Каране без светлини ?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Kingpin
Мнения: 2020
Регистриран на: Пет 30 сеп 2005 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Пловдив

Мнениеот Kingpin » Пет 12 май 2006 22:34


За това в Канада например колите са направени така, че веднага щом врътнеш ключа за запалване предните светлини се пускат автоматично и щеш-нещеш си караш с пуснати фарове :roll:




Потребителски аватар
maverick
Мнения: 167
Регистриран на: Нед 26 дек 2004 14:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maverick » Съб 13 май 2006 8:20


Kingpin написа:За това в Канада например колите са направени така, че веднага щом врътнеш ключа за запалване предните светлини се пускат автоматично и щеш-нещеш си караш с пуснати фарове :roll:

А ТАКАААА.А НИЕ ТУКА КАТО ВИДИМЕ НЕКОЙ ДА КАРА НА ФАРОВЕ И КВО?ТОА ПА НА ГЪЗАР ЛИ СЕ ПРАВИ?ПРОСТО Е ПО-ЛЕСНО ДА ТЕ СКИВАТ.


Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3927
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Мнениеот joro_kem » Съб 13 май 2006 8:30


Ludia написа:one, two, three........
тва не са комплекси, а просто си представям какво ще стане ако некъв такъв газар излезе срещу приятелката ми в насрещното........
и ако тя се шашне и стане белята, просто не ми се мисли какво ще му се случи на тоя измекяр.Айде са като си забрави фаровете да я убесиме искате ли?
И за това ти казвам че нека да влезе в мойто платно такъв да видим как ще излезе.
Даскале, твойте коментари са забавни, ама в сериозните теми защо не се въздържаш :idea:

и що реши че съм гАзар + измекяр? тва щот си ного прозорлив или щот мразиш да ти напомнят за ВАЖНИ неща, които ТИ си забравил да свършиш и така си застрашил нечия чужда безопасност? да пази господ от камикадзета!


Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3927
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Мнениеот joro_kem » Нед 14 май 2006 17:24


:?: :?: :?:
де си бре танасе?


Потребителски аватар
Ludia
Most Wanted
Мнения: 7924
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ludia » Нед 14 май 2006 18:22


аз винаги карам с пуснати фарове! И халогените си пускам щото съм гАзар.Търсих една тема отпреди време да ти покажа че там ожесточено спорих че е по-добре да се кара на фарове, ама не можах да я намера.Ама пък и какво имам да ти доказвам табе.....


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Пон 15 май 2006 8:33


Та ще правим ли официално предложение за промени към закона от името на клуба или ще си чатим ??? нали уж сме гражданско обещество ???? хайде истъкнатите челнове на тоз форум ако решат че си заслужава да направят нещо....и камара адвокати си имаме и официални предстравители....и само си чатим чатим....


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2164
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Мнениеот buller » Пон 15 май 2006 9:59


ONE, мислиш ли, че някой ще ни чуе? От форума - да, ама от маститите управници се съмнявам :roll:
Иначе идеята е добра. Преди години имаше подобни слухове, ама ефект имаше за малко - и то през зимата...


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 15 май 2006 10:10


ще го направят за фаровете...съвсем скоро...а на халогени е забранено да се кара и ще си остане забранено...кога е позволено справка ЗДвП


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2164
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Мнениеот buller » Пон 15 май 2006 10:21


Pichagа написа:ще го направят за фаровете...съвсем скоро...а на халогени е забранено да се кара и ще си остане забранено...кога е позволено справка ЗДвП

За халогените знам, ама още нищо не са направили за фаровете :?
То тея там кво ли правят изобщо за нас редовните данъкоплатци???



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта