автомивки в Пловдив

Мнениеот Presian » Вто 12 апр 2011 13:26


Ми аз таралясника го мия на Екото преди Ц.Гара, по посока К. Възел--->Ц.Гара. В сравнение с останалите ОМВ-та, пароструйки и т.н. е по-добре. Левче е минутата, но разбрах, че 1 минута е доста разтегливо понятие (на Екото забравям кога съм пуснал монетата, а парата(водата, пяната) си вървиииии, а на ОМВ-то на Кукленско, докато се огледам и трябва нова монета да пускам)


Потребителски аватар
TempoTeam
Мнения: 50
Регистриран на: Пет 19 мар 2010 19:12
Автомобил: VW Jetta Mk2
Двигател: AFT 1984
Местоположение: Пловдив

Re: Автомивки в Пловдив

Мнениеот TempoTeam » Пет 08 юли 2011 16:11


Ако ви трябва автомивка с левчета, има срещу затвора точно до Петрола, само водоструйка има ама 1 лв 3 мин., като си вземете препарат с вас ( да не използвате онзи там, защото е мн зле ) за 2 лв преспокойно си миете колата перфектно, има и прахосмукачки по левче пак 3 мин. ама понякога са пълни и не бачкат както трябва. Там също си има и две момчета който мият, но за цена ще ви излъжа, но се справят добре момчетата.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kiko26 и 31 госта