Психотест - категория С

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
joser
Мнения: 1492
Регистриран на: Съб 20 май 2006 17:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот joser » Пет 10 авг 2007 16:34


zaro написа:...кара се по местожителство...

освен ако не си го карал като мен ;) из плевенските баири :lol:
zaro написа:...другия петък съм на изпит, пожелайте ми успех:)

и късмет ти пожелавам, и успех, и да вземеш изпита без проблеми!




Потребителски аватар
trunner
Мнения: 1624
Регистриран на: Нед 07 яну 2007 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Мнениеот trunner » Пет 10 авг 2007 19:03


Айде късмет и от мене!!!


tlt
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 13 авг 2007 20:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик

Мнениеот tlt » Пон 13 авг 2007 21:07


Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми напише примерни въпроси от психотеста. или как изобщо той протича. защо всички така се страхуват от него?


Потребителски аватар
Geleto
Мнения: 2394
Регистриран на: Сря 25 яну 2006 10:12
Автомобил: Passat B4
Двигател: 1.8 MI 1994
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Geleto » Пон 13 авг 2007 21:38


tlt написа:Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми напише примерни въпроси от психотеста. или как изобщо той протича. защо всички така се страхуват от него?


Ами сравняват се различни фигурки за определено време, след това са пак фигурки само че като ребус - трябва да избереш липсващата. После е два въпросника с около 200 въпроса ( на който ме скъсаха, защото съм проявявал агресивни наклонности :screwy ) и накрая си на машината! Тя е с 4 светлини - бяло, жълто, зелено и червено и бутони със съответния цвят, две бели лампи една до друга като ако светне лявата лампа трябва да натиснеш ляв педал и съответно дясна лампа и десен педал. до тия лампи има два бутона и като чуеш висок тон трябва да натиснеш десен бутон а за нисък - ляв.

Правят се два теста, като първия машината те чака да реагираш, а втория не.

С колегата zaro май ще запознаваме на изпита :D


Потребителски аватар
vladko_g40
Мнения: 1385
Регистриран на: Чет 15 мар 2007 23:57
Автомобил: Audi A6 Audi 90
Двигател: AEB AAN
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vladko_g40 » Вто 14 авг 2007 8:27


Geleto написа:
tlt написа:Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми напише примерни въпроси от психотеста. или как изобщо той протича. защо всички така се страхуват от него?


Ами сравняват се различни фигурки за определено време, след това са пак фигурки само че като ребус - трябва да избереш липсващата. После е два въпросника с около 200 въпроса ( на който ме скъсаха, защото съм проявявал агресивни наклонности :screwy ) и накрая си на машината! Тя е с 4 светлини - бяло, жълто, зелено и червено и бутони със съответния цвят, две бели лампи една до друга като ако светне лявата лампа трябва да натиснеш ляв педал и съответно дясна лампа и десен педал. до тия лампи има два бутона и като чуеш висок тон трябва да натиснеш десен бутон а за нисък - ляв.

Правят се два теста, като първия машината те чака да реагираш, а втория не.

С колегата zaro май ще запознаваме на изпита :D
светлините са 5 колега + синя :beer аз не виждам някой да се страхува от изпита :wink: а и трябва да ви кажа, че ако не бързате и сте спокойни няма да имате проблем с изпита :wink: аз нямам проблем с него :wink: според мен не е нещо супер трудно

п.п. пожелавам успех в петък на всички, явяващи се на изпита :lol:


tlt
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 13 авг 2007 20:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик

Мнениеот tlt » Сря 15 авг 2007 15:23


Благодаря ви!
Пожелавам късмет на тези, които сега ще се явяват. разкажете после што и как.


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zaro » Чет 16 авг 2007 19:32


Самото психо е пълна тъпотия. Не се притеснявайте лесно се изкарва:)


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zaro » Вто 28 авг 2007 14:53


Ей да се похваля. Вече съм професионалист. Вчера се преборих с учебния джуган и сега чакам протокола ми да дойде в кат по тъпия им служебен път и да вземам книжката и глей ко става mhihi


Потребителски аватар
Geleto
Мнения: 2394
Регистриран на: Сря 25 яну 2006 10:12
Автомобил: Passat B4
Двигател: 1.8 MI 1994
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Geleto » Вто 28 авг 2007 14:55


zaro написа:Ей да се похваля. Вече съм професионалист. Вчера се преборих с учебния джуган и сега чакам протокола ми да дойде в кат по тъпия им служебен път и да вземам книжката и глей ко става mhihi


Честито КОЛЕГА :D :BBQ :beer


Потребителски аватар
P4v3l
Мнения: 1297
Регистриран на: Пон 18 юни 2007 14:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София_

Re: Психотест - категория С

Мнениеот P4v3l » Чет 18 фев 2010 13:38


Някой може ли да ми каже къде в София мога да изкарам психо теста (то ясно че е в ДАИ ама ако някой знае точен адрес, телефон .....), и какви документи ми трябват за да се явя ?

п.п. Знам че темата е от 2007-ма.


Потребителски аватар
Ицку®
Мнения: 1112
Регистриран на: Пет 02 ное 2007 22:52
Автомобил: 2xTouran TDI
Двигател: CAYC 2014 и CFHF 2015
Местоположение: Поморие

Re: Психотест - категория С

Мнениеот Ицку® » Съб 20 фев 2010 0:54


Документите който ти трябва са шофьорска книжка и лична карта.За личната карта не съм много сигурен, май само и с книжката може.Плащаш си таксата в банката(в ДАИ трябва да има банка, поне в Бургас има) и на изпита се явяваш с бордерото от банката за платената сума,личната карта и книжката.


Потребителски аватар
smurf
Мнения: 918
Регистриран на: Пон 13 фев 2006 19:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Димитровград

Re: Психотест - категория С

Мнениеот smurf » Пон 22 фев 2010 9:38


Някой може ли да ми каже къде в София мога да изкарам психо теста (то ясно че е в ДАИ ама ако някой знае точен адрес, телефон .....), и какви документи ми трябват за да се явя ?

п.п. Знам че темата е от 2007-ма.


аз като се явявах преди 3 години беше някъде около Гурко..., в пресечката отдясно след БИАД...точен адрес не помня...


Потребителски аватар
P4v3l
Мнения: 1297
Регистриран на: Пон 18 юни 2007 14:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София_

Re: Психотест - категория С

Мнениеот P4v3l » Вто 23 фев 2010 12:24


адреса е "ул. Витиня 1" таксата за теста (изследването) е 17,60 провежда се всяка сряда (в момента 23.02.2010 записават за 08.04.2010 явно има доста кандидати), за да се запипша за теста ми искаха книжката и талона.


Потребителски аватар
vanko_VW
Мнения: 2380
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 11:36
Автомобил: Ford Focus
Двигател:
Местоположение: Враца/из България и чужбина

Re: Психотест - категория С

Мнениеот vanko_VW » Съб 06 мар 2010 17:10


за да не пускам друга тема ще ползвам тази

2002г. изкарах C категория и минах на въпросния психотест и ми дадоха "картончето" на което беше отбелязано,че съм го издържал и имам право да изваршвам еди кви си дейности(+ това че мога да превозвам пътници-някога карах такси),но по мой спомен но него пишеше,че е валидно до 2005г. и след като изтече този срок го изхвърлих :dummy: (или не мога да го намеря),като смятах,че няма да ми трябва вече

и понеже и аз почнах да усещам кризата,реших да докарвам по някой друг лев като взема да покарвам едно такси след като свърша работа

днес говорих с мой познат и той ми каза,че тези психотестове вече били безсрочни и изкарал ли си ги веднъж не трябвало да ходиш на опреснителни :arrow: те това малко ме съмнява и питам вас какво знаете по въпроса

а и ако наистина е така,дали мога да подам молба,че съм си загубил мойте и да ми издадат нови,би трябвало да се водя в някви регистри,че съм минал на този тест

благодаря ви


Потребителски аватар
cRoSsFiRe`
Мнения: 33
Регистриран на: Сря 25 апр 2007 10:26
Автомобил: Audi A4
Двигател: 2005
Местоположение: Добрич

Re: Психотест - категория С

Мнениеот cRoSsFiRe` » Нед 07 мар 2010 20:24


Аз минах психото миналата година и изпитващия ми каза, че важи 3 години.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта