Автомивки в Пловдив

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
ori
Мнения: 170
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 12:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Автомивки в Пловдив

Мнениеот ori » Пон 29 дек 2008 10:09


Колеги, може ли да ми препоръчате евтина мивка в Пловдив?

Тази която ползвах вече стана вън 8, вътре 8, вън и вътре 14 лева :evil:

Сега ползвам на ОМВ пароструйката (горе долу 1 лев на минута), но става едно полуизмиване...




KENTAWAR
Мнения: 433
Регистриран на: Съб 19 мар 2005 22:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот KENTAWAR » Пон 29 дек 2008 15:45


Пробвай тази срещу зала Академик. по новия път за Асеновград. Зет ми си мие там колата и е доволен аз още не съм е пробвал но ми каза нещо от рода на 5 лв. външно.


Потребителски аватар
arrougance
Мнения: 764
Регистриран на: Вто 15 апр 2008 20:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот arrougance » Пон 29 дек 2008 16:34


На бул.Ал.Стамболийски-Формула-с отстъпката по 5 кинта,без по 6,на Румекс и там мисля,че е 12


Потребителски аватар
sastezatelya
Мнения: 1334
Регистриран на: Сря 08 авг 2007 12:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот sastezatelya » Пон 29 дек 2008 17:00


arrougance написа:На бул.Ал.Стамболийски-Формула-с отстъпката по 5 кинта,без по 6,на Румекс и там мисля,че е 12

:да: другия вариант е на Шела този на Пещерска (в началото който е откъм странта на прелеза) там пичовете също мият добре а и парите са по-малко :wink: :)


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Пон 29 дек 2008 18:17


KENTAWAR написа:Пробвай тази срещу зала Академик. по новия път за Асеновград. Зет ми си мие там колата и е доволен аз още не съм е пробвал но ми каза нещо от рода на 5 лв. външно.


Всеки ден минавам по 10 пъти от там и винаги е пълно....вероятно работят добре...направиха и барче и закуски.... :idea:


Потребителски аватар
ori
Мнения: 170
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 12:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот ori » Пон 29 дек 2008 19:22


Шела са дървета - 7 лева само външно! :a boi de

В Изгрев имало неква мивка 6 вън и вътре... :lupe


Потребителски аватар
paagrio
Мнения: 313
Регистриран на: Съб 27 сеп 2008 9:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Автомивки в Пловдив

Мнениеот paagrio » Пон 29 дек 2008 19:28


ori написа:Колеги, може ли да ми препоръчате евтина мивка в Пловдив?

Тази която ползвах вече стана вън 8, вътре 8, вън и вътре 14 лева :evil:

Сега ползвам на ОМВ пароструйката (горе долу 1 лев на минута), но става едно полуизмиване...

на кое омв има пароструйка за лев/минута? на всички или само на някои(кои)? питам защото ми се вижда далавера, аз ходя на шел срещу метро (бившето емко) - 6лв е с пароструйка + валяци, и вътрешното е 2лв прахосмучка или 5 със забърсване. само че се правят на педали и не щат да пръскат стелките :(


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пон 29 дек 2008 19:32


Препоръчвам ти Автомивка Тенерифе на входа на Асеновград, когато влизаш от Пловдив, преди табелата от дясно.
10лв комплексно измиване - бързо, качествено и евтино.
Ползвал съм я многократно и съм доволен.


Потребителски аватар
sastezatelya
Мнения: 1334
Регистриран на: Сря 08 авг 2007 12:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Автомивки в Пловдив

Мнениеот sastezatelya » Пон 29 дек 2008 20:46


paagrio написа:
ori написа:Колеги, може ли да ми препоръчате евтина мивка в Пловдив?

Тази която ползвах вече стана вън 8, вътре 8, вън и вътре 14 лева :evil:

Сега ползвам на ОМВ пароструйката (горе долу 1 лев на минута), но става едно полуизмиване...

на кое омв има пароструйка за лев/минута? на всички или само на някои(кои)? питам защото ми се вижда далавера, аз ходя на шел срещу метро (бившето емко) - 6лв е с пароструйка + валяци, и вътрешното е 2лв прахосмучка или 5 със забърсване. само че се правят на педали и не щат да пръскат стелките :(

Такова за левче минута май е това ОМВ дето е до пожарната (старите сбирки преди да се ходи на митницата :lol: )на слизане от новия надлез дето е в ляво там е яко даже може и за 50 стотинки,но ползваш половината време :wink: :)


Потребителски аватар
zdravko
Мнения: 241
Регистриран на: Чет 08 юни 2006 8:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот zdravko » Пон 29 дек 2008 21:02


Аз бих препоръчал автомивката зад Бриколажа - последно май беше 7 лв. (или 8 лв.) вътре+вънка и добре мият момчетата


Потребителски аватар
gubaku
Мнения: 136
Регистриран на: Съб 24 май 2008 8:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот gubaku » Пон 29 дек 2008 21:52


Аз бих препоръчал автомивката зад Бриколажа - последно май беше 7 лв. (или 8 лв.) вътре+вънка и добре мият момчетата
:да:

Тези са добри и аз ходя при тях и съм доволен! Лятото особено е екстра щото барчето отвънка е читаво, а има и wi-fi

Обаче, там където най-добре са ми мили колата досега е на мивката до новата сграда на ПУ. Направо ме изумиха, кофтито е, че почти няма барче, а и вътре в помещението където се чака не се пуши, няма нет, а и самата мивка е на края на града!


Потребителски аватар
sukito
Мнения: 400
Регистриран на: Пон 22 сеп 2008 17:00
Автомобил: Golf mk4
Двигател: AHF 2000
Местоположение: Пловдив

Мнениеот sukito » Пон 29 дек 2008 22:46


Аз съм много доволен от "ВЕСТРА" намира се в дясно на колелото на ШЕЛ като се движите от Каменица в посока Била(май източен беше булеварда)


Потребителски аватар
nero
Мнения: 3119
Регистриран на: Чет 19 май 2005 12:08
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот nero » Вто 30 дек 2008 0:40


Ето тук може да прочетеш къде в Пловдив колегите си мият колите.


Потребителски аватар
ori
Мнения: 170
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 12:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот ori » Вто 30 дек 2008 7:27


Колеги, идеята ми беше да разберем ЕВТИНИ автомивки, а не всички автомивки, от които сте доволни :wink:

Ако не ви е грижа за цената направо отивайте в мивката зад ВИХВП - за 14 лева я облизват, лъскат, мажат със 101 лосиона, мажат я по няколко пъти ако им кажеш и обикновено въобще няма какво да има кажеш. ОБАЧЕ по-наблюдателните ще забележат, че там коли под 20 хил. почти няма (моя Г3 е черната овца :lol: ) Който търси най-доброто без да го интересува, че цената е най-високата да не чете повече темата, а направо да отива там 8)

Предлагам тук да съберем мивки за под 10 лева вън и вътре, които се справят добре. Аз до тук виждам 2 такива, за които говорят колегите и които се вписват горе-долу в критерия евтини - зад Бриколаж (7/8 лева) и зад зала Академик (незнайно колко точно).

А иначе говорех за ОМВ на надлез Родопи - там наистина може и 50 ст. да пуснеш за пароструйката, ама който може да си измие колата за 30 секунди да се обади :don't worry


Потребителски аватар
Dan4ote
Мнения: 1056
Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнениеот Dan4ote » Вто 30 дек 2008 9:28


Два/три лева къде не са отишли :?



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vaskatafire, ZEDYCUS и 58 госта