Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Чет 18 юни 2015 16:29


Vlad777 написа:
В случай, че не предоставиш някакви аргументи и ФАКТИ за това твое изказване, ще го считам за обида и пореден опит за злепоставяне на VWclub.bg, което гарантирано ще има и своите последствия!

:arrow Очаквам да защитиш казаното.


Влад, говорих за форума на avtogumi.bg и с нищо не злепоставям VWclub.
Вече се уточних и те моля да не бъдеш агресивен!
Ако искаш жокер - складовете около Франкфурт на Майн. Повече няма какво да обяснявам, но браншовиците го знаят.
Айде виж какви са цените в barzgumve.com
Да, но там гумите са истински. :icon_lol




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19707
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот Vlad777 » Чет 18 юни 2015 18:00


KOKO ГЕОРГИЕВ написа:Фактите, които зная са доста конфиденциални и могат да предизвикат неприятности за мен и VW-форума.

Ама кажи, че си измисляш, че така доста завоалирано звучи. И без това на всички вече им е ясно... :mhihi


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот Водния дух1 » Съб 20 юни 2015 19:22


Колега muns гледам че само за летни става въпрос на тази фирма -и аз съм купувал от тях,а зимни имат ли?


Svetlix
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 авг 2006 19:30
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот Svetlix » Съб 20 юни 2015 21:02


Имат си всичко, даже и гуми за трактори. Сериозна фирма са си.


Потребителски аватар
katcko
Мнения: 591
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 23:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот katcko » Пон 16 ное 2015 23:02


Това лято два пъти поръчвах гуми от avtogumi.bg, общо взето дойдоха бързо, без проблеми и току що произведени. Реших миналия месец да си поръчам и зимни гуми от тях, защото пътувам доста в момента и нямам време да обикалям по магазини. Разгледах, избрах, направих поръчка и една седмица нищо, нито мейл, нито обаждане, нищо. На 6-7 ден ми се обадиха и ми казаха, че гумите, които искам са изчерпани. Дамата по телефона беше доста сопната, не ме изслуша какво искам да и кажа и не поиска да ми направи нова поръчка по телефона. Втори опит - пак направих поръчка, пак ни вест, ни кост. На петия ден ми звънят да уточним поръчката. На въпросът ми - имат ли гумите борд, ДОТа от тази година ли е, се почна едно мрънкане, тюфкане, трябва да питам колегите и т.н. Като и казах, че трябва да ми запише данните на фирмата, защото искам фактура, съвсем я отказах да се занимава с мен, отсвири ме и ми каза - утре ще Ви се обадим. E да, ама никой не се обади. Почнах аз да звъня на техния номер, включват се централи, нямали свободен оператор, ще каже човек, че имат 10 оператора и така никакъв шанс за свързване. След още няколко дни, в които никой от сайта на автогуми не ме потърси, направих нова поръчка за същите гуми. Три или четири дни, никой не се свърза с мен, не ми изпратиха дори мейл. Прибрах се в Плевен, купих си същите гуми, монтираха ми ги безплатно и хоп....обадиха се за поръчката ми. Когато казах на дамата, че я отказвам, направо ми затвори телефона.
Така че, евала на автогуми.бг, достигнали са такова ниво, че могат да си позволят да отсвирват клиенти.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19707
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот Vlad777 » Пон 16 ное 2015 23:25


Аз поръчвах миналата седмица и всичко беше перфектно за пореден път.


Потребителски аватар
avtogumi.bg
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 26 сеп 2008 13:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот avtogumi.bg » Пон 16 ное 2015 23:26


katcko написа: Разгледах, избрах, направих поръчка и една седмица нищо, нито мейл, нито обаждане, нищо. На 6-7 ден ми се обадиха и ми казаха, че гумите, които искам са изчерпани. Дамата по телефона беше доста сопната, не ме изслуша какво искам да и кажа и не поиска да ми направи нова поръчка по телефона. Втори опит - пак направих поръчка, пак ни вест, ни кост. На петия ден ми звънят да уточним поръчката.


Бихте ли бил така любезен да споменете номера на поръчката си?


Потребителски аватар
avtogumi.bg
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 26 сеп 2008 13:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот avtogumi.bg » Вто 17 ное 2015 0:34


katcko написа:Имате ЛС


Имате отговор на ЛС.

И при двете поръчки има минимално забавяне при първоначалния контакт, но това е нормално с оглед, че са направени през най-натоварения период в годината, когато в продължение на около 10 дни постъпващите поръчки надвишават дневния ни капацитет на обработване. Но никога не се е стигало до подобни забавяния от 6-7 дни, които са упоменати в оплакването.

Също така и при двете поръчки не е посочен имейл за контакт, т.е. клиента не е имало как да получи системните уведомления, които се изпращат по имейл и те държат в течение какво се случва с поръчката докато и дойде ред да се свържат с Вас по телефона.

Ако клиентът разреши, ще постна целия отговор и историята на поръчките за максимална прозрачност.

Последна промяна от hooligans на Вто 17 ное 2015 0:41, променено общо 1 път.
Причина: Има бутон "Промени", използвайте го!


Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот polovera_9n3 » Вто 17 ное 2015 1:49


Видях в Автогуми гумите които не мога да намеря никъде вече- а именнно дебика фриго 135/80/12 - за Тикото. Ще ги поръчам скоро, не вярвам да има проблем :th_up
Avtogumi.bg работите ли с еконт? питам, щото са ми най удобни


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот forski » Вто 17 ное 2015 11:56


Аз съм доволен от сайта, поръчах гуми, уговорихме ДОТ и доставка и на следващия ден гумите пристигнаха както се бяхме разбрали!


batVenci
Мнения: 919
Регистриран на: Пет 09 дек 2011 19:55
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот batVenci » Вто 17 ное 2015 13:37


Каквото и да се каже, добре е за нас потребителите да има по-вече интернет магазини за гуми. Този вече е от доста години и явно има защо да е на пазара за гуми...


Bobi85
Мнения: 355
Регистриран на: Пет 28 ное 2008 3:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот Bobi85 » Вто 17 ное 2015 21:44


В момента един друг голям сайт предлага доста добри ( да не кажа по-добри )цени за гуми и дава гаранция, че гумите, които предлагат са произведени през последните 12 месеца.

Иначе съм поръчвал от автогуми, бях доволен. Но платената доставка ме отказа и мен.


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7822
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот hooligan_sk » Вто 17 ное 2015 21:59


Сигурно съм купил 20-30 гуми от Автогуми. Всичко приключи с платената доставка. Освен това Диана продават по-евтино на фирми и можеш да си ги вземеш от големи, добре органзирани центрове. :th_up


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8308
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот Stivi » Сря 18 ное 2015 11:55


Ако не мога да открия гумите които търся "оффлайн" тоест в център за гуми на същата /или по-висока но със спестен транспорт и монтаж/ цена опрделено това е магазина от който бих /и съм/ пазарувал !


Потребителски аватар
katcko
Мнения: 591
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 23:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнение за магазин автогуми.бг

Мнениеот katcko » Нед 29 ное 2015 1:39


avtogumi.bg написа:
katcko написа:Имате ЛС


Имате отговор на ЛС.

И при двете поръчки има минимално забавяне при първоначалния контакт, но това е нормално с оглед, че са направени през най-натоварения период в годината, когато в продължение на около 10 дни постъпващите поръчки надвишават дневния ни капацитет на обработване. Но никога не се е стигало до подобни забавяния от 6-7 дни, които са упоменати в оплакването.

Също така и при двете поръчки не е посочен имейл за контакт, т.е. клиента не е имало как да получи системните уведомления, които се изпращат по имейл и те държат в течение какво се случва с поръчката докато и дойде ред да се свържат с Вас по телефона.

Ако клиентът разреши, ще постна целия отговор и историята на поръчките за максимална прозрачност.


Поръчките са три, а не две и най-голямото забавяне беше на първата поръчка за която не споменавате. Дори и да публикувате разговорът ни на ЛС, за което Ви отговорих, че си е ваше право единственото, което ще направите е да покажете е, че се опитвате да ме оборите с данни, които можете да манипулирате. Опитвате се дори да ме убедите, че Ваш сътрудник, служител или....някой си, се е свързал с мен след като поисках ДОТ, а това НЕ е вярно. Също и часовете в които казвате, че съм търсен от Вас и не съм отговорил не отговарят на действителността и т.н. Имейл не е посочен от моя страна, защото сайтът Ви не го изисква, което означава, че е редно да се свържете с мен веднага след направена поръчка, при което да се уреди това, че многото поръчки (примерно) НЕ позволяват изпращането на моята до 10 дена примерно. За да мога да преценя дали е изгодно или не за мен. А и щом поръчките надвишават капацитета Ви, защо ми губите времето и я приемате?



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DanZki и 42 госта